Stoc status
Μάρκα
Χωρητικότητα αποθήκευσης
- 1.28kWh (6)
- 10.24kWh (6)
- 10,64 kWh (1)
- 100kWh (1)
- 105hWh (1)
- 12.5kWh (1)
- 14.33kWh (2)
- 15kWh (1)
- 16,07 kWh (2)
- 161,28 kWh (1)
- 16kWh (1)
- 2.04kWh (1)
- 2.56kWh (6)
- 20.48kWh (1)
- 20kWh (1)
- 233kWh (1)
- 25.6kWh (2)
- 261kWh (1)
- 3.84kWh (1)
- 30.72kWh (1)
- 35,84kWh (1)
- 40.96kWh (2)
- 5.12kWh (19)
- 5,1 kWh (1)
- 6.14kWh (1)
- 61.44kWh (2)
- 640Wh (1)
- 81,92 kWh (1)
- 9.6kWh (2)
Παράλληλη λειτουργία
- Από το (5)
Ηλιακές μπαταρίες
Φωτοβολταϊκή μπαταρία LiFePO4, 10,24kWh, VT-10242W, IP65, -20°C
Σε απόθεμα
| Βάρος | 98 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 52 × 33,5 × 89 cm |
| Τάση μπαταρίας |
51.2V |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
10.24kWh |
| Μάρκα |
V-TAC |
Acumulator Fotovoltaic LiFePO4, 10.24kWh, VT-12040-1, IP65, V-TAC
Σε απόθεμα
1.460,90 €| Βάρος | 98 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 45 × 26,6 × 80 cm |
| Τάση μπαταρίας |
51.2V |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
10.24kWh |
| Μάρκα |
V-TAC |
Acumulator fotovoltaice LiFePo4 9.6kWh VT-91600, V-TAC
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
1.262,30 €| Βάρος | 81 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 50,5 × 22,8 × 49 cm |
| Τάση μπαταρίας |
48V |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
9.6kWh |
| Μάρκα |
V-TAC |
Φωτοβολταϊκή μπαταρία LiFePo4, 16,07kWh, VT-16076B, V-TAC
Σε απόθεμα
| Βάρος | 130 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 51 × 87 × 24 cm |
| Τάση μπαταρίας |
51.2V |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
16,07 kWh |
| Μάρκα |
V-TAC |
Φωτοβολταϊκή μπαταρία LiFePo4, 16,07kWh, VT-16076W, V-TAC
Σε απόθεμα
| Βάρος | 130 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 51 × 87 × 24 cm |
| Τάση μπαταρίας |
51.2V |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
16,07 kWh |
| Μάρκα |
V-TAC |
Acumulator Fotovoltaice LiFePo4, 5.12kWh, VT-51200B, V-TAC
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
821,80 €| Βάρος | 98 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 40 × 16,3 × 71 cm |
| Τάση μπαταρίας |
51.2V |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
5.12kWh |
| Μάρκα |
V-TAC |
Acumulator Fotovoltaice LiFePo4, 5.12kWh, VT-51200W, V-TAC
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
821,80 €| Βάρος | 98 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 40 × 16,3 × 71 cm |
| Τάση μπαταρίας |
51.2V |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
5.12kWh |
| Μάρκα |
V-TAC |
Μπαταρία LiFePo4 12,8V 100Ah GETI
Εκτός αποθέματος
260,00 €| Βάρος | 10,5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 17,3 × 21,5 cm |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
1.28kWh |
| Τάση μπαταρίας |
12.8V |
| Μάρκα |
Γέτι |
Μπαταρία LiFePo4 12,8V 200Ah GETI
Σε απόθεμα
554,12 €| Βάρος | 21 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 52,5 × 24 × 22 cm |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
2.56kWh |
| Τάση μπαταρίας |
12.8V |
| Μάρκα |
Γέτι |
Acumulator LiFePo4 12V 100Ah, DT-12V100A-A01
Σε απόθεμα
176,00 €| Βάρος | 11,8 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 33 × 17,4 × 21,5 cm |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
1.28kWh |
| Τάση μπαταρίας |
12.8V |
Μπαταρία LiFePo4 12V 200Ah, DT-12V200A-A01
Σε απόθεμα
352,10 €| Βάρος | 17 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 50,5 × 24,5 × 24 cm |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
1.28kWh |
| Τάση μπαταρίας |
12.8V |
