Stoc status
Μάρκα
Χωρητικότητα αποθήκευσης
- 1.28kWh (6)
- 10.24kWh (5)
- 10,64 kWh (1)
- 100kWh (1)
- 105hWh (1)
- 12.5kWh (1)
- 14.33kWh (2)
- 15kWh (1)
- 16,07 kWh (2)
- 161,28 kWh (1)
- 16kWh (1)
- 2.04kWh (1)
- 2.56kWh (6)
- 20.48kWh (1)
- 20kWh (1)
- 233kWh (1)
- 25.6kWh (2)
- 261kWh (1)
- 3.84kWh (1)
- 30.72kWh (1)
- 35,84kWh (1)
- 40.96kWh (2)
- 5.12kWh (17)
- 5,1 kWh (1)
- 6.14kWh (1)
- 61.44kWh (2)
- 640Wh (1)
- 81,92 kWh (1)
- 9.6kWh (1)
Παράλληλη λειτουργία
- Από το (5)
Ηλιακές μπαταρίες
Το προϊόν “Rack / κάτοχος μπαταρίας VestWoods 9.6kWh” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Ισορροπιστής εξισορρόπησης 24S 10A κυψέλες Li-Ion, LiFePo4, LTO, NCM
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Εκτός αποθέματος
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 20 × 20 × 20 cm |
| Χωρητικότητα |
Εξισορροπητής μπαταριών 24V GEL AGM PB-Acid GEL AGM PB-Acid
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Εκτός αποθέματος
28,47 €| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 20 × 20 × 5 cm |
| Χωρητικότητα |
BMV-712 Smart, Victron Energy
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 10 × 10 cm |
| Μάρκα |
Victron |
BMV-702 9 - 90 VDC, μαύρο, Victron Energy
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 10 × 10 cm |
| Μάρκα |
Victron |
Διασύνδεση μονάδας JKBMS που επικοινωνεί με φωτοβολταϊκούς μετατροπείς
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Εκτός αποθέματος
157,90 €| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 10 × 10 cm |
| Μάρκα |
SolarTech |
| Χωρητικότητα |
BMV-702 9 - 90 VDC, Victron Energy
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 10 × 10 cm |
| Μάρκα |
Victron |
Cerbo GX, Victron Energy
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 7 × 15 × 4 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα |
Cerbo-S GX, Victron Energy
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 7 × 15 × 4 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα |
Colour Control GX, Victron Energy
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 13 × 12 × 4 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα |
Κιτ καλωδίων Pylontech/Pytes
Βαθμολογήθηκε με 5.00 από 5
Σε απόθεμα
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 20 × 10 × 5 cm |
| Μάρκα |
Pylontech |
JKBMS 48V 100A/200A 13S - 16S Li-Ion, LiFePo4, BD6A20S10P
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Εκτός αποθέματος
85,41 €| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 15 × 10 × 5 cm |
| Χωρητικότητα |
Rack υψηλής τάσης 3U-HRACK 19″ για 12 μονάδες, Deye
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
562,60 €| Βάρος | 85 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 60 × 60 × 224 cm |
| Μάρκα |
Deye |
Ράφι δαπέδου 26U 19″ 19″ 600×800 για Pytes/Pylontech
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
396,00 €| Βάρος | 78 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 60 × 80 × 130 cm |
| Μάρκα |
Lande |
| Χωρητικότητα |
Ράφι δαπέδου 22U 19″ 19″ 600×800 για Pytes/Pylontech/Vestwoods
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Εκτός αποθέματος
268,70 €| Βάρος | 65 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 60 × 80 × 116,4 cm |
| Μάρκα |
Asytech |
| Χωρητικότητα |
Rack / κάτοχος μπαταρίας VestWoods 5.12kWh
Βαθμολογήθηκε με 4.00 από 5
Σε απόθεμα
57,20 €| Βάρος | 5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 60 × 60 × 30 cm |
| Μάρκα |
Vestwoods |
| Χωρητικότητα |
Rack / κάτοχος μπαταρίας VestWoods 9.6kWh
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
57,20 €| Βάρος | 5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 60 × 60 × 30 cm |
| Μάρκα |
Vestwoods |
Συλλέκτης 300A 6P Σετ σύνδεσης διαύλου
Βαθμολογήθηκε με 5.00 από 5
Σε απόθεμα
57,00 €| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 18 × 4 × 5 cm |
| Χωρητικότητα |
Βάσεις/βραχίονας Pytes E-BOX-48100R Πακέτο μπαταρίας E-BOX-48100R
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Εκτός αποθέματος
69,70 €| Βάρος | 5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 51 × 28 × 70 cm |
| Μάρκα |
Pytes |
| Χωρητικότητα |
Σταθερή θήκη/στοιχείο rack 1U
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
16,00 €| Βάρος | 1,5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 48 × 27 × 5 cm |
| Μάρκα |
Asytech |
| Χωρητικότητα |
Σταθερός δίσκος/βιβλίο για ράφι δαπέδου βάθους 800mm
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Εκτός αποθέματος
22,10 €| Βάρος | 1,5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 48 × 27 × 5 cm |
| Μάρκα |
Asytech |
| Χωρητικότητα |
Λεπτός θερμαντήρας για ράφια ή ερμάρια, 150W
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
47,60 €| Βάρος | 0,25 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 16 × 8 × 2 cm |
| Μάρκα |
Plastim |
Σταθερός δίσκος/βιβλίο για ράφι δαπέδου βάθους 800mm
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
24,90 €| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 48 × 57 × 3 cm |
| Μάρκα |
Lande |
| Χωρητικότητα |
LiFePo4 Li-Ion 3.2v-5v 40A LiFePo4 Li-Ion battery cell tester EBC-A40L
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Εκτός αποθέματος
288,60 €| Βάρος | 5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 50 × 35 × 20 cm |
| Χωρητικότητα |
Θερμοβολταϊκά