Stoc status
Tilbehør til batterier
“Cerbo GX, Victron Energy” er lagt i kurven. Se kurv
BOS-A rack til 11 moduler, Deye
Vurderet 0 ud af 5
Tilgængelig i restordre
401,00 €| Vægt | 47 kg |
|---|---|
| Størrelse | 61 × 61 × 190 cm |
| Brand |
Deye |
Samleskinne 150A 2P med dæksel og 20 skruer, Victron Energy
Vurderet 0 ud af 5
Tilgængelig i restordre
| Vægt | 1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 4 × 23 × 3 cm |
| Brand |
Victron |
| Kapacitet |
Samleskinne 150A 4P med dæksel, Victron Energy
Vurderet 0 ud af 5
Tilgængelig i restordre
| Vægt | 0,3 kg |
|---|---|
| Størrelse | 4 × 15 × 3 cm |
| Brand |
Victron |
| Kapacitet |
Samleskinne 250A 2P med dæksel og 6 skruer, Victron Energy
Vurderet 0 ud af 5
Tilgængelig i restordre
| Vægt | 0,3 kg |
|---|---|
| Størrelse | 4 × 15 × 3 cm |
| Brand |
Victron |
| Kapacitet |
Samleskinne 250A 4P med dæksel, Victron Energy
Vurderet 0 ud af 5
Tilgængelig i restordre
| Vægt | 0,4 kg |
|---|---|
| Størrelse | 4 × 23 × 7 cm |
| Brand |
Victron |
| Kapacitet |
Sikring 40A/58V, 48V MIDI, Victron Energy
Vurderet 0 ud af 5
Tilgængelig i restordre
| Vægt | 0,1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 2 × 2 × 2 cm |
| Brand |
Victron |
| Kapacitet |
Sikring 50A/58V, 48V MIDI, Victron Energy
Vurderet 0 ud af 5
Tilgængelig i restordre
| Vægt | 0,1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 2 × 2 × 2 cm |
| Brand |
Victron |
| Kapacitet |
Sikring 60A/58V, 48V MIDI, Victron Energy
Vurderet 0 ud af 5
Tilgængelig i restordre
| Vægt | 0,1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 2 × 2 × 2 cm |
| Brand |
Victron |
| Kapacitet |
Sikring 80A/58V, 48V MIDI, Victron Energy
Vurderet 0 ud af 5
Tilgængelig i restordre
| Vægt | 0,1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 2 × 2 × 2 cm |
| Brand |
Victron |
| Kapacitet |
Samleskinne 600A 4P med dæksel, Victron Energy
Vurderet 0 ud af 5
Tilgængelig i restordre
| Vægt | 0,7 kg |
|---|---|
| Størrelse | 6 × 21 × 8 cm |
| Brand |
Victron |
| Kapacitet |
Sikring MEGA 250A/58V, 48V Victron Energy
Vurderet 0 ud af 5
Tilgængelig i restordre
| Vægt | 0,1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 2 × 2 × 2 cm |
| Brand |
Victron |
| Kapacitet |
MIDI sikringsholder, Victron Energy
Vurderet 0 ud af 5
Tilgængelig i restordre
| Vægt | 0,1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 2 × 2 × 2 cm |
| Brand |
Victron |
| Kapacitet |
BMV-712 Smart, Victron Energy
Vurderet 0 ud af 5
Tilgængelig i restordre
| Vægt | 1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 10 × 10 × 10 cm |
| Brand |
Victron |
BMV-702 9 - 90 VDC, sort, Victron Energy
Vurderet 0 ud af 5
Tilgængelig i restordre
| Vægt | 1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 10 × 10 × 10 cm |
| Brand |
Victron |
BMV-702 9 - 90 VDC, Victron Energy
Vurderet 0 ud af 5
Tilgængelig i restordre
| Vægt | 1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 10 × 10 × 10 cm |
| Brand |
Victron |
Cerbo GX, Victron Energy
Vurderet 0 ud af 5
Tilgængelig i restordre
| Vægt | 1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 7 × 15 × 4 cm |
| Brand |
Victron |
| Kapacitet |
Cerbo-S GX, Victron Energy
Vurderet 0 ud af 5
Tilgængelig i restordre
| Vægt | 1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 7 × 15 × 4 cm |
| Brand |
Victron |
| Kapacitet |
Colour Control GX, Victron Energy
Vurderet 0 ud af 5
Tilgængelig i restordre
| Vægt | 1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 13 × 12 × 4 cm |
| Brand |
Victron |
| Kapacitet |
Gulvstativ 26U 19″ 19″ 600×800 til Pytes/Pylontech
Vurderet 0 ud af 5
Tilgængelig i restordre
404,69 €| Vægt | 78 kg |
|---|---|
| Størrelse | 60 × 80 × 130 cm |
| Brand |
Lande |
| Kapacitet |
Fast bakke/rafte til gulvstativ 800 mm dyb
Vurderet 0 ud af 5
Tilgængelig i restordre
25,42 €| Vægt | 3 kg |
|---|---|
| Størrelse | 48 × 57 × 3 cm |
| Brand |
Lande |
| Kapacitet |
Solceller