Stoc status
Bluetooth
- Από το (4)
Μάρκα
- AMPEVO (2)
- Deye (28)
- DYNESS (1)
- Felicity Solar (3)
- Συστήματα K2 (2)
- KSTAR (15)
- Lande (2)
- Pomega (2)
- Pytes (2)
- Ronic Energy (1)
- Solis (5)
- Sunergsolar (14)
- Trina Solar (1)
- UNI-T (149)
- V-TAC (13)
- Victron (198)
- WAGO (6)
Χωρητικότητα αποθήκευσης
Ρεύμα φόρτισης
Μέγιστο ρεύμα φορτίου DC
Λειτουργία ανορθωτή
- Από το (94)
Λειτουργία UPS
- Από το (95)
Παρακολούθηση
- Από το (95)
Κατάστημα
Φωτοβολταϊκή μπαταρία λιθίου LiFePo4 12.8V 100Ah μπαταρία λιθίου LiFePo4 Smart, Victron
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 15 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 19,7 × 32,1 × 15,2 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
1.28kWh |
| Τάση μπαταρίας |
12.8V |
Φωτοβολταϊκή μπαταρία λιθίου LiFePo4 12.8V 160Ah μπαταρία λιθίου LiFePo4 Smart, Victron
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
975,93 €| Βάρος | 20 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 23,7 × 32,1 × 15,2 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
2.04kWh |
| Τάση μπαταρίας |
12.8V |
Φωτοβολταϊκή μπαταρία λιθίου LiFePo4 12.8V 200Ah LiFePo4 λιθίου Smart, Victron
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 20 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 23,7 × 32,1 × 15,2 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
2.56kWh |
| Τάση μπαταρίας |
12.8V |
Φωτοβολταϊκή μπαταρία λιθίου LiFePo4 12.8V 50Ah μπαταρία λιθίου LiFePo4 Smart, Victron
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 12 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 18,8 × 19,9 × 14,7 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
640Wh |
| Τάση μπαταρίας |
12.8V |
Λιθίου LiFePo4 25.6kWh HV Λιθίου LiFePo4 φωτοβολταϊκή μπαταρία, Felicity Solar
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
9.989,11 €| Βάρος | 250 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 60 × 37 × 170 cm |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
25.6kWh |
| Τάση μπαταρίας |
512V |
| Χωρητικότητα |
30A |
| Μάρκα |
Felicity Solar |
Λιθίου LiFePo4 25.6V 100Ah Λιθίου LiFePo4 Φωτοβολταϊκή μπαταρία Smart, Victron
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 28 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 19,7 × 65 × 16,3 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
2.56kWh |
| Τάση μπαταρίας |
25.6V |
Λιθίου LiFePo4 25.6V 200Ah Λιθίου LiFePo4 Φωτοβολταϊκή μπαταρία Smart, Victron
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 39 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 23,7 × 65 × 16,3 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
5.12kWh |
| Τάση μπαταρίας |
25.6V |
Huawei LiFePo4 LUNA2000-5-EO 5kW LiFePo4 LUNA2000-5-EO 5kW
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
2.401,80 €| Βάρος | 50 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 60 × 40 × 50 cm |
| Χωρητικότητα |
Μπαταρία LiFePO4 HUAWEI LUNA2000-10-S0 10kWh
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
5.818,30 €| Βάρος | 70 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 60 × 20 × 60 cm |
| Χωρητικότητα |
Μπαταρία LiFePO4 HUAWEI LUNA2000-15-S0 15kWh
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
8.220,10 €| Βάρος | 210 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 60 × 20 × 60 cm |
| Χωρητικότητα |
Μπαταρία LiFePO4 HUAWEI LUNA2000-5-S0 5kWh
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
3.416,60 €| Βάρος | 70 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 60 × 20 × 60 cm |
| Χωρητικότητα |
Εφεδρικό κουτί-B1 Huawei Huawei Τριφασικός πίνακας αυτόματης μεταγωγής
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 60 × 60 × 20 cm |
| Χωρητικότητα |
Μπάρα 100/200/200/500A 5P, Victron Energy
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 5 × 18 × 8 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα |
Μπάρα 100/200/500A 6P, Victron Energy
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 5 × 18 × 8 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα |
Μπάρα 150A 2P με κάλυμμα και 10 βίδες, Victron Energy
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 0,1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 4 × 15 × 3 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα |
Μπάρα 150A 2P με κάλυμμα και 20 βίδες, Victron Energy
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 4 × 23 × 3 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα |
Μπάρα 150A 4P με κάλυμμα, Victron Energy
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 0,3 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 4 × 15 × 3 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα |
Μπάρα 150A 6P με κάλυμμα, Victron Energy
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 0,3 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 4 × 15 × 3 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα |
Μπάρα 250A 2P με κάλυμμα και 12 βίδες, Victron Energy
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 0,3 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 4 × 23 × 7 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα |
Μπάρα 250A 2P με κάλυμμα και 6 βίδες, Victron Energy
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 0,3 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 4 × 15 × 3 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα |
Μπάρα 250A 4P με κάλυμμα, Victron Energy
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 0,4 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 4 × 23 × 7 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα |
Μπάρα 600A 8P με κάλυμμα, Victron Energy
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 6 × 32 × 8 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα |
Lynx Class-T Power In (M10), Victron Energy
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 9 × 28 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα |
Lynx Shunt VE.Can, Victron Energy
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 19 × 8 × 18 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα |
Θερμοβολταϊκά