Fotovoltaisk tilbehør
Y MC4 6 i 1 Parallel 1000V IP67
Vurderet 5.00 ud af 5
På lager
19,00 €| Vægt | 0,05 kg |
|---|---|
| Størrelse | 10 × 10 × 10 cm |
| Type Strøm |
Jævnstrøm |
| Kapacitet |
Enfaset kontaktor 4 poler 40A, ETI
Vurderet 0 ud af 5
På lager
| Vægt | 0,5 kg |
|---|---|
| Størrelse | 10 × 10 × 10 cm |
| Brand |
TSI |
Y-stik med kabel, MC4 2 i 1 Parallel 1000V IP67
Vurderet 0 ud af 5
På lager
6,00 €| Vægt | 1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 20 × 20 × 5 cm |
| Type Strøm |
Jævnstrøm |
| Kapacitet |
Y-stik med kabel, MC4 3 i 1 Parallel 1000V IP67
Vurderet 0 ud af 5
På lager
9,80 €| Vægt | 0,05 kg |
|---|---|
| Størrelse | 20 × 20 × 5 cm |
| Type Strøm |
Jævnstrøm |
| Kapacitet |
MC4 5 i 1 Parallel 1000V IP67 Y MC4-stik
Vurderet 0 ud af 5
På lager
17,00 €| Vægt | 0,05 kg |
|---|---|
| Størrelse | 10 × 10 × 10 cm |
| Type Strøm |
Jævnstrøm |
| Kapacitet |
DC-aflader Ex9UEP 20 2P 1200v Ex9UEP, Noark
Vurderet 0 ud af 5
På lager
35,90 €| Vægt | 0,2 kg |
|---|---|
| Størrelse | 10 × 5 × 5 cm |
| Type Strøm |
Jævnstrøm |
| Kapacitet |
Solpanelafleder, 1100V d.c., 20kA, Schrack
Vurderet 0 ud af 5
På lager
97,20 €| Vægt | 0,23 kg |
|---|---|
| Størrelse | 7 × 3,6 × 105 cm |
| Type Strøm |
Jævnstrøm |
Fotovoltaisk panelafleder, 600V DC, 20kA, Schrack
Vurderet 0 ud af 5
På lager
82,60 €| Vægt | 0,23 kg |
|---|---|
| Størrelse | 7 × 3,6 × 105 cm |
| Type Strøm |
Jævnstrøm |
Afleder til fotovoltaiske paneler, klasse 2, Ex9UEP 2P 750V, Noark
Vurderet 0 ud af 5
På lager
| Vægt | 0,2 kg |
|---|---|
| Type Strøm |
Jævnstrøm |
| Kapacitet |
DC T2 1100V 1100V 20kA 2P, ETI
Vurderet 0 ud af 5
På lager
47,40 €| Vægt | 0,3 kg |
|---|---|
| Størrelse | 3 × 8 × 7 cm |
| Brand |
TSI |
DC T2 1100V 1100V 20kA 2P, ETI
Vurderet 0 ud af 5
På lager
59,80 €| Vægt | 0,3 kg |
|---|---|
| Størrelse | 3 × 8 × 7 cm |
| Brand |
TSI |
DC T2 T2 600V 20kA 2P, ETI
Vurderet 0 ud af 5
På lager
59,80 €| Vægt | 0,3 kg |
|---|---|
| Størrelse | 3 × 8 × 7 cm |
| Brand |
TSI |
Overspændingsafleder DC T2 T2 600V 20kA 2P, ETI
Vurderet 0 ud af 5
På lager
39,80 €| Vægt | 0,3 kg |
|---|---|
| Størrelse | 3 × 8 × 7 cm |
| Brand |
TSI |
AC 1P+N 50A 14×51 EFD14, ETI
Vurderet 0 ud af 5
På lager
| Vægt | 0,25 kg |
|---|---|
| Størrelse | 5 × 9 × 7 cm |
| Brand |
TSI |
Modulær AC 3P+N 50A 14×51 AC-sikringsisolator 3P+N EFD14, ETI
Vurderet 0 ud af 5
På lager
| Vægt | 0,43 kg |
|---|---|
| Størrelse | 10 × 9 × 7 cm |
| Brand |
TSI |
Cylindrisk sikring AC 32A/500V CH14x51 gG, cylindrisk sikring AC 32A/500V CH14x51 gG, ETI
Vurderet 0 ud af 5
På lager
| Vægt | 0,1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 1 × 5 × 1 cm |
| Brand |
TSI |
Fotovoltaisk panelafleder, klasse 2, Ex9UEP 2P 600V, Noark
Vurderet 0 ud af 5
På lager
| Vægt | 0,2 kg |
|---|---|
| Type Strøm |
Jævnstrøm |
Modular Circuit Breaker (MCB) 6kA, C 25A, 3P+N, Schrack
Vurderet 0 ud af 5
På lager
19,70 €| Vægt | 0,5 kg |
|---|---|
| Størrelse | 9 × 8 × 8 cm |
| Type Strøm |
Vekselstrøm |
Indvendigt monteret sikringspanel, 1 række, 8(4)UH, Schrack
Vurderet 0 ud af 5
På lager
20,50 €| Vægt | 1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 40 × 20 × 10 cm |
Isoleret grenklemme, 25mm², 1P, 4 tilslutningspunkter, blå, Schrack
Vurderet 0 ud af 5
På lager
3,10 €| Vægt | 0,2 kg |
|---|---|
| Størrelse | 4 × 2 × 5 cm |
| Brand |
Schrack |
Isoleret grenklemme, 25mmp, 1P, 4 pin, sort, Schrack
Vurderet 0 ud af 5
På lager
3,10 €| Vægt | 0,2 kg |
|---|---|
| Størrelse | 4 × 2 × 5 cm |
| Brand |
Schrack |
Indvendigt monteret sikringspanel, 1 række, 18UH, Schrack
Vurderet 0 ud af 5
På lager
28,90 €| Vægt | 1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 40 × 20 × 10 cm |
Isoleret grenklemme, 35mmp, 1P, 4 pin, blå, Schrack
Vurderet 0 ud af 5
På lager
5,00 €| Vægt | 0,2 kg |
|---|---|
| Størrelse | 5 × 3 × 5 cm |
| Brand |
Schrack |
Isoleret grenklemme, 35mmp, 1P, 4 pin, sort, Schrack
Vurderet 0 ud af 5
På lager
5,00 €| Vægt | 0,2 kg |
|---|---|
| Størrelse | 5 × 3 × 5 cm |
| Brand |
Schrack |
Læg flere produkter ind
Indlæser...
Solceller