Stoc status
Bluetooth
- Fra (5)
Brand
- AMPEVO (2)
- Aneng (17)
- Apex Solar (1)
- Asytech (3)
- Basen Green (1)
- BLUETTI (12)
- BSIDE (2)
- Canadisk solcelleanlæg (2)
- Carspa (7)
- Deye (60)
- DYNESS (4)
- Eastron (1)
- Glæde (2)
- Epever (12)
- TSI (48)
- Extol (6)
- Felicity Solar (7)
- Fronius (2)
- Geti (6)
- HICONICS (1)
- Huawei (1)
- INVT (5)
- ISOTEC (9)
- Jinko (1)
- K2 Systemer (28)
- KSTAR (20)
- Lande (2)
- Plastim (1)
- Pomega (2)
- Pylontech (1)
- Pytes (9)
- Ronic Energi (2)
- Schrack (19)
- Sinexcel (1)
- SolarTech (10)
- Solis (6)
- Sunergsolar (14)
- TAB (1)
- Toolcraft (1)
- Trina Solar (4)
- UNI-T (265)
- V-TAC (35)
- Vestwoods (9)
- Victron (215)
- Volt Polen (2)
- VTAC (1)
- WAGO (46)
Lagerkapacitet
- 1,28 kWh (6)
- 10,24 kWh (18)
- 10,64 kWh (1)
- 100kWh (1)
- 102,4 kWh (1)
- 105hWh (1)
- 12,5 kWh (1)
- 14,33 kWh (2)
- 15,36 kWh (4)
- 15kWh (1)
- 16,07 kWh (2)
- 161,28 kWh (1)
- 16kWh (1)
- 197kWh (2)
- 2,04 kWh (1)
- 2,56 kWh (6)
- 20.48kWh (3)
- 20kWh (1)
- 215kWh (1)
- 233kWh (2)
- 25,6 kWh (2)
- 261 kWh (1)
- 3,84 kWh (1)
- 30,72 kWh (1)
- 35,84 kWh (1)
- 40,96 kWh (2)
- 5,12 kWh (26)
- 5,1 kWh (1)
- 6,14 kWh (1)
- 61,44 kWh (2)
- 640Wh (1)
- 81,92 kWh (1)
- 9,6 kWh (2)
Forbindelse
Opladningsstrøm
Maksimal DC-belastningsstrøm
Ensretterfunktion
- Fra (94)
UPS-funktion
- Fra (95)
Overvågning
- Fra (95)
Butik
Bærbar batteripakke 5000W, opladning via solceller eller stik, Bluetti
Ikke på lager
2.638,40 €| Vægt | 60 kg |
|---|---|
| Størrelse | 52 × 32 × 67 cm |
| Brand |
BLUETTI |
600W bærbar batteristation, sol- eller stikopladning, Bluetti
Ikke på lager
557,00 €| Vægt | 9 kg |
|---|---|
| Størrelse | 29 × 20 × 23 cm |
| Brand |
BLUETTI |
600W bærbar batteristation, sol- eller stikopladning, Bluetti
Ikke på lager
252,60 €| Vægt | 4,6 kg |
|---|---|
| Størrelse | 25,5 × 18 × 18,3 cm |
| Brand |
BLUETTI |
Samleskinne 400A 4P med dæksel, V-TAC
På lager
37,70 €| Vægt | 1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 13 × 7 × 4 cm |
| Brand |
VTAC |
DEYE SUN‑XL20‑B koncentrator
På lager
160,30 €| Vægt | 1,6 kg |
|---|---|
| Størrelse | 22,9 × 10,9 × 3,8 cm |
| Brand |
Deye |
| MPPT-spænding |
12-80V |
RailUp 2003191 starter til fotovoltaisk panel
På lager
5,70 €| Vægt | 0,14 kg |
|---|---|
| Størrelse | 5 × 3 × 7 cm |
| Brand |
K2 Systemer |
Optimizer DEYE 700W SUN-XL02-B
På lager
53,70 €| Vægt | 0,75 kg |
|---|---|
| Størrelse | 10 × 10 × 2 cm |
| Brand |
Deye |
PV-panel 455W N-Type CS6.2-48TD-455, Canadian Solar
Ikke på lager
88,90 €| Vægt | 24,6 kg |
|---|---|
| Størrelse | 176,2 × 113,4 × 3 cm |
| Strøm til panelet |
450W |
| Brand |
Canadisk solcelleanlæg |
Jinko Tiger Tiger Neo N-type 490W monokrystallinsk fotovoltaisk panel
På lager
89,10 €| Vægt | 833 kg |
|---|---|
| Størrelse | 190 × 113 × 108 cm |
| Strøm til panelet |
490W |
| Brand |
Jinko |
SingleRail 36 skinneforbindelsessæt, K2 2001976
Tilgængelig i restordre
| Vægt | 0,38 kg |
|---|---|
| Brand |
K2 Systemer |
Tagforankringsskrue M10x200, K2 2003273
Tilgængelig i restordre
5,00 €| Vægt | 0,235 kg |
|---|---|
| Størrelse | 8 × 1 × 7 cm |
| Brand |
K2 Systemer |
Tagforankringsskrue M10x250, K2 2003274
På lager
