Stoc status
Bluetooth
- Fra (4)
Brand
- AMPEVO (2)
- Deye (28)
- DYNESS (1)
- Felicity Solar (3)
- K2 Systemer (2)
- KSTAR (15)
- Lande (2)
- Pomega (2)
- Pytes (2)
- Ronic Energi (1)
- Solis (5)
- Sunergsolar (14)
- Trina Solar (1)
- UNI-T (149)
- V-TAC (13)
- Victron (198)
- WAGO (6)
Lagerkapacitet
Opladningsstrøm
Maksimal DC-belastningsstrøm
Ensretterfunktion
- Fra (94)
UPS-funktion
- Fra (95)
Overvågning
- Fra (95)
Butik
Fotovoltaisk litium LiFePo4 12,8V 100Ah litium LiFePo4 batteri Smart, Victron
Tilgængelig i restordre
| Vægt | 15 kg |
|---|---|
| Størrelse | 19,7 × 32,1 × 15,2 cm |
| Brand |
Victron |
| Lagerkapacitet |
1,28 kWh |
| Batterispænding |
12.8V |
Fotovoltaisk litium LiFePo4 12,8V 160Ah litium LiFePo4 batteri Smart, Victron
Tilgængelig i restordre
975,93 €| Vægt | 20 kg |
|---|---|
| Størrelse | 23,7 × 32,1 × 15,2 cm |
| Brand |
Victron |
| Lagerkapacitet |
2,04 kWh |
| Batterispænding |
12.8V |
Fotovoltaisk litium LiFePo4 12,8V 200Ah litium LiFePo4 batteri Smart, Victron
Tilgængelig i restordre
| Vægt | 20 kg |
|---|---|
| Størrelse | 23,7 × 32,1 × 15,2 cm |
| Brand |
Victron |
| Lagerkapacitet |
2,56 kWh |
| Batterispænding |
12.8V |
Fotovoltaisk litium LiFePo4 12,8V 50Ah litium LiFePo4 batteri Smart, Victron
Tilgængelig i restordre
| Vægt | 12 kg |
|---|---|
| Størrelse | 18,8 × 19,9 × 14,7 cm |
| Brand |
Victron |
| Lagerkapacitet |
640Wh |
| Batterispænding |
12.8V |
Litium LiFePo4 25.6kWh HV Litium LiFePo4 solcellebatteri, Felicity Solar
Tilgængelig i restordre
9.989,11 €| Vægt | 250 kg |
|---|---|
| Størrelse | 60 × 37 × 170 cm |
| Lagerkapacitet |
25,6 kWh |
| Batterispænding |
512V |
| Kapacitet |
30A |
| Brand |
Felicity Solar |
Litium LiFePo4 25,6V 100Ah Litium LiFePo4 solcellebatteri Smart, Victron
Tilgængelig i restordre
| Vægt | 28 kg |
|---|---|
| Størrelse | 19,7 × 65 × 16,3 cm |
| Brand |
Victron |
| Lagerkapacitet |
2,56 kWh |
| Batterispænding |
25.6V |
Litium LiFePo4 25,6V 200Ah Litium LiFePo4 solcellebatteri Smart, Victron
Tilgængelig i restordre
| Vægt | 39 kg |
|---|---|
| Størrelse | 23,7 × 65 × 16,3 cm |
| Brand |
Victron |
| Lagerkapacitet |
5,12 kWh |
| Batterispænding |
25.6V |
Huawei LiFePo4 LUNA2000-5-EO 5kW LiFePo4 LUNA2000-5-EO 5kW
Tilgængelig i restordre
2.401,80 €| Vægt | 50 kg |
|---|---|
| Størrelse | 60 × 40 × 50 cm |
| Kapacitet |
Batteri LiFePO4 HUAWEI LUNA2000-10-S0 10kWh
Tilgængelig i restordre
5.818,30 €| Vægt | 70 kg |
|---|---|
| Størrelse | 60 × 20 × 60 cm |
| Kapacitet |
Batteri LiFePO4 HUAWEI LUNA2000-15-S0 15kWh
Tilgængelig i restordre
8.220,10 €| Vægt | 210 kg |
|---|---|
| Størrelse | 60 × 20 × 60 cm |
| Kapacitet |
Batteri LiFePO4 HUAWEI LUNA2000-5-S0 5kWh
Tilgængelig i restordre
3.416,60 €| Vægt | 70 kg |
|---|---|
| Størrelse | 60 × 20 × 60 cm |
| Kapacitet |
Backup Box-B1 Huawei Huawei Trefaset automatisk omskifterpanel
Tilgængelig i restordre
| Vægt | 10 kg |
|---|---|
| Størrelse | 60 × 60 × 20 cm |
| Kapacitet |
Samleskinne 100/200/500A 5P, Victron Energy
Tilgængelig i restordre
| Vægt | 0,5 kg |
|---|---|
| Størrelse | 5 × 18 × 8 cm |
| Brand |
Victron |
| Kapacitet |
Samleskinne 100/200/500A 6P, Victron Energy
Tilgængelig i restordre
| Vægt | 0,5 kg |
|---|---|
| Størrelse | 5 × 18 × 8 cm |
| Brand |
Victron |
| Kapacitet |
Samleskinne 150A 2P med dæksel og 10 skruer, Victron Energy
Tilgængelig i restordre
| Vægt | 0,1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 4 × 15 × 3 cm |
| Brand |
Victron |
| Kapacitet |
Samleskinne 150A 2P med dæksel og 20 skruer, Victron Energy
Tilgængelig i restordre
| Vægt | 1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 4 × 23 × 3 cm |
| Brand |
Victron |
| Kapacitet |
Samleskinne 150A 4P med dæksel, Victron Energy
Tilgængelig i restordre
| Vægt | 0,3 kg |
|---|---|
| Størrelse | 4 × 15 × 3 cm |
| Brand |
Victron |
| Kapacitet |
Samleskinne 150A 6P med dæksel, Victron Energy
Tilgængelig i restordre
| Vægt | 0,3 kg |
|---|---|
| Størrelse | 4 × 15 × 3 cm |
| Brand |
Victron |
| Kapacitet |
Samleskinne 250A 2P med dæksel og 12 skruer, Victron Energy
Tilgængelig i restordre
| Vægt | 0,3 kg |
|---|---|
| Størrelse | 4 × 23 × 7 cm |
| Brand |
Victron |
| Kapacitet |
Samleskinne 250A 2P med dæksel og 6 skruer, Victron Energy
Tilgængelig i restordre
| Vægt | 0,3 kg |
|---|---|
| Størrelse | 4 × 15 × 3 cm |
| Brand |
Victron |
| Kapacitet |
Samleskinne 250A 4P med dæksel, Victron Energy
Tilgængelig i restordre
| Vægt | 0,4 kg |
|---|---|
| Størrelse | 4 × 23 × 7 cm |
| Brand |
Victron |
| Kapacitet |
Samleskinne 600A 8P med dæksel, Victron Energy
Tilgængelig i restordre
| Vægt | 1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 6 × 32 × 8 cm |
| Brand |
Victron |
| Kapacitet |
Lynx Class-T Power In (M10), Victron Energy
Tilgængelig i restordre
| Vægt | 2 kg |
|---|---|
| Størrelse | 17 × 9 × 28 cm |
| Brand |
Victron |
| Kapacitet |
Lynx Shunt VE.Can, Victron Energy
Tilgængelig i restordre
| Vægt | 1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 19 × 8 × 18 cm |
| Brand |
Victron |
| Kapacitet |
Solceller