Μπαταρία LiFePo4 12V 300Ah, DT-12V300A-A01
Σε απόθεμα
391,20 €| Βάρος | 30 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 52,6 × 23,5 × 22 cm |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
1.28kWh |
| Τάση μπαταρίας |
12.8V |
Μπαταρία LiFePo4 24V 100Ah, DT-24V100A-A01
Σε απόθεμα
352,10 €| Βάρος | 11,8 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 38,4 × 19,4 × 25,5 cm |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
1.28kWh |
| Τάση μπαταρίας |
24V |
Μπαταρία LiFePo4 25,6V 100Ah GETI
Σε απόθεμα
546,10 €| Βάρος | 20 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 52,5 × 24 × 22 cm |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
2.56kWh |
| Τάση μπαταρίας |
25.6V |
| Μάρκα |
Γέτι |
Μπαταρία LiFePo4 Deye 5,12kWh BOS-G Pro, Deye
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 44 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 44 × 57 × 13 cm |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
5.12kWh |
| Τάση μπαταρίας |
51.2V |
| Μάρκα |
Deye |
Acumulator LiFePo4 Deye 5.12kWh SE-F5 Pro-C
Σε απόθεμα
918,80 €| Βάρος | 44 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 40,4 × 54,7 × 12,1 cm |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
5.12kWh |
| Τάση μπαταρίας |
51.2V |
| Μάρκα |
Deye |
Μπαταρία LiFePo4 Deye 7,68kWh BOS-A, V-TAC
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
1.317,10 €| Βάρος | 66 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 63,2 × 57,6 × 13,5 cm |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
5.12kWh |
| Τάση μπαταρίας |
51.2V |
| Μάρκα |
Deye |
Μπαταρία LiFePo4, FLA48314-EU, 16kWh, Felicity Solar
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
1.947,00 €| Βάρος | 143,5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 96 × 55,5 × 45 cm |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
16kWh |
| Τάση μπαταρίας |
51.2V |
| Χωρητικότητα |
100Ah |
| Μάρκα |
Felicity Solar |
Cabluri paralelizare acumulatori 20mm², 30cm, set
Σε απόθεμα
13,80 €| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 20 × 10 × 5 cm |
| Μάρκα |
Γέτι |
Σύνδεσμος μπαταρίας/μετατροπέα υψηλής τάσης, τύπου MC4, Mum, 4-6 mm²
Σε απόθεμα
9,80 €| Βάρος | 0,05 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 30 × 30 × 5 cm |
| Τύπος Τρέχον |
Άμεσο ρεύμα |
Σύνδεσμος μπαταρίας/μετατροπέα υψηλής τάσης, τύπος MC4, αρσενικό, 4-6 mm²
Σε απόθεμα
9,80 €| Βάρος | 0,05 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 30 × 30 × 5 cm |
| Τύπος Τρέχον |
Άμεσο ρεύμα |
Κιτ 8 στηρίγματα R-Bracket Μπαταρία Pytes E-BOX-48100R
Σε απόθεμα
508,70 €| Βάρος | 7,7 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 53,5 × 72,5 × 13,5 cm |
| Μάρκα |
Pytes |
Kit Acumulatori High Voltage 161.28kWh BOS-A, DEYE
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 1586 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 61 × 61 × 190 cm |
| Σύνδεση |
BMS-Can ,RS485 |
| Παράλληλη λειτουργία |
Από το |
| Τάση μπαταρίας |
806,4 V |
| Δεκτοί συσσωρευτές |
Gel ,Δικαστική διαμάχη ,Μόλυβδος-οξύ |
| Μάρκα |
Deye |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
161,28 kWh |
Κιτ μπαταριών υψηλής τάσης 81,92kWh BOS-G Pro, DEYE
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
15.636,10 €| Βάρος | 837 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 106 × 60,2 × 162,9 cm |
| Σύνδεση |
BMS-Can ,RS485 |
| Παράλληλη λειτουργία |
Από το |
| Τάση μπαταρίας |
819,2 V |
| Δεκτοί συσσωρευτές |
Gel ,Δικαστική διαμάχη ,Μόλυβδος-οξύ |
| Μάρκα |
Deye |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
81,92 kWh |
Θερμοβολταϊκά