5,00 €| Vægt | 0,255 kg |
|---|---|
| Størrelse | 8 × 1 × 7 cm |
| Brand |
K2 Systemer |
Mikroinverter DEYE SUN-M80G4-EU-Q0
Ikke på lager
167,10 €| Vægt | 3 kg |
|---|---|
| Størrelse | 28 × 4 × 19 cm |
| Brand |
Deye |
| Kapacitet | |
| Forbindelse |
WiFi |
| Inverter-strøm |
800W |
| Tip |
Ongrid |
DC 2-strengs beskyttelsespanel SLP-PV1000-S-2.2
Ikke på lager
280,10 €| Vægt | 5 kg |
|---|---|
| Størrelse | 44 × 31 × 16 cm |
| Brand |
V-TAC |
| Kapacitet |
DC 3-strengs beskyttelsespanel SLP-PV1000-S-3.3
Ikke på lager
412,60 €| Vægt | 6,45 kg |
|---|---|
| Størrelse | 43 × 43 × 16 cm |
| Brand |
V-TAC |
| Kapacitet |
Ladestation til elbiler 22kW NS, Victron Energy
Tilgængelig i restordre
| Vægt | 3 kg |
|---|---|
| Størrelse | 37 × 30 × 12 cm |
| Stationstype |
Enkeltsidet ,Trifazata |
| Kapacitet | |
| Stationens strøm |
22 kW |
| Brug |
Boliger |
| RFID-kontrol |
Fra |
| Justerbar |
Fra |
| Bluetooth |
Fra |
| WiFi |
Fra |
| Skærm |
Nej |
| Brand |
Victron |
Fotovoltaisk panel udstyret med 1 streng, IP65, ETI
Ikke på lager
| Vægt | 1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 38 × 31 × 14 cm |
| Brand |
TSI |
Ladestation til elbiler 22 kW, Victron Energy
Tilgængelig i restordre
| Vægt | 3 kg |
|---|---|
| Størrelse | 37 × 30 × 15 cm |
| Stationstype |
Enkeltsidet ,Trifazata |
| Kapacitet | |
| Stationens strøm |
22 kW |
| Brug |
Boliger |
| RFID-kontrol |
Fra |
| Justerbar |
Fra |
| Bluetooth |
Fra |
| WiFi |
Fra |
| Skærm |
Fra |
| Brand |
Victron |
Fotovoltaisk panel udstyret med 2 strenge, IP65, TSI
På lager
290,40 €| Vægt | 1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 38 × 31 × 14 cm |
| Brand |
TSI |
Ladestation til elbiler 230V, 7kW, justerbar, iZAR
På lager
| Vægt | 6,5 kg |
|---|---|
| Størrelse | 38 × 20 × 15 cm |
| Stationstype |
Enkeltsidet |
| Kapacitet | |
| Stationens strøm |
7 kW |
| Brug |
Boliger |
| RFID-kontrol |
Fra |
| Justerbar |
Fra |
| Bluetooth |
Fra |
| WiFi |
Nej |
| Skærm |
Nej |
| Brand |
Sinexcel ,V-TAC |
Ladestation til elbiler 22 kW, justerbar, RFID, AMPEVO
Tilgængelig i restordre
497,30 €| Vægt | 5 kg |
|---|---|
| Størrelse | 17 × 21 × 10 cm |
| Stationstype |
Trifazata |
| Kapacitet | |
| Stationens strøm |
22 kW |
| Brug |
Boliger |
| RFID-kontrol |
Fra |
| Justerbar |
Fra |
| Bluetooth |
Fra |
| WiFi |
Nej |
| Skærm |
Nej |
| Brand |
AMPEVO |
Ladestation til elbiler 22 kW, justerbar, AMPEVO
Tilgængelig i restordre
477,40 €| Vægt | 5 kg |
|---|---|
| Størrelse | 17 × 21 × 10 cm |
| Stationstype |
Trifazata |
| Kapacitet | |
| Stationens strøm |
22 kW |
| Brug |
Boliger |
| RFID-kontrol |
Nej |
| Justerbar |
Fra |
| Bluetooth |
Fra |
| WiFi |
Nej |
| Skærm |
Nej |
| Brand |
AMPEVO |
LiFePo4 5,12 kWh VT48100E, V-TAC fotovoltaisk akkumulator
Ikke på lager
| Vægt | 48,5 kg |
|---|---|
| Størrelse | 66,5 × 44 × 18,5 cm |
| Lagerkapacitet |
5,12 kWh |
| Batterispænding |
51.2V |
| Kapacitet |
100Ah |
| Brand |
Vestwoods |
LiFePo4 5,12 kWh VT-48100-W fotovoltaisk akkumulator, V-TAC
På lager
| Vægt | 48,5 kg |
|---|---|
| Størrelse | 44 × 45 × 15 cm |
| Lagerkapacitet |
5,12 kWh |
| Batterispænding |
51.2V |
| Kapacitet |
100Ah |
| Brand |
Vestwoods |
Solceller