Stoc status
Bluetooth
- Fra (5)
Brand
- AMPEVO (2)
- Aneng (17)
- Apex Solar (1)
- Asytech (3)
- Basen Green (1)
- BLUETTI (12)
- BSIDE (2)
- Canadisk solcelleanlæg (2)
- Carspa (7)
- Deye (60)
- DYNESS (4)
- Eastron (1)
- Glæde (2)
- Epever (12)
- TSI (48)
- Extol (6)
- Felicity Solar (7)
- Fronius (2)
- Geti (6)
- HICONICS (1)
- Huawei (1)
- INVT (5)
- ISOTEC (9)
- Jinko (1)
- K2 Systemer (28)
- KSTAR (20)
- Lande (2)
- Plastim (1)
- Pomega (2)
- Pylontech (1)
- Pytes (9)
- Ronic Energi (2)
- Schrack (19)
- Sinexcel (1)
- SolarTech (10)
- Solis (6)
- Sunergsolar (14)
- TAB (1)
- Toolcraft (1)
- Trina Solar (4)
- UNI-T (265)
- V-TAC (35)
- Vestwoods (9)
- Victron (215)
- Volt Polen (2)
- VTAC (1)
- WAGO (46)
Lagerkapacitet
- 1,28 kWh (6)
- 10,24 kWh (18)
- 10,64 kWh (1)
- 100kWh (1)
- 102,4 kWh (1)
- 105hWh (1)
- 12,5 kWh (1)
- 14,33 kWh (2)
- 15,36 kWh (4)
- 15kWh (1)
- 16,07 kWh (2)
- 161,28 kWh (1)
- 16kWh (1)
- 197kWh (2)
- 2,04 kWh (1)
- 2,56 kWh (6)
- 20.48kWh (3)
- 20kWh (1)
- 215kWh (1)
- 233kWh (2)
- 25,6 kWh (2)
- 261 kWh (1)
- 3,84 kWh (1)
- 30,72 kWh (1)
- 35,84 kWh (1)
- 40,96 kWh (2)
- 5,12 kWh (26)
- 5,1 kWh (1)
- 6,14 kWh (1)
- 61,44 kWh (2)
- 640Wh (1)
- 81,92 kWh (1)
- 9,6 kWh (2)
Forbindelse
Opladningsstrøm
Maksimal DC-belastningsstrøm
Ensretterfunktion
- Fra (94)
UPS-funktion
- Fra (95)
Overvågning
- Fra (95)
Butik
Højspændingsbatterisæt Oliter 105kWh, V-TAC
Tilgængelig i restordre
19.587,50 €| Vægt | 1029 kg |
|---|---|
| Størrelse | 120 × 60 × 187 cm |
| Brand |
V-TAC |
| Lagerkapacitet |
105hWh |
| Batterispænding |
512V |
Højspændings DEYE 40.96kWh, V-TAC 40.96kWh højspændings batterisæt
Tilgængelig i restordre
10.745,00 €| Vægt | 408 kg |
|---|---|
| Størrelse | 53 × 60 × 159 cm |
| Forbindelse |
BMS-dåse ,RS485 |
| Parallel funktion |
Fra |
| Batterispænding |
409.6V |
| Akkumulatorer accepteres |
Gel ,Retssager ,Bly-syre |
| Brand |
V-TAC |
| Lagerkapacitet |
40,96 kWh |
Højspændings Oliter 61.44kWh, V-TAC højspændings batterisæt
Tilgængelig i restordre
| Vægt | 633 kg |
|---|---|
| Størrelse | 58 × 58,4 × 216,2 cm |
| Forbindelse |
BMS-dåse |
| Parallel funktion |
Fra |
| Batterispænding |
556.8-681.6V |
| Akkumulatorer accepteres |
Gel ,Retssager ,Bly-syre |
| Brand |
V-TAC |
| Lagerkapacitet |
61,44 kWh |
Kit Inverter 100kW + Storage 197kWh, IP65, Kstar
Tilgængelig i restordre
51.974,60 €| Vægt | 2500 kg |
|---|---|
| Størrelse | 130 × 120 × 238 cm |
| Forbindelse |
BMS-dåse |
| Parallel funktion |
Fra |
| Batterispænding |
704V |
| Akkumulatorer accepteres |
Gel ,Retssager ,Bly-syre |
| Brand |
KSTAR |
| Lagerkapacitet |
197kWh |
Invertersæt 125kW + lager 215kWh, IP65, Kstar
Tilgængelig i restordre
57.481,50 €| Vægt | 2500 kg |
|---|---|
| Størrelse | 130 × 120 × 238 cm |
