Stoc status
Μάρκα
- Συστήματα K2 (15)
Συστήματα K2
Ancora tigla ceramica 230mm Compatibila K2 Solidrail, Profil Tip H
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
5,60 €| Βάρος | 0,7 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 10 × 15 cm |
| Μάρκα |
Συστήματα K2 |
Διπλή σφιγκτήρας για φωτοβολταϊκά πάνελ 25-40 mm, K2 2004146
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
| Βάρος | 0,087 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 5 × 3 × 7 cm |
| Μάρκα |
Συστήματα K2 |
RailUp 2003191 εκκινητής φωτοβολταϊκών πάνελ
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
5,70 €| Βάρος | 0,14 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 5 × 3 × 7 cm |
| Μάρκα |
Συστήματα K2 |
Βίδα αγκύρωσης οροφής M10x250, K2 2003274
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
5,00 €| Βάρος | 0,255 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 8 × 1 × 7 cm |
| Μάρκα |
Συστήματα K2 |
Κεραμική άγκυρα στελέχους (συμβατή με K2 Vario2)
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 10 × 15 cm |
| Μάρκα |
Συστήματα K2 |
| Χωρητικότητα |
Σφιγκτήρας οροφής (συμβατός με K2)
Βαθμολογήθηκε με 5.00 από 5
Σε απόθεμα
| Βάρος | 0,2 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 5 × 5 cm |
Σφιγκτήρας φωτοβολταϊκών πάνελ 30-42mm μαύρο , K2 2002589
Βαθμολογήθηκε με 5.00 από 5
Σε απόθεμα
3,20 €| Βάρος | 0,1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 5 × 3 × 7 cm |
| Μάρκα |
Συστήματα K2 |
| Χωρητικότητα |
Σφιγκτήρας καπακιού φωτοβολταϊκού πάνελ 30-42mm, K2 2002514
Βαθμολογήθηκε με 5.00 από 5
Σε απόθεμα
| Βάρος | 0,1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 5 × 3 × 7 cm |
| Μάρκα |
Συστήματα K2 |
| Χωρητικότητα |
Διπλός σφιγκτήρας για φωτοβολταϊκά πάνελ 30-42mm μαύρο , K2 2003072
Βαθμολογήθηκε με 5.00 από 5
Σε απόθεμα
3,20 €| Βάρος | 0,1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 5 × 3 × 7 cm |
| Μάρκα |
Συστήματα K2 |
| Χωρητικότητα |
Παξιμάδι M10, K2 1000042
Βαθμολογήθηκε με 5.00 από 5
Σε απόθεμα
| Βάρος | 0,05 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1 × 1 × 1 cm |
| Μάρκα |
Συστήματα K2 |
| Χωρητικότητα |
M8, K2 1000043
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
0,24 €| Βάρος | 0,05 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1 × 1 × 1 cm |
| Μάρκα |
Συστήματα K2 |
| Χωρητικότητα |
Σετ Sina MiniRail MK2 (γενιά 2), K2 2004211
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 30 × 10 cm |
| Μάρκα |
Συστήματα K2 |
| Χωρητικότητα |
Σετ συνδέσμων ράγας SolidRail UL+L, K2 1004107
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
| Μάρκα |
Συστήματα K2 |
|---|---|
| Χωρητικότητα |
SpeedRail SpeedClip, K2 1001164
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
| Βάρος | 0,10 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 5 × 1 × 1 cm |
| Μάρκα |
Συστήματα K2 |
| Χωρητικότητα |
Βίδα 6×38 SpeedClip (συμβατή με K2)
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
| Βάρος | 0,02 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 10 × 2 cm |
| Χωρητικότητα |
Βίδα αγκύρωσης οροφής M10x200 (συμβατή με K2)
Βαθμολογήθηκε με 5.00 από 5
Σε απόθεμα
| Βάρος | 0,2 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 1 × 1 cm |
| Χωρητικότητα |
Κατσαβίδι 6×38 SpeedClip, K2 1005193
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
0,50 €| Βάρος | 0,1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1 × 1 × 1 cm |
| Μάρκα |
Συστήματα K2 |
| Χωρητικότητα |
Βίδα Τ M10x30, K2 1000041
Βαθμολογήθηκε με 5.00 από 5
Σε απόθεμα
| Βάρος | 0,05 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1 × 1 × 1 cm |
| Μάρκα |
Συστήματα K2 |
| Χωρητικότητα |
Θερμοβολταϊκά