Tilbehør til batterier
“Rack til 3 akkumulatorer 5,12 kWh V-TAC” er lagt i kurven. Se kurv
Batteriparalleliseringskabler 20mm², 30cm, sæt
Vurderet 0 ud af 5
På lager
13,80 €| Vægt | 1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 20 × 10 × 5 cm |
| Brand |
Geti |
Højspændingsbatteri/inverter-stik, MC4-type, Mum, 4-6 mm²
Vurderet 0 ud af 5
På lager
10,00 €| Vægt | 0,05 kg |
|---|---|
| Størrelse | 30 × 30 × 5 cm |
| Type Strøm |
Jævnstrøm |
Højspændingsbatteri/inverter-stik, MC4-type, han, 4-6 mm²
Vurderet 0 ud af 5
På lager
10,00 €| Vægt | 0,05 kg |
|---|---|
| Størrelse | 30 × 30 × 5 cm |
| Type Strøm |
Jævnstrøm |
Kit 8 R-Bracket-støtter til Pytes E-BOX-48100R-batteri
Vurderet 0 ud af 5
På lager
519,80 €| Vægt | 7,7 kg |
|---|---|
| Størrelse | 53,5 × 72,5 × 13,5 cm |
| Brand |
Pytes |
Rack High Voltage 3U-HRACK 19″ pentru 13 module, Deye
Vurderet 0 ud af 5
På lager
562,60 €| Vægt | 85 kg |
|---|---|
| Størrelse | 60 × 60 × 224 cm |
| Brand |
Deye |
Rack til 3 akkumulatorer 5,12 kWh V-TAC
Vurderet 0 ud af 5
På lager
48,00 €| Vægt | 10 kg |
|---|---|
| Størrelse | 60 × 60 × 100 cm |
| Brand |
SolarTech |
Rack pentru 4 acumulatori 5.12kWh Pytes
Vurderet 0 ud af 5
På lager
64,87 €| Vægt | 10 kg |
|---|---|
| Størrelse | 60 × 60 × 100 cm |
| Brand |
SolarTech |
Stativ til 4 batterier 5.12kWh V-TAC
Vurderet 0 ud af 5
På lager
64,87 €| Vægt | 10 kg |
|---|---|
| Størrelse | 60 × 60 × 100 cm |
| Brand |
SolarTech |
Rack til 4 Pytes V5°-akkumulatorer, med opvarmning
Vurderet 0 ud af 5
På lager
49,00 €| Vægt | 1,44 kg |
|---|---|
| Størrelse | 5 × 17,7 × 6,2 cm |
| Brand |
Pytes |
Stativ til 8 batterier 5.12kWh Pytes
Vurderet 0 ud af 5
På lager
121,81 €| Vægt | 20 kg |
|---|---|
| Størrelse | 60 × 60 × 160 cm |
| Brand |
SolarTech |
Rack pentru 8 acumulatori 5.12kWh V-TAC
Vurderet 0 ud af 5
På lager
121,81 €| Vægt | 20 kg |
|---|---|
| Størrelse | 60 × 60 × 160 cm |
| Brand |
SolarTech |
Samleskinne 400A 4P med dæksel, V-TAC
Vurderet 0 ud af 5
På lager
38,44 €| Vægt | 1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 13 × 7 × 4 cm |
| Brand |
VTAC |
Sikring MEGA 125A/58V, 48V Victron Energy
Vurderet 0 ud af 5
På lager
| Vægt | 0,1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 2 × 2 × 2 cm |
| Brand |
Victron |
| Kapacitet |
Batteriforbindelseskabler 50mm², 2m, sæt
Vurderet 5.00 ud af 5
På lager
59,80 €| Vægt | 1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 30 × 30 × 5 cm |
| Brand |
SolarTech |
Batteriforbindelseskabler 70mm², 2m, sæt
Vurderet 0 ud af 5
På lager
79,80 €| Vægt | 1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 30 × 30 × 5 cm |
| Brand |
SolarTech |
Kommunikationskabel EAsun/INVT/MppSolar - Pylontech
Vurderet 0 ud af 5
På lager
10,17 €| Vægt | 1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 20 × 20 × 5 cm |
| Brand |
SolarTech |
| Kapacitet |
Pytes V5a strømkabelsæt med varmelegeme, 2 m
Vurderet 0 ud af 5
På lager
81,14 €| Vægt | 1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 30 × 30 × 5 cm |
| Brand |
Pytes |
VestWoods 5.12kWh batteristativ/batteriholderdæksel
Vurderet 5.00 ud af 5
På lager
23,39 €| Vægt | 1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 60 × 60 × 30 cm |
| Brand |
Vestwoods |
VestWoods 9,6kWh batteristativ/batteriholderdæksel
Vurderet 0 ud af 5
På lager
23,39 €| Vægt | 1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 60 × 60 × 30 cm |
| Brand |
Vestwoods |
DC-afbryder ON/OFF 200A
Vurderet 5.00 ud af 5
På lager
30,50 €| Vægt | 1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 20 × 20 × 10 cm |
| Type Strøm |
Jævnstrøm |
| Kapacitet |
Pylontech/Pytes kabelsæt
Vurderet 5.00 ud af 5
På lager
| Vægt | 1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 20 × 10 × 5 cm |
| Brand |
Pylontech |
Højspændingsstativ 3U-HRACK 19″ til 12 moduler, Deye
Vurderet 0 ud af 5
På lager
562,60 €| Vægt | 85 kg |
|---|---|
| Størrelse | 60 × 60 × 224 cm |
| Brand |
Deye |
VestWoods 5.12kWh batteristativ/holder
Vurderet 4.00 ud af 5
På lager
58,36 €| Vægt | 5 kg |
|---|---|
| Størrelse | 60 × 60 × 30 cm |
| Brand |
Vestwoods |
| Kapacitet |
VestWoods 9,6kWh batteristativ/holder
Vurderet 0 ud af 5
På lager
58,36 €| Vægt | 5 kg |
|---|---|
| Størrelse | 60 × 60 × 30 cm |
| Brand |
Vestwoods |
Læg flere produkter ind
Indlæser...
Solceller