| Forbindelse |
BMS-dåse |
| Parallel funktion |
Fra |
| Batterispænding |
672-864V |
| Akkumulatorer accepteres |
Retssager |
| Brand |
KSTAR |
| Lagerkapacitet |
215kWh |
| Kraft |
125 KW |
| PV Max VOC |
1000VDC |
| Maksimal DC-belastningsstrøm |
232A |
| Tip |
Hybrid |
Invertersæt 125kW + lager 233kWh, IP65, Kstar
Tilgængelig i restordre
60.331,90 €| Vægt | 2500 kg |
|---|---|
| Størrelse | 130 × 120 × 238 cm |
| Forbindelse |
BMS-dåse |
| Parallel funktion |
Fra |
| Batterispænding |
728-936V |
| Akkumulatorer accepteres |
Retssager |
| Brand |
KSTAR |
| Lagerkapacitet |
233kWh |
| Kraft |
125 KW |
| PV Max VOC |
1000VDC |
| Maksimal DC-belastningsstrøm |
232A |
| Tip |
Hybrid |
Kit Inverter 50kW + Storage 102,4kWh, IP65, Kstar
Tilgængelig i restordre
33.825,30 €| Vægt | 1500 kg |
|---|---|
| Størrelse | 110 × 110 × 238 cm |
| Forbindelse |
BMS-dåse |
| Parallel funktion |
Fra |
| Batterispænding |
350-750V |
| Akkumulatorer accepteres |
Retssager |
| Brand |
KSTAR |
| Lagerkapacitet |
102,4 kWh |
| Kraft |
50 KW |
| PV Max VOC |
1000VDC |
| Maks. solcelleeffekt |
108000W |
| MPPT-spænding |
350-800VDC |
| Maksimal DC-belastningsstrøm |
110A |
| Tip |
Hybrid |
Invertersæt 50kW + lager 197kWh, IP65, Kstar
Tilgængelig i restordre
50.402,60 €| Vægt | 2500 kg |
|---|---|
| Størrelse | 130 × 120 × 238 cm |
| Forbindelse |
BMS-dåse |
| Parallel funktion |
Fra |
| Batterispænding |
350-750V |
| Akkumulatorer accepteres |
Retssager |
| Brand |
KSTAR |
| Lagerkapacitet |
197kWh |
| Kraft |
50 KW |
| PV Max VOC |
1000VDC |
| Maks. solcelleeffekt |
108000W |
| MPPT-spænding |
350-800VDC |
| Maksimal DC-belastningsstrøm |
110A |
| Tip |
Hybrid |
Fotovoltaisk batteri, LiFePo4, 5,12 kWh, PBW-51100, Pomega
Tilgængelig i restordre
1.432,50 €| Vægt | 50 kg |
|---|---|
| Størrelse | 44 × 18 × 61 cm |
| Batterispænding |
51.2V |
| Lagerkapacitet |
5,12 kWh |
| Brand |
Pomega |
Fotovoltaisk batteri, LiFePo4, 5,12 kWh, PBL-51100, Pomega
Tilgængelig i restordre
1.432,50 €| Vægt | 50 kg |
|---|---|
| Størrelse | 44 × 16 × 53 cm |
| Batterispænding |
51.2V |
| Lagerkapacitet |
5,12 kWh |
| Brand |
Pomega |
LiFePo4-batteri LUX-E-48100LG03, 5.12kWh, Felicity Solar
Ikke på lager
994,80 €| Vægt | 75 kg |
|---|---|
| Størrelse | 89,2 × 54,5 × 38,5 cm |
| Lagerkapacitet |
5,12 kWh |
| Batterispænding |
51.2V |
| Kapacitet |
100Ah |
| Brand |
Felicity Solar |
LiFePo4-batteri LUX-E-48250LG03, 12,5kWh, Felicity Solar
Ikke på lager
| Vægt | 110 kg |
|---|---|
| Størrelse | 90 × 57 × 45 cm |
| Lagerkapacitet |
12,5 kWh |
| Batterispænding |
51.2V |
| Kapacitet |
250Ah |
| Brand |
Felicity Solar |
LifePo4 LUX LUX-Y-Y-48300LG01, 15kWh, Felicity Solar
Ikke på lager
| Vægt | 160 kg |
|---|---|
| Størrelse | 115 × 63,5 × 49,8 cm |
