Κατάστημα
Ενισχυμένη οθόνη SmartSolar, Victron Energy
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 7 × 3 × 2 cm |
| Μάρκα |
Victron |
Σταθμός φόρτισης ηλεκτρικών αυτοκινήτων 22kW NS, Victron Energy
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37 × 30 × 12 cm |
| Τύπος σταθμού |
Μονοπρόσωπη ,Trifazata |
| Χωρητικότητα | |
| Ισχύς σταθμού |
22kW |
| Χρήση |
Κατοικίες |
| Έλεγχος RFID |
Από το |
| Ρυθμιζόμενο |
Από το |
| Bluetooth |
Από το |
| WiFi |
Από το |
| Εμφάνιση |
Όχι |
| Μάρκα |
Victron |
Σταθμός φόρτισης ηλεκτρικών αυτοκινήτων 22kW, Victron Energy
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 3 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37 × 30 × 15 cm |
| Τύπος σταθμού |
Μονοπρόσωπη ,Trifazata |
| Χωρητικότητα | |
| Ισχύς σταθμού |
22kW |
| Χρήση |
Κατοικίες |
| Έλεγχος RFID |
Από το |
| Ρυθμιζόμενο |
Από το |
| Bluetooth |
Από το |
| WiFi |
Από το |
| Εμφάνιση |
Από το |
| Μάρκα |
Victron |
Φωτοβολταϊκή μπαταρία λιθίου LiFePo4 12.8V 100Ah μπαταρία λιθίου LiFePo4 Smart, Victron
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 15 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 19,7 × 32,1 × 15,2 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
1.28kWh |
| Τάση μπαταρίας |
12.8V |
Φωτοβολταϊκή μπαταρία λιθίου LiFePo4 12.8V 160Ah μπαταρία λιθίου LiFePo4 Smart, Victron
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
975,93 €| Βάρος | 20 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 23,7 × 32,1 × 15,2 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
2.04kWh |
| Τάση μπαταρίας |
12.8V |
Φωτοβολταϊκή μπαταρία λιθίου LiFePo4 12.8V 200Ah LiFePo4 λιθίου Smart, Victron
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 20 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 23,7 × 32,1 × 15,2 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
2.56kWh |
| Τάση μπαταρίας |
12.8V |
Φωτοβολταϊκή μπαταρία λιθίου LiFePo4 12.8V 50Ah μπαταρία λιθίου LiFePo4 Smart, Victron
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 12 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 18,8 × 19,9 × 14,7 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
640Wh |
| Τάση μπαταρίας |
12.8V |
Λιθίου LiFePo4 25.6V 100Ah Λιθίου LiFePo4 Φωτοβολταϊκή μπαταρία Smart, Victron
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 28 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 19,7 × 65 × 16,3 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
2.56kWh |
| Τάση μπαταρίας |
25.6V |
Λιθίου LiFePo4 25.6V 200Ah Λιθίου LiFePo4 Φωτοβολταϊκή μπαταρία Smart, Victron
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 39 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 23,7 × 65 × 16,3 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης |
5.12kWh |
| Τάση μπαταρίας |
25.6V |
Μπάρα 100/200/200/500A 5P, Victron Energy
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 5 × 18 × 8 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα |
Μπάρα 100/200/500A 6P, Victron Energy
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 0,5 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 5 × 18 × 8 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα |
Μπάρα 150A 2P με κάλυμμα και 10 βίδες, Victron Energy
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 0,1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 4 × 15 × 3 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα |
Μπάρα 150A 2P με κάλυμμα και 20 βίδες, Victron Energy
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 4 × 23 × 3 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα |
Μπάρα 150A 4P με κάλυμμα, Victron Energy
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 0,3 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 4 × 15 × 3 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα |
Μπάρα 150A 6P με κάλυμμα, Victron Energy
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 0,3 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 4 × 15 × 3 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα |
Μπάρα 250A 2P με κάλυμμα και 12 βίδες, Victron Energy
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 0,3 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 4 × 23 × 7 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα |
Μπάρα 250A 2P με κάλυμμα και 6 βίδες, Victron Energy
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 0,3 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 4 × 15 × 3 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα |
Μπάρα 250A 4P με κάλυμμα, Victron Energy
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 0,4 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 4 × 23 × 7 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα |
Μπάρα 600A 8P με κάλυμμα, Victron Energy
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 6 × 32 × 8 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα |
Lynx Class-T Power In (M10), Victron Energy
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 17 × 9 × 28 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα |
Lynx Shunt VE.Can, Victron Energy
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 19 × 8 × 18 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα |
Lynx Smart BMS 500 (M8), Victron Energy
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 2 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 19 × 8 × 18 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα |
Victron Energy M8 Διπλό σετ ακροδεκτών, Victron Energy
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 0,1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 4 × 4 × 3 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα |
Ασφάλεια 100A/58V, 48V MIDI, Victron Energy
Διαθέσιμο σε αναδρομική παραγγελία
| Βάρος | 0,1 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 2 × 2 × 2 cm |
| Μάρκα |
Victron |
| Χωρητικότητα |
Θερμοβολταϊκά