Stoc status
Brand
- ISOTEC (9)
- K2 Systemer (28)
Spændesystemer
“Fotovoltaiske paneler 30-42mm sort , K2 2002589” er lagt i kurven. Se kurv
Tagforankringsskrue M10x200, K2 2003273
Vurderet 0 ud af 5
Tilgængelig i restordre
5,11 €| Vægt | 0,235 kg |
|---|---|
| Størrelse | 8 × 1 × 7 cm |
| Brand |
K2 Systemer |
Tagforankringsskrue M10x250, K2 2003274
Vurderet 0 ud af 5
På lager
5,11 €| Vægt | 0,255 kg |
|---|---|
| Størrelse | 8 × 1 × 7 cm |
| Brand |
K2 Systemer |
Keramisk skaftanker (K2 Vario2-kompatibel)
Vurderet 0 ud af 5
På lager
| Vægt | 1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 10 × 10 × 15 cm |
| Brand |
K2 Systemer |
| Kapacitet |
Tagstensanker Vario 1, K2 1000125
Vurderet 0 ud af 5
Ikke på lager
11,59 €| Vægt | 2 kg |
|---|---|
| Størrelse | 330 × 4 × 4 cm |
| Brand |
K2 Systemer |
| Kapacitet |
Keramisk skaftanker (K2 Vario1-kompatibel)
Vurderet 0 ud af 5
Ikke på lager
11,18 €| Vægt | 1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 20 × 10 × 10 cm |
| Kapacitet |
Anker til keramiske fliser, 5 stk/sæt
Vurderet 0 ud af 5
Ikke på lager
6,73 €| Vægt | 1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 10 × 10 × 15 cm |
| Brand |
K2 Systemer |
| Kapacitet |
Tagklemme (K2-kompatibel)
Vurderet 5.00 ud af 5
På lager
| Vægt | 0,2 kg |
|---|---|
| Størrelse | 10 × 5 × 5 cm |
Sæt med 4 klemmer til solcellepanel
Vurderet 0 ud af 5
På lager
4,40 €| Vægt | 0,4 kg |
|---|---|
| Størrelse | 5 × 5 × 5 cm |
| Kapacitet |
Fotovoltaiske paneler 30-42mm sort , K2 2002589
Vurderet 5.00 ud af 5
På lager
3,25 €| Vægt | 0,1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 5 × 3 × 7 cm |
| Brand |
K2 Systemer |
| Kapacitet |
Klemme til solcellepanel 30-42 mm, K2 2002514
Vurderet 5.00 ud af 5
På lager
| Vægt | 0,1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 5 × 3 × 7 cm |
| Brand |
K2 Systemer |
| Kapacitet |
Hætteklemme til fotovoltaiske paneler 30 mm
Vurderet 0 ud af 5
På lager
1,02 €| Vægt | 0,05 kg |
|---|---|
| Størrelse | 3 × 2 × 2 cm |
| Kapacitet |
Hovedklemme til fotovoltaiske paneler 35 mm
Vurderet 0 ud af 5
På lager
1,02 €| Vægt | 0,05 kg |
|---|---|
| Størrelse | 3 × 2 × 2 cm |
| Kapacitet |
Dobbeltklemme til solcellepaneler 30-42mm sort , K2 2003072
Vurderet 5.00 ud af 5
På lager
3,25 €| Vægt | 0,1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 5 × 3 × 7 cm |
| Brand |
K2 Systemer |
| Kapacitet |
Dobbeltklemme til solcellepaneler 30-42 mm, K2 2003071
Vurderet 5.00 ud af 5
Ikke på lager
| Vægt | 0,1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 5 × 3 × 7 cm |
| Brand |
K2 Systemer |
| Kapacitet |
Dobbeltklemme til solcellepaneler 35 mm
Vurderet 0 ud af 5
Ikke på lager
0,92 €| Vægt | 0,05 kg |
|---|---|
| Størrelse | 3 × 2 × 2 cm |
| Kapacitet |
Tagklemme, K2 2001712
Vurderet 0 ud af 5
Ikke på lager
4,88 €| Vægt | 0,2 kg |
|---|---|
| Størrelse | 5 × 3 × 1 cm |
| Brand |
K2 Systemer |
| Kapacitet |
Sæt med 8 dobbelte klemmer til solcellepanel
Vurderet 0 ud af 5
På lager
9,60 €| Vægt | 0,4 kg |
|---|---|
| Størrelse | 5 × 5 × 5 cm |
| Kapacitet |
Sæt med 10 L-formede profilbeslag
Vurderet 0 ud af 5
På lager
27,20 €| Vægt | 1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 10 × 10 × 10 cm |
| Kapacitet |
Holsurub 8×100 (kompatibel med K2 HECO-TOPIX 1000656)
Vurderet 0 ud af 5
Ikke på lager
0,71 €| Vægt | 0,01 kg |
|---|---|
| Størrelse | 1 × 1 × 1 cm |
| Brand |
K2 Systemer |
| Kapacitet |
Møtrik M10, K2 1000042
Vurderet 5.00 ud af 5
På lager
| Vægt | 0,05 kg |
|---|---|
| Størrelse | 1 × 1 × 1 cm |
| Brand |
K2 Systemer |
| Kapacitet |
M8, K2 1000043
Vurderet 0 ud af 5
På lager
0,24 €| Vægt | 0,05 kg |
|---|---|
| Størrelse | 1 × 1 × 1 cm |
| Brand |
K2 Systemer |
| Kapacitet |
Sæt med 20 M8-skruer til skinne
Vurderet 0 ud af 5
Ikke på lager
11,40 €| Vægt | 1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 10 × 10 × 10 cm |
| Kapacitet |
Tætningspakning til fotovoltaiske paneler
Vurderet 0 ud af 5
Tilgængelig i restordre
5,08 €| Vægt | 0,3 kg |
|---|---|
| Størrelse | 100 × 3 × 3 cm |
Profilsammenføjningsprofil C-type støtteprofilpaneler, 8stk/sæt
Vurderet 0 ud af 5
På lager
49,00 €| Vægt | 1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 10 × 10 × 10 cm |
| Kapacitet |
Læg flere produkter ind
Indlæser...
Solceller