| Lagerkapacitet |
15kWh |
| Batterispænding |
51.2V |
| Kapacitet |
300Ah |
| Brand |
Felicity Solar |
Fotovoltaisk LiFePo4 5.12kWh 51.2v LiFePo4 batteri, Felicity Solar
Ikke på lager
| Vægt | 53 kg |
|---|---|
| Størrelse | 60 × 45 × 15 cm |
| Lagerkapacitet |
5,12 kWh |
| Batterispænding |
51.2V |
| Kapacitet |
100Ah |
| Brand |
Felicity Solar |
Litium LiFePo4 10.24kWh HV Litium LiFePo4 solcellebatteri, Felicity Solar
Tilgængelig i restordre
3.660,30 €| Vægt | 120 kg |
|---|---|
| Størrelse | 60 × 34 × 170 cm |
| Lagerkapacitet |
10,24 kWh |
| Batterispænding |
204.8V |
| Kapacitet |
30A |
| Brand |
Felicity Solar |
Fotovoltaisk litium LiFePo4 12,8V 100Ah litium LiFePo4 batteri Smart, Victron
Tilgængelig i restordre
| Vægt | 15 kg |
|---|---|
| Størrelse | 19,7 × 32,1 × 15,2 cm |
| Brand |
Victron |
| Lagerkapacitet |
1,28 kWh |
| Batterispænding |
12.8V |
Fotovoltaisk litium LiFePo4 12,8V 160Ah litium LiFePo4 batteri Smart, Victron
Tilgængelig i restordre
975,93 €| Vægt | 20 kg |
|---|---|
| Størrelse | 23,7 × 32,1 × 15,2 cm |
| Brand |
Victron |
| Lagerkapacitet |
2,04 kWh |
| Batterispænding |
12.8V |
Fotovoltaisk litium LiFePo4 12,8V 200Ah litium LiFePo4 batteri Smart, Victron
Tilgængelig i restordre
| Vægt | 20 kg |
|---|---|
| Størrelse | 23,7 × 32,1 × 15,2 cm |
| Brand |
Victron |
| Lagerkapacitet |
2,56 kWh |
| Batterispænding |
12.8V |
Litium LiFePo4 12,8V 300Ah Litium LiFePo4 fotovoltaisk batteri
Ikke på lager
| Vægt | 30 kg |
|---|---|
| Størrelse | 52 × 24 × 22 cm |
| Batterispænding |
12.8V |
| Lagerkapacitet |
3,84 kWh |
| Brand |
Basen Green |
Fotovoltaisk litium LiFePo4 12,8V 50Ah litium LiFePo4 batteri Smart, Victron
Tilgængelig i restordre
| Vægt | 12 kg |
|---|---|
| Størrelse | 18,8 × 19,9 × 14,7 cm |
| Brand |
Victron |
| Lagerkapacitet |
640Wh |
| Batterispænding |
12.8V |
Litium LiFePo4 25.6kWh HV Litium LiFePo4 solcellebatteri, Felicity Solar
Tilgængelig i restordre
9.989,11 €| Vægt | 250 kg |
|---|---|
| Størrelse | 60 × 37 × 170 cm |
| Lagerkapacitet |
25,6 kWh |
| Batterispænding |
512V |
| Kapacitet |
30A |
| Brand |
Felicity Solar |
Litium LiFePo4 25,6V 100Ah Litium LiFePo4 solcellebatteri Smart, Victron
Tilgængelig i restordre
| Vægt | 28 kg |
|---|---|
| Størrelse | 19,7 × 65 × 16,3 cm |
| Brand |
Victron |
| Lagerkapacitet |
2,56 kWh |
| Batterispænding |
25.6V |
Litium LiFePo4 25,6V 200Ah Litium LiFePo4 solcellebatteri Smart, Victron
Tilgængelig i restordre
| Vægt | 39 kg |
|---|---|
| Størrelse | 23,7 × 65 × 16,3 cm |
| Brand |
Victron |
| Lagerkapacitet |
5,12 kWh |
| Batterispænding |
25.6V |
Huawei LiFePo4 LUNA2000-5-EO 5kW LiFePo4 LUNA2000-5-EO 5kW
Tilgængelig i restordre
2.401,80 €| Vægt | 50 kg |
|---|---|
| Størrelse | 60 × 40 × 50 cm |
| Kapacitet |
Solceller