Stoc status
Brand
Lagerkapacitet
- 1,28 kWh (6)
- 10,24 kWh (5)
- 10,64 kWh (1)
- 100kWh (1)
- 105hWh (1)
- 12,5 kWh (1)
- 14,33 kWh (2)
- 15kWh (1)
- 16,07 kWh (2)
- 161,28 kWh (1)
- 16kWh (1)
- 2,04 kWh (1)
- 2,56 kWh (6)
- 20.48kWh (1)
- 20kWh (1)
- 233kWh (1)
- 25,6 kWh (2)
- 261 kWh (1)
- 3,84 kWh (1)
- 30,72 kWh (1)
- 35,84 kWh (1)
- 40,96 kWh (2)
- 5,12 kWh (17)
- 5,1 kWh (1)
- 6,14 kWh (1)
- 61,44 kWh (2)
- 640Wh (1)
- 81,92 kWh (1)
- 9,6 kWh (1)
Parallel funktion
- Fra (5)
Solcellebatterier
“Slankt varmelegeme til stativer eller skabe, 150W” er lagt i kurven. Se kurv
Equaliser Balancer 24S 10A celler Li-Ion, LiFePo4, LTO, NCM
Vurderet 0 ud af 5
Ikke på lager
| Vægt | 1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 20 × 20 × 20 cm |
| Kapacitet |
Batteriudligner 24V GEL AGM PB-Syre GEL AGM PB-Syre
Vurderet 0 ud af 5
Ikke på lager
28,47 €| Vægt | 1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 20 × 20 × 5 cm |
| Kapacitet |
BMV-712 Smart, Victron Energy
Vurderet 0 ud af 5
Tilgængelig i restordre
| Vægt | 1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 10 × 10 × 10 cm |
| Brand |
Victron |
BMV-702 9 - 90 VDC, sort, Victron Energy
Vurderet 0 ud af 5
Tilgængelig i restordre
| Vægt | 1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 10 × 10 × 10 cm |
| Brand |
Victron |
JKBMS-modulinterface, der kommunikerer med fotovoltaiske invertere
Vurderet 0 ud af 5
Ikke på lager
157,90 €| Vægt | 1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 10 × 10 × 10 cm |
| Brand |
SolarTech |
| Kapacitet |
BMV-702 9 - 90 VDC, Victron Energy
Vurderet 0 ud af 5
Tilgængelig i restordre
| Vægt | 1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 10 × 10 × 10 cm |
| Brand |
Victron |
Cerbo GX, Victron Energy
Vurderet 0 ud af 5
Tilgængelig i restordre
| Vægt | 1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 7 × 15 × 4 cm |
| Brand |
Victron |
| Kapacitet |
Cerbo-S GX, Victron Energy
Vurderet 0 ud af 5
Tilgængelig i restordre
| Vægt | 1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 7 × 15 × 4 cm |
| Brand |
Victron |
| Kapacitet |
Colour Control GX, Victron Energy
Vurderet 0 ud af 5
Tilgængelig i restordre
| Vægt | 1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 13 × 12 × 4 cm |
| Brand |
Victron |
| Kapacitet |
Pylontech/Pytes kabelsæt
Vurderet 5.00 ud af 5
På lager
| Vægt | 1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 20 × 10 × 5 cm |
| Brand |
Pylontech |
JKBMS 48V 100A/200A 13S - 16S Li-Ion, LiFePo4, BD6A20S10P
Vurderet 0 ud af 5
Ikke på lager
85,41 €| Vægt | 1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 15 × 10 × 5 cm |
| Kapacitet |
Højspændingsstativ 3U-HRACK 19″ til 12 moduler, Deye
Vurderet 0 ud af 5
På lager
562,60 €| Vægt | 85 kg |
|---|---|
| Størrelse | 60 × 60 × 224 cm |
| Brand |
Deye |
Gulvstativ 26U 19″ 19″ 600×800 til Pytes/Pylontech
Vurderet 0 ud af 5
Tilgængelig i restordre
396,00 €| Vægt | 78 kg |
|---|---|
| Størrelse | 60 × 80 × 130 cm |
| Brand |
Lande |
| Kapacitet |
Gulvstativ 22U 19″ 19″ 600×800 til Pytes/Pylontech/Vestwoods
Vurderet 0 ud af 5
Ikke på lager
268,70 €| Vægt | 65 kg |
|---|---|
| Størrelse | 60 × 80 × 116,4 cm |
| Brand |
Asytech |
| Kapacitet |
VestWoods 5.12kWh batteristativ/holder
Vurderet 4.00 ud af 5
På lager
57,20 €| Vægt | 5 kg |
|---|---|
| Størrelse | 60 × 60 × 30 cm |
| Brand |
Vestwoods |
| Kapacitet |
VestWoods 9,6kWh batteristativ/holder
Vurderet 0 ud af 5
På lager
57,20 €| Vægt | 5 kg |
|---|---|
| Størrelse | 60 × 60 × 30 cm |
| Brand |
Vestwoods |
Samleskinne 300A 6P Samleskinneforbindelsessæt
Vurderet 5.00 ud af 5
På lager
57,00 €| Vægt | 1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 18 × 4 × 5 cm |
| Kapacitet |
Holdere/beslag Pytes E-BOX-48100R batteripakke
Vurderet 0 ud af 5
Ikke på lager
69,70 €| Vægt | 5 kg |
|---|---|
| Størrelse | 51 × 28 × 70 cm |
| Brand |
Pytes |
| Kapacitet |
1U fast rackbakke/rack
Vurderet 0 ud af 5
På lager
16,00 €| Vægt | 1,5 kg |
|---|---|
| Størrelse | 48 × 27 × 5 cm |
| Brand |
Asytech |
| Kapacitet |
Fast bakke/rafte til gulvstativ 800 mm dyb
Vurderet 0 ud af 5
Ikke på lager
22,10 €| Vægt | 1,5 kg |
|---|---|
| Størrelse | 48 × 27 × 5 cm |
| Brand |
Asytech |
| Kapacitet |
Slankt varmelegeme til stativer eller skabe, 150W
Vurderet 0 ud af 5
På lager
47,60 €| Vægt | 0,25 kg |
|---|---|
| Størrelse | 16 × 8 × 2 cm |
| Brand |
Plastim |
Fast bakke/rafte til gulvstativ 800 mm dyb
Vurderet 0 ud af 5
Tilgængelig i restordre
24,90 €| Vægt | 3 kg |
|---|---|
| Størrelse | 48 × 57 × 3 cm |
| Brand |
Lande |
| Kapacitet |
LiFePo4 Li-Ion 3,2v-5v 40A LiFePo4 Li-Ion battericelletester EBC-A40L
Vurderet 0 ud af 5
Ikke på lager
288,60 €| Vægt | 5 kg |
|---|---|
| Størrelse | 50 × 35 × 20 cm |
| Kapacitet |
Solceller