Photovoltaic accessories
MC4 6 in 1 Parallel 1000V IP67
Rated 5.00 out of 5
In stock
19,32 €| Weight | 0,05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Type Current |
Direct current |
| Capacity |
Single-phase contactor 4 poles 40A, ETI
Rated 0 out of 5
In stock
| Weight | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Brand |
ETI |
Y connector with cable, MC4 2 in 1 Parallel 1000V IP67
Rated 0 out of 5
In stock
6,10 €| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 5 cm |
| Type Current |
Direct current |
| Capacity |
Y connector with cable, MC4 3 in 1 Parallel 1000V IP67
Rated 0 out of 5
In stock
9,96 €| Weight | 0,05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 5 cm |
| Type Current |
Direct current |
| Capacity |
MC4 5 in 1 Parallel 1000V IP67 MC4 Y-connector
Rated 0 out of 5
In stock
17,29 €| Weight | 0,05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Type Current |
Direct current |
| Capacity |
DC Discharger Ex9UEP 20 2P 1200v Ex9UEP, Noark
Rated 0 out of 5
In stock
36,61 €| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 5 cm |
| Type Current |
Direct current |
| Capacity |
PV panel arrester, 1100V d.c., 20kA, Schrack
Rated 0 out of 5
In stock
99,24 €| Weight | 0,23 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 3,6 × 105 cm |
| Type Current |
Direct current |
Photovoltaic panel arrester, 600V DC, 20kA, Schrack
Rated 0 out of 5
In stock
84,39 €| Weight | 0,23 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 3,6 × 105 cm |
| Type Current |
Direct current |
Photovoltaic panel arrester, class 2, Ex9UEP 2P 750V, Noark
Rated 0 out of 5
In stock
| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Type Current |
Direct current |
| Capacity |
DC T2 1100V 1100V 20kA 2P, ETI
Rated 0 out of 5
In stock
47,40 €| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 8 × 7 cm |
| Brand |
ETI |
DC T2 1100V 1100V 20kA 2P, ETI
Rated 0 out of 5
In stock
59,80 €| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 8 × 7 cm |
| Brand |
ETI |
DC T2 T2 600V 20kA 2P, ETI
Rated 0 out of 5
In stock
59,80 €| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 8 × 7 cm |
| Brand |
ETI |
Surge arrester DC T2 T2 600V 20kA 2P, ETI
Rated 0 out of 5
In stock
39,80 €| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 8 × 7 cm |
| Brand |
ETI |
AC 1P+N 50A 14×51 EFD14, ETI
Rated 0 out of 5
In stock
| Weight | 0,25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 9 × 7 cm |
| Brand |
ETI |
Modular AC 3P+N 50A 14×51 AC Fuse Modular Separator EFD14, ETI
Rated 0 out of 5
In stock
| Weight | 0.43 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 9 × 7 cm |
| Brand |
ETI |
Fuse fuse cylindrical fuse AC 32A/500V CH14x51 gG, AC 32A/500V, ETI
Rated 0 out of 5
In stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 5 × 1 cm |
| Brand |
ETI |
Photovoltaic panel arrester, class 2, Ex9UEP 2P 600V, Noark
Rated 0 out of 5
In stock
| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Type Current |
Direct current |
Modular Circuit Breaker (MCB) 6kA, C 25A, 3P+N, Schrack
Rated 0 out of 5
In stock
20,06 €| Weight | 0,5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 8 × 8 cm |
| Type Current |
Alternating current |
Interior mounted fuse panel, 1 row, 8(4)UH, Schrack
Rated 0 out of 5
In stock
20,95 €| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 20 × 10 cm |
Insulated Branch Clamp, 25mm², 1P, 4 connection points, Blue, Schrack
Rated 0 out of 5
In stock
3,15 €| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 2 × 5 cm |
| Brand |
Schrack |
Insulated Branch Clamp, 25mmp, 1P, 4-pin, Black, Schrack
Rated 0 out of 5
In stock
3,15 €| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 2 × 5 cm |
| Brand |
Schrack |
Interior mounted fuse panel, 1 row, 18UH, Schrack
Rated 0 out of 5
In stock
29,49 €| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 20 × 10 cm |
Insulated Branch Clamp, 35mmp, 1P, 4-pin, Blue, Schrack
Rated 0 out of 5
In stock
5,08 €| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 3 × 5 cm |
| Brand |
Schrack |
Insulated Branch Clamp, 35mmp, 1P, 4-pin, Black, Schrack
Rated 0 out of 5
In stock
5,08 €| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 3 × 5 cm |
| Brand |
Schrack |
Load more products
Loading...
Thermovoltaics