Stoc status
Brand
Solcellebatterier
Baterie Stație Portabilă Bluetti 2400W, Încărcare solară sau la priză
Vurderet 0 ud af 5
På lager
1.348,08 €| Vægt | 33 kg |
|---|---|
| Størrelse | 42 × 30 × 40 cm |
| Brand |
BLUETTI |
Bærbar batteristation 3000W, opladning via solceller eller stik, Bluetti
Vurderet 0 ud af 5
På lager
3.318,65 €| Vægt | 76 kg |
|---|---|
| Størrelse | 50 × 30 × 76 cm |
| Brand |
BLUETTI |
Samleskinne 400A 4P med dæksel, V-TAC
Vurderet 0 ud af 5
På lager
38,44 €| Vægt | 1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 13 × 7 × 4 cm |
| Brand |
VTAC |
LiFePo4 5,12 kWh VT-48100-W fotovoltaisk akkumulator, V-TAC
Vurderet 0 ud af 5
På lager
| Vægt | 48,5 kg |
|---|---|
| Størrelse | 44 × 45 × 15 cm |
| Lagerkapacitet |
5,12 kWh |
| Batterispænding |
51.2V |
| Kapacitet |
100Ah |
| Brand |
Vestwoods |
LiFePo4 9,6 kWh VT-48200B, V-TAC fotovoltaisk akkumulator
Vurderet 5.00 ud af 5
På lager
| Vægt | 81 kg |
|---|---|
| Størrelse | 44,5 × 24,4 × 50 cm |
| Batterispænding |
48V |
| Lagerkapacitet |
9,6 kWh |
| Brand |
Vestwoods |
Fotovoltaisk batteri LiFePo4, 10,24 kWh, VT-10240B, V-TAC
Vurderet 0 ud af 5
På lager
| Vægt | 98 kg |
|---|---|
| Størrelse | 52 × 33,5 × 89 cm |
| Batterispænding |
51.2V |
| Lagerkapacitet |
10,24 kWh |
| Brand |
V-TAC |
Fotovoltaisk batteri LiFePo4, 10,24 kWh, VT-10240W, V-TAC
Vurderet 0 ud af 5
På lager
| Vægt | 98 kg |
|---|---|
| Størrelse | 52 × 33,5 × 89 cm |
| Batterispænding |
51.2V |
| Lagerkapacitet |
10,24 kWh |
| Brand |
V-TAC |
Højspændings litium LiFePo4 20kWh litium fotovoltaisk batteri, V-TAC
Vurderet 0 ud af 5
På lager
| Vægt | 207 kg |
|---|---|
| Størrelse | 59 × 42 × 85 cm |
| Lagerkapacitet |
20.48kWh |
| Batterispænding |
204.8V |
| Kapacitet |
40A |
| Brand |
V-TAC |
Acumulator LiFePo4 12.8V 200Ah
Vurderet 0 ud af 5
På lager
| Vægt | 21 kg |
|---|---|
| Størrelse | 52,5 × 24,5 × 23 cm |
| Lagerkapacitet |
2,56 kWh |
| Batterispænding |
12.8V |
| Brand |
Ronic Energi |
Højspændings lithium-fotovoltaisk batteri LiFePo4 25kWh, V-TAC
Vurderet 0 ud af 5
På lager
| Vægt | 252 kg |
|---|---|
| Størrelse | 59 × 42 × 100 cm |
| Lagerkapacitet |
25,6 kWh |
| Batterispænding |
256V |
| Kapacitet |
40A |
| Brand |
V-TAC |
Højspændings litium-fotovoltaisk batteri LiFePo4 35kWh, V-TAC
Vurderet 0 ud af 5
På lager
| Vægt | 344 kg |
|---|---|
| Størrelse | 59 × 42 × 130 cm |
| Lagerkapacitet |
35,84 kWh |
| Batterispænding |
358.4V |
| Kapacitet |
40A |
| Brand |
V-TAC |
Højspændings lithium-fotovoltaisk batteri LiFePo4 40kWh, V-TAC
Vurderet 0 ud af 5
På lager
| Vægt | 390 kg |
|---|---|
| Størrelse | 59 × 42 × 145 cm |
