Stoc status
Bluetooth
- Fra (1)
Brand
- Aneng (7)
- Apex Solar (2)
- Asytech (1)
- BLUETTI (2)
- Carspa (6)
- Deye (28)
- DYNESS (2)
- Eastron (1)
- Epever (4)
- TSI (42)
- Extol (6)
- Fronius (1)
- Geti (4)
- Huawei (1)
- INVT (1)
- ISOTEC (9)
- Jinko (1)
- K2 Systemer (15)
- KSTAR (3)
- Plastim (1)
- Pylontech (1)
- Pytes (4)
- Ronic Energi (1)
- Schrack (7)
- Sinexcel (1)
- SolarTech (8)
- Solis (1)
- TAB (1)
- Toolcraft (1)
- Trina Solar (3)
- UNI-T (117)
- V-TAC (14)
- Vestwoods (6)
- Victron (16)
- Volt Polen (1)
- VTAC (1)
- WAGO (39)
Lagerkapacitet
RFID-kontrol
- Fra (1)
Maksimal DC-belastningsstrøm
Display EV
- Nej (1)
Butik
“Eksternt batteri, trådløs opladning, magnetisk, 5000 mAh, V-Tac” er lagt i kurven. Se kurv
Deye Inverter 5kW + Storage 5.12kWh, RW-F5.3-1H3
Vurderet 0 ud af 5
På lager
| Vægt | 83 kg |
|---|---|
| Størrelse | 85,5 × 78 × 32 cm |
| Lagerkapacitet |
5,12 kWh |
| Batterispænding |
51.2V |
| Brand |
Deye |
| Kraft |
5KW |
| MPPT-spænding |
150-425VDC |
| PV Max VOC |
600VDC |
| Forbindelse |
Bluetooth ,WiFi |
| Parallel funktion |
Fra |
Litiumbatteri LifePo4 5.12kWh, Pytes E-BOX-48100R
Vurderet 5.00 ud af 5
På lager
| Vægt | 51 kg |
|---|---|
| Størrelse | 50 × 70 × 13 cm |
| Lagerkapacitet |
5,12 kWh |
| Batterispænding |
51.2V |
| Kapacitet |
100Ah |
| Brand |
Pytes |
LiFePo4-batteri, 51,2 V, 5,1 kWh, TAB
Vurderet 0 ud af 5
På lager
| Vægt | 47,5 kg |
|---|---|
| Størrelse | 44 × 16 × 45,9 cm |
| Lagerkapacitet |
5,1 kWh |
| Batterispænding |
51.2V |
| Brand |
TAB |
Batteri LiFePO4 14,33kWh, IP65, med opvarmning DYNESS
Vurderet 0 ud af 5
På lager
2.399,46 €| Vægt | 114 kg |
|---|---|
| Størrelse | 43 × 23 × 85 cm |
| Lagerkapacitet |
14,33 kWh |
| Batterispænding |
51.2V |
| Kapacitet |
280Ah |
| Brand |
DYNESS |
Batteri LiFePO4 5.12kWh DYNESS DL5.0C
Vurderet 0 ud af 5
På lager
| Vægt | 45 kg |
|---|---|
| Størrelse | 55 × 51 × 19 cm |
| Lagerkapacitet |
5,12 kWh |
| Batterispænding |
51.2V |
| Kapacitet |
100Ah |
| Brand |
DYNESS |
Keramisk skaftanker (K2 Vario2-kompatibel)
Vurderet 0 ud af 5
På lager
| Vægt | 1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 10 × 10 × 15 cm |
| Brand |
K2 Systemer |
| Kapacitet |
Backup Box-B0 Huawei Huawei Enfaset automatisk omskifterpanel
Vurderet 5.00 ud af 5
På lager
| Vægt | 13,45 kg |
|---|---|
| Størrelse | 40 × 40 × 20 cm |
| Brand |
Huawei |
LED-strip med solpanel IP67, fjernbetjening, 3000K
Vurderet 0 ud af 5
På lager
| Vægt | 0,5 kg |
|---|---|
| Størrelse | 15 × 15 × 3 cm |
| Farvetemperatur |
3000k |
| Kapacitet |
LED-strip med solpanel IP67, fjernbetjening, RGB
Vurderet 0 ud af 5
På lager
| Vægt | 0,5 kg |
|---|---|
