Stoc status
Αξεσουάρ μπαταρίας
Ράφι BOS-A για 11 μονάδες, Deye
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
401,00 €| Βάρος | 47 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 61 × 61 × 190 cm |
| Μάρκα |
Deye |
Μπάρα 150A 2P με κάλυμμα και 20 βίδες, Victron Energy
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 4 × 23 × 3 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα |
Μπάρα 150A 4P με κάλυμμα, Victron Energy
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 0,3 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 4 × 15 × 3 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα |
Μπάρα 250A 2P με κάλυμμα και 6 βίδες, Victron Energy
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 0,3 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 4 × 15 × 3 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα |
Μπάρα 250A 4P με κάλυμμα, Victron Energy
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 0,4 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 4 × 23 × 7 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα |
Ασφάλεια 40A/58V, 48V MIDI, Victron Energy
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 0,1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 2 × 2 × 2 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα |
Ασφάλεια 50A/58V, 48V MIDI, Victron Energy
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 0,1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 2 × 2 × 2 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα |
Ασφάλεια 60A/58V, 48V MIDI, Victron Energy
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 0,1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 2 × 2 × 2 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα |
Ασφάλεια 80A/58V, 48V MIDI, Victron Energy
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 0,1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 2 × 2 × 2 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα |
Μπάρα 600A 4P με κάλυμμα, Victron Energy
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 0,7 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 6 × 21 × 8 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα |
Ασφάλεια MEGA 250A/58V, 48V Victron Energy
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 0,1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 2 × 2 × 2 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα |
Υποδοχή ασφάλειας MIDI, Victron Energy
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 0,1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 2 × 2 × 2 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα |
BMV-712 Smart, Victron Energy
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 10 × 10 cm |
| Μάρκα |
Victron |
BMV-702 9 - 90 VDC, μαύρο, Victron Energy
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 10 × 10 cm |
| Μάρκα |
Victron |
BMV-702 9 - 90 VDC, Victron Energy
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 10 × 10 cm |
| Μάρκα |
Victron |
Cerbo GX, Victron Energy
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 7 × 15 × 4 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα |
Cerbo-S GX, Victron Energy
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 7 × 15 × 4 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα |
Colour Control GX, Victron Energy
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 13 × 12 × 4 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα |
Ράφι δαπέδου 26U 19″ 19″ 600×800 για Pytes/Pylontech
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
404,69 €| Βάρος | 78 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 60 × 80 × 130 cm |
| Μάρκα |
Lande |
| Χωρητικότητα |
Σταθερός δίσκος/βιβλίο για ράφι δαπέδου βάθους 800mm
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
25,42 €| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 48 × 57 × 3 cm |
| Μάρκα |
Lande |
| Χωρητικότητα |
Θερμοβολταϊκά