Acumulator Fotovoltaice LiFePo4, 5.12kWh, VT-51200B, V-TAC
821,80 €
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
Διαθέσιμο κατόπιν παραγγελίας
✅Capacitate: 5.12kWh
✅Tehnologie: LiFePO4 – siguranță ridicată
✅Durată de viață: ≥6000 κύκλοι
✅Tensiune nominală: 51.2V
✅BMS integrat pentru protecție și management inteligent
✅Compatibil cu invertoare hibride 48V (Deye, etc.)
✅Design modern – corp negru
-
Παραλαβή από το κατάστημα
Δωρεάν παραλαβή σήμερα
Δωρεάν
-
Παράδοση με courier
Παράδοση με GLS
3-5 ημέρες
-
Παράδοση με παλέτα
Παράδοση με DB Schenker
5-7 ημέρες
Μέθοδοι πληρωμής:
Περιγραφή
Φωτοβολταϊκή μπαταρία V-TAC 5.12kWh LiFePO4 este o soluție modernă și sigură pentru stocarea energiei în sisteme fotovoltaice rezidențiale sau comerciale mici. Bazat pe tehnologia LiFePO4 (litiu fier fosfat), acest acumulator oferă o durată de viață extinsă, stabilitate ridicată și performanță constantă în timp.
Με χωρητικότητα 5.12kWh și tensiune nominală de 51.2V, este ideal pentru utilizarea împreună cu invertoare hibride (precum Deye), fiind compatibil cu majoritatea sistemelor low voltage. Datorită celor peste 6000 de cicluri de viață, investiția este una sigură pe termen lung.
Designul modern, în culoare neagră, permite integrarea ușoară în spații tehnice sau camere dedicate, iar montajul pe podea îl face simplu de instalat și utilizat.
Avantaje & beneficii
✔ Economie reală la energie – folosești energia produsă, nu o pierzi
✔ Backup în caz de pană de curent
✔ Siguranță ridicată (fără risc de incendiu ca la alte tehnologii)
✔ Investiție pe termen lung (durată mare de viață)
✔ Scalabil – se pot adăuga baterii suplimentare
| Γενικές πληροφορίες | |
| Μάρκα | V-TAC |
| Μοντέλο | VT-51200B |
| Τύπος μπαταρίας | LiFePO4 |
| Διάρκεια ζωής | ≥6000 κύκλοι |
| Ηλεκτρικά δεδομένα | |
| Χωρητικότητα | 5,12 kWh |
| Ονομαστική τάση | 51.2V |
| Δυνατότητες | |
| BMS | Ενσωματωμένο |
| Θερμοκρασία φόρτωσης | 0°C ~ +55°C |
| Θερμοκρασία εκφόρτωσης | -20 °C ~ +60 °C |
| Grad protecție | IP20 |
| Detalii fizice | |
| Διαστάσεις | 400 x 163 x 710 mm |
| μοντάζ | Podea |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Altele | |
| Κωδικός προϊόντος | VT-51200B |
| Εγγύηση | 10 χρόνια |
Προδιαγραφές
Γενικά
| Βάρος | 98 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 40 × 16,3 × 71 cm |
| Τάση μπαταρίας |
51.2V |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
5.12kWh |
| Μάρκα |
V-TAC |
Κριτικές πελατών
Μόνο συνδεδεμένοι πελάτες που έχουν αγοράσει αυτό το προϊόν μπορούν να αφήσουν μία αξιολόγηση.
Σχετικά προϊόντα
Μονόφασικός μετατροπέας DEYE Hybrid 6kW SUN-6K-SG05LP1-EU-AM2-P
Σε απόθεμα
Μονόφασικός μετατροπέας DEYE Hybrid 16kW SUN-16K-SG01LP1
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
Μετατροπέας DEYE Hybrid 8kW Τριφασικός SUN-8K-SG04LP3-EU
Σε απόθεμα
Μετατροπέας DEYE Hybrid 10kW Τριφασικός SUN-10K-SG05LP3-EU-SM2
Σε απόθεμα
Invertor DEYE Hibrid 5kW Monofazat SUN-5K-SG05LP1-EU-AM2-P
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
Φωτοβολταϊκή μπαταρία LiFePo4 9,6kWh VT-48200B, V-TAC
Σε απόθεμα

Θερμοβολταϊκά
Αξιολογήσεις
Εκκαθάριση φίλτρωνΔεν υπάρχει καμία αξιολόγηση ακόμη.