| Størrelse | 15 × 15 × 3 cm |
| Farvetemperatur |
RGB |
| Kapacitet |
Eksternt batteri, trådløs opladning, magnetisk, 5000 mAh, V-Tac
Vurderet 5.00 ud af 5
På lager
| Vægt | 0,2 kg |
|---|---|
| Størrelse | 22 × 2,8 × 18 cm |
| Brand |
V-TAC |
Samleskinne 250A 6P med dæksel, Victron Energy
Vurderet 0 ud af 5
På lager
| Vægt | 0,4 kg |
|---|---|
| Størrelse | 4 × 23 × 7 cm |
| Brand |
Victron |
| Kapacitet |
DC-kontakt ON/OFF 2 poler 32A 32A 1000Vdc ETI
Vurderet 0 ud af 5
På lager
62,80 €| Vægt | 0,5 kg |
|---|---|
| Størrelse | 10 × 10 × 10 cm |
| Brand |
TSI |
DC-kontakt ON/OFF 4 poler 25A 25A 1000Vdc ETI
Vurderet 0 ud af 5
På lager
73,00 €| Vægt | 0,5 kg |
|---|---|
| Størrelse | 10 × 10 × 10 cm |
| Brand |
TSI |
Batteri ON/OFF hovedafbryder - 275A, Victron Energy
Vurderet 5.00 ud af 5
På lager
| Vægt | 0,2 kg |
|---|---|
| Størrelse | 6 × 7 × 7 cm |
| Brand |
Victron |
Lynx-fordeler (M10), Victron Energy
Vurderet 0 ud af 5
På lager
| Vægt | 2 kg |
|---|---|
| Størrelse | 17 × 8 × 29 cm |
| Brand |
Victron |
| Kapacitet |
Lynx Power In (M10), Victron Energy
Vurderet 0 ud af 5
På lager
| Vægt | 2 kg |
|---|---|
| Størrelse | 17 × 8 × 29 cm |
| Brand |
Victron |
| Kapacitet |
Sikring MEGA 125A/58V, 48V Victron Energy
Vurderet 0 ud af 5
På lager
| Vægt | 0,1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 2 × 2 × 2 cm |
| Brand |
Victron |
| Kapacitet |
Keramisk megasikring 125A/80V, Victron Energy (5 stk.)
Vurderet 0 ud af 5
På lager
| Vægt | 0,1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 2 × 2 × 2 cm |
| Brand |
Victron |
| Kapacitet |
Keramisk megasikring 150A/80V, Victron Energy (5 stk.)
Vurderet 0 ud af 5
På lager
| Vægt | 0,1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 2 × 2 × 2 cm |
| Brand |
Victron |
| Kapacitet |
Keramisk megasikring 300A/80V, Victron Energy (5 stk.)
Vurderet 0 ud af 5
På lager
| Vægt | 0,1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 2 × 2 × 2 cm |
| Brand |
Victron |
| Kapacitet |
MEGA sikringsholder, Victron Energy
Vurderet 0 ud af 5
På lager
| Vægt | 0,1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 2 × 2 × 2 cm |
| Brand |
Victron |
| Kapacitet |
Fotovoltaisk solcellekabel 6mm², rulle 100m, sort
Vurderet 5.00 ud af 5
På lager
108,39 €| Vægt | 8 kg |
|---|---|
| Størrelse | 20 × 20 × 5 cm |
| Kapacitet |
Fotovoltaisk solcellekabel 6mm², rulle 100m, rød
Vurderet 5.00 ud af 5
På lager
108,39 €| Vægt | 5 kg |
|---|---|
| Størrelse | 20 × 20 × 5 cm |
| Kapacitet |
Batteriforbindelseskabler 50mm², 2m, sæt
Vurderet 5.00 ud af 5
På lager
59,80 €| Vægt | 1 kg |
|---|---|
| Størrelse | 30 × 30 × 5 cm |
| Brand |
SolarTech |
Læg flere produkter ind
Indlæser...
Solceller