Stoc status
Brand
Solcellebatterier
VestWoods 9,6kWh batteristativ/batteriholderdæksel
Vurderet 0 ud af 5
På lager
23,39 €| Vægt | 1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 60 × 60 × 30 cm |
| Brand |
Vestwoods |
DC-afbryder ON/OFF 200A
Vurderet 5.00 ud af 5
På lager
30,50 €| Vægt | 1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 20 × 20 × 10 cm |
| Type Strøm |
Jævnstrøm |
| Kapacitet |
Pylontech/Pytes kabelsæt
Vurderet 5.00 ud af 5
På lager
| Vægt | 1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 20 × 10 × 5 cm |
| Brand |
Pylontech |
Højspændingsstativ 3U-HRACK 19″ til 12 moduler, Deye
Vurderet 0 ud af 5
På lager
562,60 €| Vægt | 85 kg |
|---|---|
| Størrelse | 60 × 60 × 224 cm |
| Brand |
Deye |
VestWoods 5.12kWh batteristativ/holder
Vurderet 4.00 ud af 5
På lager
58,36 €| Vægt | 5 kg |
|---|---|
| Størrelse | 60 × 60 × 30 cm |
| Brand |
Vestwoods |
| Kapacitet |
VestWoods 9,6kWh batteristativ/holder
Vurderet 0 ud af 5
På lager
58,36 €| Vægt | 5 kg |
|---|---|
| Størrelse | 60 × 60 × 30 cm |
| Brand |
Vestwoods |
Samleskinne 300A 6P Samleskinneforbindelsessæt
Vurderet 5.00 ud af 5
På lager
58,16 €| Vægt | 1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 18 × 4 × 5 cm |
| Kapacitet |
1U fast rackbakke/rack
Vurderet 0 ud af 5
På lager
16,27 €| Vægt | 1,5 kg |
|---|---|
| Størrelse | 48 × 27 × 5 cm |
| Brand |
Asytech |
| Kapacitet |
Slankt varmelegeme til stativer eller skabe, 150W
Vurderet 0 ud af 5
På lager
48,60 €| Vægt | 0,25 kg |
|---|---|
| Størrelse | 16 × 8 × 2 cm |
| Brand |
Plastim |
Solceller