Stoc status
Brand
- Deye (7)
- DYNESS (1)
- Felicity Solar (3)
- Lande (2)
- Pomega (2)
- Pytes (2)
- Ronic Energi (1)
- V-TAC (10)
- Victron (23)
Lagerkapacitet
Parallel funktion
- Fra (5)
Solcellebatterier
Fotovoltaisk litium LiFePo4 12,8V 100Ah litium LiFePo4 batteri Smart, Victron
Tilgængelig i restordre
| Vægt | 15 kg |
|---|---|
| Størrelse | 19,7 × 32,1 × 15,2 cm |
| Brand |
Victron |
| Lagerkapacitet |
1,28 kWh |
| Batterispænding |
12.8V |
Fotovoltaisk litium LiFePo4 12,8V 160Ah litium LiFePo4 batteri Smart, Victron
Tilgængelig i restordre
975,93 €| Vægt | 20 kg |
|---|---|
| Størrelse | 23,7 × 32,1 × 15,2 cm |
| Brand |
Victron |
| Lagerkapacitet |
2,04 kWh |
| Batterispænding |
12.8V |
Fotovoltaisk litium LiFePo4 12,8V 200Ah litium LiFePo4 batteri Smart, Victron
Tilgængelig i restordre
| Vægt | 20 kg |
|---|---|
| Størrelse | 23,7 × 32,1 × 15,2 cm |
| Brand |
Victron |
| Lagerkapacitet |
2,56 kWh |
| Batterispænding |
12.8V |
Fotovoltaisk litium LiFePo4 12,8V 50Ah litium LiFePo4 batteri Smart, Victron
Tilgængelig i restordre
| Vægt | 12 kg |
|---|---|
| Størrelse | 18,8 × 19,9 × 14,7 cm |
| Brand |
Victron |
| Lagerkapacitet |
640Wh |
| Batterispænding |
12.8V |
Litium LiFePo4 25.6kWh HV Litium LiFePo4 solcellebatteri, Felicity Solar
Tilgængelig i restordre
9.989,11 €| Vægt | 250 kg |
|---|---|
| Størrelse | 60 × 37 × 170 cm |
| Lagerkapacitet |
25,6 kWh |
| Batterispænding |
512V |
| Kapacitet |
30A |
| Brand |
Felicity Solar |
Litium LiFePo4 25,6V 100Ah Litium LiFePo4 solcellebatteri Smart, Victron
Tilgængelig i restordre
| Vægt | 28 kg |
|---|---|
| Størrelse | 19,7 × 65 × 16,3 cm |
| Brand |
Victron |
| Lagerkapacitet |
2,56 kWh |
| Batterispænding |
25.6V |
Litium LiFePo4 25,6V 200Ah Litium LiFePo4 solcellebatteri Smart, Victron
Tilgængelig i restordre
| Vægt | 39 kg |
|---|---|
| Størrelse | 23,7 × 65 × 16,3 cm |
| Brand |
Victron |
| Lagerkapacitet |
5,12 kWh |
| Batterispænding |
25.6V |
Samleskinne 150A 2P med dæksel og 20 skruer, Victron Energy
Tilgængelig i restordre
| Vægt | 1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 4 × 23 × 3 cm |
| Brand |
Victron |
| Kapacitet |
Samleskinne 150A 4P med dæksel, Victron Energy
Tilgængelig i restordre
| Vægt | 0,3 kg |
|---|---|
| Størrelse | 4 × 15 × 3 cm |
| Brand |
Victron |
| Kapacitet |
Samleskinne 250A 2P med dæksel og 6 skruer, Victron Energy
Tilgængelig i restordre
| Vægt | 0,3 kg |
|---|---|
| Størrelse | 4 × 15 × 3 cm |
| Brand |
Victron |
| Kapacitet |
Samleskinne 250A 4P med dæksel, Victron Energy
Tilgængelig i restordre
| Vægt | 0,4 kg |
|---|---|
| Størrelse | 4 × 23 × 7 cm |
| Brand |
Victron |
| Kapacitet |
Sikring 40A/58V, 48V MIDI, Victron Energy
Tilgængelig i restordre
| Vægt | 0,1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 2 × 2 × 2 cm |
| Brand |
Victron |
| Kapacitet |
Sikring 50A/58V, 48V MIDI, Victron Energy
Tilgængelig i restordre
| Vægt | 0,1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 2 × 2 × 2 cm |
| Brand |
Victron |
| Kapacitet |
Sikring 60A/58V, 48V MIDI, Victron Energy
Tilgængelig i restordre
| Vægt | 0,1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 2 × 2 × 2 cm |
| Brand |
Victron |
| Kapacitet |
Sikring 80A/58V, 48V MIDI, Victron Energy
Tilgængelig i restordre
| Vægt | 0,1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 2 × 2 × 2 cm |
| Brand |
Victron |
| Kapacitet |
Samleskinne 600A 4P med dæksel, Victron Energy
Tilgængelig i restordre
| Vægt | 0,7 kg |
|---|---|
| Størrelse | 6 × 21 × 8 cm |
| Brand |
Victron |
| Kapacitet |
Sikring MEGA 250A/58V, 48V Victron Energy
Tilgængelig i restordre
| Vægt | 0,1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 2 × 2 × 2 cm |
| Brand |
Victron |
| Kapacitet |
MIDI sikringsholder, Victron Energy
Tilgængelig i restordre
| Vægt | 0,1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 2 × 2 × 2 cm |
| Brand |
Victron |
| Kapacitet |
BMV-712 Smart, Victron Energy
Tilgængelig i restordre
| Vægt | 1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 10 × 10 × 10 cm |
| Brand |
Victron |
BMV-702 9 - 90 VDC, sort, Victron Energy
Tilgængelig i restordre
| Vægt | 1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 10 × 10 × 10 cm |
| Brand |
Victron |
BMV-702 9 - 90 VDC, Victron Energy
Tilgængelig i restordre
| Vægt | 1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 10 × 10 × 10 cm |
| Brand |
Victron |
Cerbo GX, Victron Energy
Tilgængelig i restordre
| Vægt | 1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 7 × 15 × 4 cm |
| Brand |
Victron |
| Kapacitet |
Cerbo-S GX, Victron Energy
Tilgængelig i restordre
| Vægt | 1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 7 × 15 × 4 cm |
| Brand |
Victron |
| Kapacitet |
Colour Control GX, Victron Energy
Tilgængelig i restordre
| Vægt | 1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 13 × 12 × 4 cm |
| Brand |
Victron |
| Kapacitet |
Solceller