Stoc status
Φωτοβολταϊκά αξεσουάρ
Το προϊόν “Εξωτερικός πίνακας ασφαλειών IP65, 1 σειρά, 18UH, Schrack” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Κυλινδρική ασφάλεια AC 32A/500V CH10x38 gG, κυλινδρική ασφάλεια AC 32A/500V CH10x38 gG, ETI
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
| Βάρος | 0,1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1 × 5 × 1 cm |
| Μάρκα |
TSI |
Ασφάλεια κυλινδρική AC 40A/500V CH14x51 gG, ETI
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
| Βάρος | 0,1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1 × 5 × 1 cm |
| Μάρκα |
TSI |
Εξωτερικός πίνακας ασφαλειών IP65, 1 σειρά, 18UH, Schrack
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
38,90 €| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 42 × 25 × 14 cm |
| Μάρκα |
Schrack |
Εξωτερικός πίνακας ασφαλειών IP65, 1 σειρά, 8UH, Schrack
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
21,10 €| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 20 × 20 × 12 cm |
| Μάρκα |
Schrack |
Εσωτερικός πίνακας ασφαλειών, 2 σειρές, 24UH, Schrack
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
35,90 €| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 40 × 20 × 10 cm |
Ζεύγος φωτοβολταϊκών συνδέσμων 4-6mm² MC-PV-4-EVO2 1500V, Staubli
Βαθμολογήθηκε με 5.00 από 5
Σε απόθεμα
3,70 €| Βάρος | 0,05 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 10 × 10 cm |
| Τύπος Τρέχον |
Άμεσο ρεύμα |
Ζεύγος συνδέσμων φωτοβολταϊκών MC4 1000V IP67 4-6mm²
Βαθμολογήθηκε με 5.00 από 5
Σε απόθεμα
2,00 €| Βάρος | 0,05 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 10 × 10 cm |
| Τύπος Τρέχον |
Άμεσο ρεύμα |
| Χωρητικότητα |
Ζεύγος συνδέσμων φωτοβολταϊκών 10mm² MC4 1500V, Staubli
Βαθμολογήθηκε με 5.00 από 5
Σε απόθεμα
5,20 €| Βάρος | 0,05 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 10 × 10 cm |
| Τύπος Τρέχον |
Άμεσο ρεύμα |
| Χωρητικότητα |
Ζεύγος συνδέσμων φωτοβολταϊκών 4-6mm² MC4 1500V, Staubli
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
2,80 €| Βάρος | 0,05 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 10 × 10 cm |
| Τύπος Τρέχον |
Άμεσο ρεύμα |
10×38, 2p, 32A, 32A, SolarTech
Βαθμολογήθηκε με 5.00 από 5
Σε απόθεμα
| Βάρος | 0,2 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 3,5 × 8,4 × 7,7 cm |
| Τύπος Τρέχον |
Άμεσο ρεύμα |
| Χωρητικότητα |
Συλλέκτης 300A 6P Σετ σύνδεσης διαύλου
Βαθμολογήθηκε με 5.00 από 5
Σε απόθεμα
57,00 €| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 18 × 4 × 5 cm |
| Χωρητικότητα |
Κυλινδρική ασφάλεια, 10×38, 16A, 1000V DC, SolarTech
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
| Βάρος | 0,01 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 38 × 1 cm |
| Τύπος Τρέχον |
Άμεσο ρεύμα |
| Χωρητικότητα |
Κυλινδρική ασφάλεια, 10×38, 20A, 1000V DC, SolarTech
Βαθμολογήθηκε με 5.00 από 5
Σε απόθεμα
| Βάρος | 0,01 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 38 × 1 cm |
| Τύπος Τρέχον |
Άμεσο ρεύμα |
| Χωρητικότητα |
Έξυπνος μετρητής DEYE Μονοφασικός έξυπνος μετρητής SDM230 MODBUS 1P,EASTRON
Βαθμολογήθηκε με 5.00 από 5
Σε απόθεμα
55,80 €| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 20 × 20 × 20 cm |
| Χωρητικότητα |
Έξυπνος μετρητής DEYE Τριφασικός SDM630 Modbus P3, EASTRON
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
139,70 €| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 20 × 20 × 20 cm |
| Χωρητικότητα |
Έξυπνος μετρητής Fronius TS 65A-3 3-φασικός
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
358,00 €| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 15 × 10 × 20 cm |
| Μάρκα |
Fronius |
Θερμοβολταϊκά