Stoc status
Bluetooth
- Από το (1)
Μάρκα
- Aneng (7)
- Apex Solar (2)
- Asytech (1)
- BLUETTI (2)
- Carspa (6)
- Deye (29)
- DYNESS (2)
- Eastron (1)
- Epever (4)
- TSI (42)
- Extol (6)
- Fronius (1)
- Γέτι (4)
- Huawei (1)
- INVT (1)
- ISOTEC (9)
- Jinko (1)
- Συστήματα K2 (15)
- KSTAR (3)
- Plastim (1)
- Pylontech (1)
- Pytes (4)
- Ronic Energy (1)
- Schrack (7)
- Sinexcel (1)
- SolarTech (8)
- Solis (1)
- TAB (1)
- Toolcraft (1)
- Trina Solar (3)
- UNI-T (117)
- V-TAC (14)
- Vestwoods (6)
- Victron (16)
- Volt Πολωνία (1)
- VTAC (1)
- WAGO (39)
Χωρητικότητα αποθήκευσης
Έλεγχος RFID
- Από το (1)
Μέγιστο ρεύμα φορτίου DC
Display EV
- Όχι (1)
Κατάστημα
Το προϊόν “Deye Inverter 5kW + Αποθήκευση 5.12kWh, RW-F5.3-1H3” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Deye Inverter 5kW + Αποθήκευση 5.12kWh, RW-F5.3-1H3
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
| Βάρος | 83 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 85,5 × 78 × 32 cm |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
5.12kWh |
| Τάση μπαταρίας |
51.2V |
| Μάρκα |
Deye |
| Ισχύς |
5KW |
| Τάση MPPT |
150-425VDC |
| PV Max VOC |
600VDC |
| Σύνδεση |
Bluetooth ,WiFi |
| Παράλληλη λειτουργία |
Από το |
Μπαταρία λιθίου LifePo4 5.12kWh, Pytes E-BOX-48100R
Βαθμολογήθηκε με 5.00 από 5
Σε απόθεμα
| Βάρος | 51 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 50 × 70 × 13 cm |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
5.12kWh |
| Τάση μπαταρίας |
51.2V |
| Χωρητικότητα |
100Ah |
| Μάρκα |
Pytes |
Μπαταρία LiFePo4, 51,2 V, 5,1 kWh, TAB
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
| Βάρος | 47,5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 44 × 16 × 45,9 cm |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
5,1 kWh |
| Τάση μπαταρίας |
51.2V |
| Μάρκα |
TAB |
Μπαταρία LiFePO4 14.33kWh, IP65, με θέρμανση DYNESS
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
2.399,46 €| Βάρος | 114 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 43 × 23 × 85 cm |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
14.33kWh |
| Τάση μπαταρίας |
51.2V |
| Χωρητικότητα |
280Ah |
| Μάρκα |
DYNESS |
Μπαταρία LiFePO4 5.12kWh DYNESS DL5.0C
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
| Βάρος | 45 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 55 × 51 × 19 cm |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
5.12kWh |
| Τάση μπαταρίας |
51.2V |
| Χωρητικότητα |
100Ah |
| Μάρκα |
DYNESS |
Κεραμική άγκυρα στελέχους (συμβατή με K2 Vario2)
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 10 × 15 cm |
| Μάρκα |
Συστήματα K2 |
| Χωρητικότητα |
Εφεδρικό κουτί-B0 Huawei Huawei Πίνακας αυτόματης μεταγωγής μιας φάσης Huawei
Βαθμολογήθηκε με 5.00 από 5
Σε απόθεμα
| Βάρος | 13,45 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 40 × 40 × 20 cm |
| Μάρκα |
Huawei |
Λωρίδα LED με ηλιακό πάνελ IP67, τηλεχειρισμός, 3000K
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 15 × 15 × 3 cm |
| Θερμοκρασία χρώματος |
3000k |
| Χωρητικότητα |
Λωρίδα LED με ηλιακό πάνελ IP67, τηλεχειριστήριο, RGB
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 15 × 15 × 3 cm |
| Θερμοκρασία χρώματος |
RGB |
| Χωρητικότητα |
Εξωτερική μπαταρία, ασύρματη φόρτιση, μαγνητική, 5000mAh, V-Tac
Βαθμολογήθηκε με 5.00 από 5
Σε απόθεμα
| Βάρος | 0,2 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 22 × 2,8 × 18 cm |
| Μάρκα |
V-TAC |
Μπάρα 250A 6P με κάλυμμα, Victron Energy
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
| Βάρος | 0,4 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 4 × 23 × 7 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα |
Διακόπτης DC ON/OFF 2 πόλων 32A 32A 1000Vdc ETI
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
62,80 €| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 10 × 10 cm |
| Μάρκα |
TSI |
Διακόπτης DC ON/OFF 4 πόλοι 25A 25A 1000Vdc ETI
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
73,00 €| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 10 × 10 cm |
| Μάρκα |
TSI |
Κύριος διακόπτης ON/OFF μπαταρίας - 275A, Victron Energy
Βαθμολογήθηκε με 5.00 από 5
Σε απόθεμα
| Βάρος | 0,2 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 6 × 7 × 7 cm |
| Μάρκα |
Victron |
Διανομέας Lynx (M10), Victron Energy
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 8 × 29 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα |
Lynx Power In (M10), Victron Energy
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 8 × 29 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα |
Ασφάλεια MEGA 125A/58V, 48V Victron Energy
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
| Βάρος | 0,1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 2 × 2 × 2 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα |
Κεραμική ασφάλεια μεγαφώνων 125A/80V, Victron Energy (5pcs)
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
| Βάρος | 0,1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 2 × 2 × 2 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα |
Κεραμική ασφάλεια μεγαφώνου 150A/80V, Victron Energy (5pcs)
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
| Βάρος | 0,1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 2 × 2 × 2 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα |
Κεραμική ασφάλεια mega 300A/80V, Victron Energy (5pcs)
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
| Βάρος | 0,1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 2 × 2 × 2 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα |
MEGA ασφαλειοθήκη, Victron Energy
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
| Βάρος | 0,1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 2 × 2 × 2 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα |
Φωτοβολταϊκό ηλιακό καλώδιο 6mm², Ρολό 100m, Μαύρο
Βαθμολογήθηκε με 5.00 από 5
Σε απόθεμα
108,39 €| Βάρος | 8 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 20 × 20 × 5 cm |
| Χωρητικότητα |
Φωτοβολταϊκό ηλιακό καλώδιο 6mm², Ρολό 100m, Κόκκινο
Βαθμολογήθηκε με 5.00 από 5
Σε απόθεμα
108,39 €| Βάρος | 5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 20 × 20 × 5 cm |
| Χωρητικότητα |
Καλώδια σύνδεσης μπαταρίας 50mm², 2m, σετ
Βαθμολογήθηκε με 5.00 από 5
Σε απόθεμα
59,80 €| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 30 × 30 × 5 cm |
| Μάρκα |
SolarTech |
Φόρτωση περισσότερων προϊόντων
Φόρτωση...
Θερμοβολταϊκά