Stoc status
Φωτοβολταϊκά αξεσουάρ
Το προϊόν “Εσωτερικός πίνακας ασφαλειών, 1 σειρά, 8(4)UH, Schrack” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Y MC4 6 σε 1 Παράλληλο 1000V IP67
Βαθμολογήθηκε με 5.00 από 5
Σε απόθεμα
19,00 €| Βάρος | 0,05 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 10 × 10 cm |
| Τύπος Τρέχον |
Άμεσο ρεύμα |
| Χωρητικότητα |
Μονοφασικός επαφέας 4 πόλων 40A, ETI
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 10 × 10 cm |
| Μάρκα |
TSI |
Σύνδεσμος Y με καλώδιο, MC4 2 σε 1 Παράλληλο 1000V IP67
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
6,00 €| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 20 × 20 × 5 cm |
| Τύπος Τρέχον |
Άμεσο ρεύμα |
| Χωρητικότητα |
Σύνδεσμος Y με καλώδιο, MC4 3 σε 1 Παράλληλο 1000V IP67
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
9,80 €| Βάρος | 0,05 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 20 × 20 × 5 cm |
| Τύπος Τρέχον |
Άμεσο ρεύμα |
| Χωρητικότητα |
MC4 5 σε 1 Παράλληλο 1000V IP67 Y Σύνδεσμος MC4
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
17,00 €| Βάρος | 0,05 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 10 × 10 cm |
| Τύπος Τρέχον |
Άμεσο ρεύμα |
| Χωρητικότητα |
Εκφορτιστής DC Ex9UEP 20 2P 1200v Ex9UEP, Noark
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
35,90 €| Βάρος | 0,2 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 5 × 5 cm |
| Τύπος Τρέχον |
Άμεσο ρεύμα |
| Χωρητικότητα |
Απαγωγέας ηλιακών πάνελ, 1100V d.c., 20kA, Schrack
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
97,20 €| Βάρος | 0,23 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 7 × 3,6 × 105 cm |
| Τύπος Τρέχον |
Άμεσο ρεύμα |
Απαγωγέας φωτοβολταϊκών πάνελ, 600V DC, 20kA, Schrack
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
82,60 €| Βάρος | 0,23 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 7 × 3,6 × 105 cm |
| Τύπος Τρέχον |
Άμεσο ρεύμα |
Απαγωγέας φωτοβολταϊκών πάνελ, κλάση 2, Ex9UEP 2P 750V, Noark
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
| Βάρος | 0,2 κ. |
|---|---|
| Τύπος Τρέχον |
Άμεσο ρεύμα |
| Χωρητικότητα |
DC T2 1100V 1100V 20kA 2P, ETI
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
47,40 €| Βάρος | 0,3 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 3 × 8 × 7 cm |
| Μάρκα |
TSI |
DC T2 1100V 1100V 20kA 2P, ETI
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
59,80 €| Βάρος | 0,3 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 3 × 8 × 7 cm |
| Μάρκα |
TSI |
DC T2 T2 T2 600V 20kA 2P, ETI
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
59,80 €| Βάρος | 0,3 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 3 × 8 × 7 cm |
| Μάρκα |
TSI |
Απαγωγέας υπερτάσεων DC T2 T2 T2 600V 20kA 2P, ETI
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
39,80 €| Βάρος | 0,3 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 3 × 8 × 7 cm |
| Μάρκα |
TSI |
AC 1P+N 50A 14×51 EFD14, ETI
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
| Βάρος | 0,25 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 5 × 9 × 7 cm |
| Μάρκα |
TSI |
Αρθρωτή ασφάλεια AC 3P+N 50A 14×51 AC απομονωτής 3P+N EFD14, ETI
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
| Βάρος | 0,43 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 10 × 9 × 7 cm |
| Μάρκα |
TSI |
Κυλινδρική ασφάλεια AC 32A/500V CH14x51 gG, κυλινδρική ασφάλεια AC 32A/500V CH14x51 gG, ETI
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
| Βάρος | 0,1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 1 × 5 × 1 cm |
| Μάρκα |
TSI |
Απαγωγέας φωτοβολταϊκών πάνελ, κλάση 2, Ex9UEP 2P 600V, Noark
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
| Βάρος | 0,2 κ. |
|---|---|
| Τύπος Τρέχον |
Άμεσο ρεύμα |
Αρθρωτός διακόπτης κυκλώματος (MCB) 6kA, C 25A, 3P+N, Schrack
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
19,70 €| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 9 × 8 × 8 cm |
| Τύπος Τρέχον |
Εναλλασσόμενο ρεύμα |
Εσωτερικός πίνακας ασφαλειών, 1 σειρά, 8(4)UH, Schrack
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
20,50 €| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 40 × 20 × 10 cm |
Μονωμένος σφιγκτήρας διακλάδωσης, 25mm², 1P, 4 σημεία σύνδεσης, μπλε, Schrack
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
3,10 €| Βάρος | 0,2 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 4 × 2 × 5 cm |
| Μάρκα |
Schrack |
Μονωμένος σφιγκτήρας κλάδων, 25mmp, 1P, 4 ακίδες, μαύρο, Schrack
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
3,10 €| Βάρος | 0,2 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 4 × 2 × 5 cm |
| Μάρκα |
Schrack |
Εσωτερικός πίνακας ασφαλειών, 1 σειρά, 18UH, Schrack
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
28,90 €| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 40 × 20 × 10 cm |
Μονωμένος σφιγκτήρας κλάδων, 35mmp, 1P, 4 ακίδες, μπλε, Schrack
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
5,00 €| Βάρος | 0,2 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 5 × 3 × 5 cm |
| Μάρκα |
Schrack |
Μονωμένος σφιγκτήρας κλάδων, 35mmp, 1P, 4 ακίδες, μαύρο, Schrack
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Σε απόθεμα
5,00 €| Βάρος | 0,2 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 5 × 3 × 5 cm |
| Μάρκα |
Schrack |
Φόρτωση περισσότερων προϊόντων
Φόρτωση...
Θερμοβολταϊκά