| Lagerkapacitet |
40,96 kWh |
| Batterispænding |
409.6V |
| Kapacitet |
40A |
| Brand |
V-TAC |
Litiumbatteri LifePo4 5.12kWh, Pytes E-BOX-48100R
Vurderet 5.00 ud af 5
På lager
| Vægt | 51 kg |
|---|---|
| Størrelse | 50 × 70 × 13 cm |
| Lagerkapacitet |
5,12 kWh |
| Batterispænding |
51.2V |
| Kapacitet |
100Ah |
| Brand |
Pytes |
LiFePo4-batteri, 51,2 V, 5,1 kWh, TAB
Vurderet 0 ud af 5
På lager
| Vægt | 47,5 kg |
|---|---|
| Størrelse | 44 × 16 × 45,9 cm |
| Lagerkapacitet |
5,1 kWh |
| Batterispænding |
51.2V |
| Brand |
TAB |
Acumulator Powerbox G2, 10.24kWh, IP65, incalzire, DYNESS
Vurderet 0 ud af 5
På lager
1.835,26 €| Vægt | 98 kg |
|---|---|
| Størrelse | 71 × 16 × 64 cm |
| Lagerkapacitet |
10,24 kWh |
| Batterispænding |
51.2V |
| Kapacitet |
200Ah |
| Brand |
DYNESS |
Batteri LiFePO4 14,33kWh, IP65, med opvarmning DYNESS
Vurderet 0 ud af 5
På lager
2.399,46 €| Vægt | 114 kg |
|---|---|
| Størrelse | 43 × 23 × 85 cm |
| Lagerkapacitet |
14,33 kWh |
| Batterispænding |
51.2V |
| Kapacitet |
280Ah |
| Brand |
DYNESS |
Batteri LiFePO4 5.12kWh DYNESS DL5.0C
Vurderet 0 ud af 5
På lager
| Vægt | 45 kg |
|---|---|
| Størrelse | 55 × 51 × 19 cm |
| Lagerkapacitet |
5,12 kWh |
| Batterispænding |
51.2V |
| Kapacitet |
100Ah |
| Brand |
DYNESS |
Eksternt batteri, trådløs opladning, magnetisk, 5000 mAh, V-Tac
Vurderet 5.00 ud af 5
På lager
| Vægt | 0,2 kg |
|---|---|
| Størrelse | 22 × 2,8 × 18 cm |
| Brand |
V-TAC |
Sikring MEGA 125A/58V, 48V Victron Energy
Vurderet 0 ud af 5
På lager
| Vægt | 0,1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 2 × 2 × 2 cm |
| Brand |
Victron |
| Kapacitet |
Batteriforbindelseskabler 50mm², 2m, sæt
Vurderet 5.00 ud af 5
På lager
59,80 €| Vægt | 1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 30 × 30 × 5 cm |
| Brand |
SolarTech |
Batteriforbindelseskabler 70mm², 2m, sæt
Vurderet 0 ud af 5
På lager
79,80 €| Vægt | 1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 30 × 30 × 5 cm |
| Brand |
SolarTech |
Kommunikationskabel EAsun/INVT/MppSolar - Pylontech
Vurderet 0 ud af 5
På lager
10,17 €| Vægt | 1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 20 × 20 × 5 cm |
| Brand |
SolarTech |
| Kapacitet |
Pytes V5a strømkabelsæt med varmelegeme, 2 m
Vurderet 0 ud af 5
På lager
81,14 €| Vægt | 1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 30 × 30 × 5 cm |
| Brand |
Pytes |
VestWoods 5.12kWh batteristativ/batteriholderdæksel
Vurderet 5.00 ud af 5
På lager
23,39 €| Vægt | 1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 60 × 60 × 30 cm |
| Brand |
Vestwoods |
Læg flere produkter ind
Indlæser...
Solceller