Stoc status
Brand
Solcellebatterier
“Stativ til 8 batterier 5.12kWh Pytes” er lagt i kurven. Se kurv
Fotovoltaisk LiFePO4-batteri, 10,24 kWh, VT-10242W, IP65, -20 °C
Vurderet 0 ud af 5
På lager
| Vægt | 98 kg |
|---|---|
| Størrelse | 52 × 33,5 × 89 cm |
| Batterispænding |
51.2V |
| Lagerkapacitet |
10,24 kWh |
| Brand |
V-TAC |
LiFePo4 solarbatteri, 16,07 kWh, VT-16076B, V-TAC
Vurderet 0 ud af 5
På lager
| Vægt | 130 kg |
|---|---|
| Størrelse | 51 × 87 × 24 cm |
| Batterispænding |
51.2V |
| Lagerkapacitet |
16,07 kWh |
| Brand |
V-TAC |
LiFePo4 solarbatteri, 16,07 kWh, VT-16076W, V-TAC
Vurderet 0 ud af 5
På lager
| Vægt | 130 kg |
|---|---|
| Størrelse | 51 × 87 × 24 cm |
| Batterispænding |
51.2V |
| Lagerkapacitet |
16,07 kWh |
| Brand |
V-TAC |
LiFePo4-batteri 12,8 V 200 Ah GETI
Vurderet 0 ud af 5
På lager
554,12 €| Vægt | 21 kg |
|---|---|
| Størrelse | 52,5 × 24 × 22 cm |
| Lagerkapacitet |
2,56 kWh |
| Batterispænding |
12.8V |
| Brand |
Geti |
Acumulator LiFePo4 12V 100Ah, DT-12V100A-A01
Vurderet 0 ud af 5
På lager
179,80 €| Vægt | 11,8 kg |
|---|---|
| Størrelse | 33 × 17,4 × 21,5 cm |
| Lagerkapacitet |
1,28 kWh |
| Batterispænding |
12.8V |
LiFePo4-batteri 12 V 200 Ah, DT-12V200A-A01
Vurderet 0 ud af 5
På lager
359,80 €| Vægt | 17 kg |
|---|---|
| Størrelse | 50,5 × 24,5 × 24 cm |
| Lagerkapacitet |
1,28 kWh |
| Batterispænding |
12.8V |
LiFePo4-batteri 12V 300Ah, DT-12V300A-A01
Vurderet 0 ud af 5
På lager
399,80 €| Vægt | 30 kg |
|---|---|
| Størrelse | 52,6 × 23,5 × 22 cm |
| Lagerkapacitet |
1,28 kWh |
| Batterispænding |
12.8V |
LiFePo4-batteri 24 V 100 Ah, DT-24V100A-A01
Vurderet 0 ud af 5
På lager
359,80 €| Vægt | 11,8 kg |
|---|---|
| Størrelse | 38,4 × 19,4 × 25,5 cm |
| Lagerkapacitet |
1,28 kWh |
| Batterispænding |
24V |
LiFePo4-batteri 25,6 V 100 Ah GETI
Vurderet 0 ud af 5
På lager
546,10 €| Vægt | 20 kg |
|---|---|
| Størrelse | 52,5 × 24 × 22 cm |
| Lagerkapacitet |
2,56 kWh |
| Batterispænding |
25.6V |
| Brand |
Geti |
Acumulator LiFePo4 Deye 5.12kWh SE-F5 Pro-C
Vurderet 0 ud af 5
På lager
869,80 €| Vægt | 44 kg |
|---|---|
| Størrelse | 40,4 × 54,7 × 12,1 cm |
| Lagerkapacitet |
5,12 kWh |
| Batterispænding |
51.2V |
| Brand |
Deye |
Batteriparalleliseringskabler 20mm², 30cm, sæt
Vurderet 0 ud af 5
På lager
13,80 €| Vægt | 1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 20 × 10 × 5 cm |
| Brand |
Geti |
Højspændingsbatteri/inverter-stik, MC4-type, Mum, 4-6 mm²
Vurderet 0 ud af 5
På lager
10,00 €| Vægt | 0,05 kg |
|---|---|
| Størrelse | 30 × 30 × 5 cm |
| Type Strøm |
Jævnstrøm |
Højspændingsbatteri/inverter-stik, MC4-type, han, 4-6 mm²
Vurderet 0 ud af 5
På lager
10,00 €| Vægt | 0,05 kg |
|---|---|
| Størrelse | 30 × 30 × 5 cm |
| Type Strøm |
Jævnstrøm |
Kit 8 R-Bracket-støtter til Pytes E-BOX-48100R-batteri
Vurderet 0 ud af 5
På lager
519,80 €| Vægt | 7,7 kg |
|---|---|
| Størrelse | 53,5 × 72,5 × 13,5 cm |
| Brand |
Pytes |
Kit stocare 20kWh – Acumulator 5.12kWh V-TAC, Rack, Accesorii
Vurderet 0 ud af 5
På lager
3.199,80 €| Vægt | 210 kg |
|---|---|
| Størrelse | 66,5 × 44 × 60 cm |
| Lagerkapacitet |
20kWh |
Højspændingsstyringsmodul HVB750V/100A-EU, Deye
Vurderet 0 ud af 5
På lager
948,40 €| Vægt | 19 kg |
|---|---|
| Størrelse | 44 × 57 × 15 cm |
| Brand |
Deye |
Rack High Voltage 3U-HRACK 19″ pentru 13 module, Deye
Vurderet 0 ud af 5
På lager
562,60 €| Vægt | 85 kg |
|---|---|
| Størrelse | 60 × 60 × 224 cm |
| Brand |
Deye |
Rack til 3 akkumulatorer 5,12 kWh V-TAC
Vurderet 0 ud af 5
På lager
48,00 €| Vægt | 10 kg |
|---|---|
| Størrelse | 60 × 60 × 100 cm |
| Brand |
SolarTech |
Rack pentru 4 acumulatori 5.12kWh Pytes
Vurderet 0 ud af 5
På lager
64,87 €| Vægt | 10 kg |
|---|---|
| Størrelse | 60 × 60 × 100 cm |
| Brand |
SolarTech |
Stativ til 4 batterier 5.12kWh V-TAC
Vurderet 0 ud af 5
På lager
64,87 €| Vægt | 10 kg |
|---|---|
| Størrelse | 60 × 60 × 100 cm |
| Brand |
SolarTech |
Rack til 4 Pytes V5°-akkumulatorer, med opvarmning
Vurderet 0 ud af 5
På lager
49,00 €| Vægt | 1,44 kg |
|---|---|
| Størrelse | 5 × 17,7 × 6,2 cm |
| Brand |
Pytes |
Stativ til 8 batterier 5.12kWh Pytes
Vurderet 0 ud af 5
På lager
121,81 €| Vægt | 20 kg |
|---|---|
| Størrelse | 60 × 60 × 160 cm |
| Brand |
SolarTech |
Rack pentru 8 acumulatori 5.12kWh V-TAC
Vurderet 0 ud af 5
På lager
121,81 €| Vægt | 20 kg |
|---|---|
| Størrelse | 60 × 60 × 160 cm |
| Brand |
SolarTech |
LiFePo4-batteri 5,12 kWh VT-51201-B V-TAC
Vurderet 0 ud af 5
På lager
| Vægt | 50 kg |
|---|---|
| Størrelse | 44 × 13,3 × 54 cm |
| Lagerkapacitet |
5,12 kWh |
| Batterispænding |
51.2V |
| Brand |
V-TAC |
Læg flere produkter ind
Indlæser...
Solceller