Stoc status
Μάρκα
Ηλιακές μπαταρίες
Φωτοβολταϊκή μπαταρία LiFePO4, 10,24kWh, VT-10242W, IP65, -20°C
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
| Βάρος | 98 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 52 × 33,5 × 89 cm |
| Τάση μπαταρίας |
51.2V |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
10.24kWh |
| Μάρκα |
V-TAC |
Φωτοβολταϊκή μπαταρία LiFePo4, 16,07kWh, VT-16076B, V-TAC
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
| Βάρος | 130 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 51 × 87 × 24 cm |
| Τάση μπαταρίας |
51.2V |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
16,07 kWh |
| Μάρκα |
V-TAC |
Φωτοβολταϊκή μπαταρία LiFePo4, 16,07kWh, VT-16076W, V-TAC
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
| Βάρος | 130 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 51 × 87 × 24 cm |
| Τάση μπαταρίας |
51.2V |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
16,07 kWh |
| Μάρκα |
V-TAC |
Μπαταρία LiFePo4 12,8V 200Ah GETI
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
554,12 €| Βάρος | 21 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 52,5 × 24 × 22 cm |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
2.56kWh |
| Τάση μπαταρίας |
12.8V |
| Μάρκα |
Γέτι |
Acumulator LiFePo4 12V 100Ah, DT-12V100A-A01
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
179,80 €| Βάρος | 11,8 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 17,4 × 21,5 cm |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
1.28kWh |
| Τάση μπαταρίας |
12.8V |
Μπαταρία LiFePo4 12V 200Ah, DT-12V200A-A01
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
359,80 €| Βάρος | 17 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 50,5 × 24,5 × 24 cm |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
1.28kWh |
| Τάση μπαταρίας |
12.8V |
Μπαταρία LiFePo4 12V 300Ah, DT-12V300A-A01
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
399,80 €| Βάρος | 30 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 52,6 × 23,5 × 22 cm |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
1.28kWh |
| Τάση μπαταρίας |
12.8V |
Μπαταρία LiFePo4 24V 100Ah, DT-24V100A-A01
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
359,80 €| Βάρος | 11,8 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 38,4 × 19,4 × 25,5 cm |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
1.28kWh |
| Τάση μπαταρίας |
24V |
Μπαταρία LiFePo4 25,6V 100Ah GETI
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
546,10 €| Βάρος | 20 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 52,5 × 24 × 22 cm |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
2.56kWh |
| Τάση μπαταρίας |
25.6V |
| Μάρκα |
Γέτι |
Acumulator LiFePo4 Deye 5.12kWh SE-F5 Pro-C
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
869,80 €| Βάρος | 44 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 40,4 × 54,7 × 12,1 cm |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
5.12kWh |
| Τάση μπαταρίας |
51.2V |
| Μάρκα |
Deye |
Cabluri paralelizare acumulatori 20mm², 30cm, set
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
13,80 €| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 20 × 10 × 5 cm |
| Μάρκα |
Γέτι |
Σύνδεσμος μπαταρίας/μετατροπέα υψηλής τάσης, τύπου MC4, Mum, 4-6 mm²
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
10,00 €| Βάρος | 0,05 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 30 × 30 × 5 cm |
| Τύπος Τρέχον |
Άμεσο ρεύμα |
Σύνδεσμος μπαταρίας/μετατροπέα υψηλής τάσης, τύπος MC4, αρσενικό, 4-6 mm²
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
10,00 €| Βάρος | 0,05 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 30 × 30 × 5 cm |
| Τύπος Τρέχον |
Άμεσο ρεύμα |
Κιτ 8 στηρίγματα R-Bracket Μπαταρία Pytes E-BOX-48100R
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
519,80 €| Βάρος | 7,7 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 53,5 × 72,5 × 13,5 cm |
| Μάρκα |
Pytes |
Κιτ αποθήκευσης 20kWh - Μπαταρία 5.12kWh V-TAC 5.12kWh, Rack, Αξεσουάρ
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
3.199,80 €| Βάρος | 210 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 66,5 × 44 × 60 cm |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
20kWh |
Μονάδα ελέγχου υψηλής τάσης HVB750V/100A-EU, Deye
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
948,40 €| Βάρος | 19 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 44 × 57 × 15 cm |
| Μάρκα |
Deye |
Rack High Voltage 3U-HRACK 19″ pentru 13 module, Deye
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
562,60 €| Βάρος | 85 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 60 × 60 × 224 cm |
| Μάρκα |
Deye |
Ράφι για 3 συσσωρευτές 5,12kWh V-TAC
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
48,00 €| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 60 × 60 × 100 cm |
| Μάρκα |
SolarTech |
Rack pentru 4 acumulatori 5.12kWh Pytes
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
64,87 €| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 60 × 60 × 100 cm |
| Μάρκα |
SolarTech |
Ράφι για 4 μπαταρίες 5.12kWh V-TAC
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
64,87 €| Βάρος | 10 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 60 × 60 × 100 cm |
| Μάρκα |
SolarTech |
Ράφι για 4 μπαταρίες Pytes V5°, με θέρμανση
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
49,00 €| Βάρος | 1,44 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 5 × 17,7 × 6,2 cm |
| Μάρκα |
Pytes |
Ράφι για 8 μπαταρίες 5.12kWh Pytes
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
121,81 €| Βάρος | 20 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 60 × 60 × 160 cm |
| Μάρκα |
SolarTech |
Rack pentru 8 acumulatori 5.12kWh V-TAC
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
121,81 €| Βάρος | 20 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 60 × 60 × 160 cm |
| Μάρκα |
SolarTech |
Μπαταρία LiFePo4 5,12kWh VT-51201-B V-TAC
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
| Βάρος | 50 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 44 × 13,3 × 54 cm |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
5.12kWh |
| Τάση μπαταρίας |
51.2V |
| Μάρκα |
V-TAC |
Φόρτωση περισσότερων προϊόντων
Φόρτωση...
Θερμοβολταϊκά