Κυλινδρική ασφάλεια, 10x38, 30A, 1000V DC, SolarTech
3,46 € Original price was: 3,46 €.2,00 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 2,00 €.
10×38, 2p, 32A, 32A, SolarTech
Βαθμολογήθηκε με 5.00 από 5 με βάση 1 βαθμολογία πελάτη
Κωδικός προϊόντος:
SM2PSF
6,10 € Original price was: 6,10 €.3,10 €Η τρέχουσα τιμή είναι: 3,10 €.
Σε απόθεμα
Σε απόθεμα
Αρθρωτός διαχωριστής για ασφάλειες συνεχούς ρεύματος που χρησιμοποιούνται σε φωτοβολταϊκά συστήματα.
41
People watching this product now!
-
Παραλαβή από το κατάστημα
Δωρεάν παραλαβή σήμερα
Δωρεάν
-
Παράδοση με courier
Παράδοση με GLS
3-5 ημέρες
-
Παράδοση με παλέτα
Παράδοση με DB Schenker
5-7 ημέρες
Μέθοδοι πληρωμής:
Περιγραφή
| Καθαρό πλάτος | 35,00mm |
|---|---|
| Ύψος | 83,30mm |
| Καθαρό βάθος | 77,00mm |
| Καθαρή μάζα | 0.14kg. |
| διασπορά | 1,80W |
| Ελάχιστη θερμοκρασία περιβάλλοντος | -25°C |
| Μέγιστη θερμοκρασία περιβάλλοντος | 60°C |
| Έκδοση | οριζόντιος διαχωριστής ασφαλειών |
| Poli | 2 |
| Θερμοκολλητικό μέγεθος | 10×38 Φωτοβολταϊκά |
| Ονομαστικό ρεύμα | 32A |
| Χαρακτηριστικό σκανδάλης | gPV |
| Χαρακτηριστικά | φωτοβολταϊκά |
Προδιαγραφές
Γενικά
| Βάρος | 0,2 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 3,5 × 8,4 × 7,7 cm |
| Τύπος Τρέχον |
Άμεσο ρεύμα |
| Χωρητικότητα |
Κριτικές πελατών
Σχετικά προϊόντα
Φωτοβολταϊκή μπαταρία LiFePo4 9,6kWh VT-48200B, V-TAC
Βαθμολογήθηκε με 5.00 από 5
Σε απόθεμα
Φακός 10W, 1000lm, περίβλημα αλουμινίου, 3.7V 2000mAh
Βαθμολογήθηκε με 5.00 από 5
Σε απόθεμα
Εξωτερική μπαταρία, ασύρματη φόρτιση, ηλιακό πάνελ, 10000mAh, V-Tac
Βαθμολογήθηκε με 5.00 από 5
Εκτός αποθέματος
Καλώδια παραλληλισμού μπαταρίας VestWoods 9.6kWh
Βαθμολογήθηκε με 5.00 από 5
Εκτός αποθέματος
11,52 €Lithium LiFePo4 10.24kWh HV Lithium LiFePo4 φωτοβολταϊκή μπαταρία, Felicity Solar
Βαθμολογήθηκε με 5.00 από 5
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
3.660,30 €

Θερμοβολταϊκά