Stoc status
Bluetooth
- Z (5)
Značka
- AMPEVO (2)
- Aneng (17)
- Apex Solar (1)
- Asytech (3)
- Basen Green (1)
- BLUETTI (12)
- BSIDE (2)
- Canadian Solar (2)
- Carspa (7)
- Deye (60)
- DYNESS (4)
- Eastron (1)
- Elejoy (2)
- Epever (12)
- TSI (48)
- Extol (6)
- Felicity Solar (7)
- Fronius (2)
- Geti (6)
- HICONICS (1)
- Huawei (1)
- INVT (5)
- ISOTEC (9)
- Jinko (1)
- K2 Systems (28)
- KSTAR (20)
- Lande (2)
- Plastim (1)
- Pomega (2)
- Pylontech (1)
- Pytes (9)
- Ronic Energy (2)
- Schrack (19)
- Sinexcel (1)
- SolarTech (10)
- Solis (6)
- Sunergsolar (14)
- TAB (1)
- Toolcraft (1)
- Trina Solar (4)
- UNI-T (265)
- V-TAC (35)
- Vestwoods (9)
- Victron (215)
- Volt Polska (2)
- VTAC (1)
- WAGO (46)
Kapacita úložiště
- 1,28 kWh (6)
- 10,24 kWh (18)
- 10,64 kWh (1)
- 100 kWh (1)
- 102,4 kWh (1)
- 105hWh (1)
- 12,5 kWh (1)
- 14,33 kWh (2)
- 15,36 kWh (4)
- 15 kWh (1)
- 16,07 kWh (2)
- 161,28 kWh (1)
- 16 kWh (1)
- 197 kWh (2)
- 2,04 kWh (1)
- 2,56 kWh (6)
- 20,48 kWh (3)
- 20 kWh (1)
- 215 kWh (1)
- 233 kWh (2)
- 25,6 kWh (2)
- 261 kWh (1)
- 3,84 kWh (1)
- 30,72 kWh (1)
- 35,84 kWh (1)
- 40,96 kWh (2)
- 5,12 kWh (26)
- 5,1 kWh (1)
- 6,14 kWh (1)
- 61,44 kWh (2)
- 640Wh (1)
- 81,92 kWh (1)
- 9,6 kWh (2)
Připojení
Nabíjecí proud
Maximální stejnosměrný zatěžovací proud
Funkce usměrňovače
- Z (94)
Funkce UPS
- Z (95)
Monitorování
- Z (95)
Obchod
Fotovoltaický akumulátor LiFePo4 9,6 kWh VT-48200B, V-TAC
Skladem
| Hmotnost | 81 kg |
|---|---|
| Rozměry | 44,5 × 24,4 × 50 cm |
| Napětí baterie |
48V |
| Kapacita úložiště |
9,6 kWh |
| Značka |
Vestwoods |
Fotovoltaická baterie LiFePo4, 10,24 kWh, VT-10240B, V-TAC
Skladem
| Hmotnost | 98 kg |
|---|---|
| Rozměry | 52 × 33,5 × 89 cm |
| Napětí baterie |
51.2V |
| Kapacita úložiště |
10,24 kWh |
| Značka |
V-TAC |
Fotovoltaická baterie LiFePo4, 10,24 kWh, VT-10240W, V-TAC
Skladem
| Hmotnost | 98 kg |
|---|---|
| Rozměry | 52 × 33,5 × 89 cm |
| Napětí baterie |
51.2V |
| Kapacita úložiště |
10,24 kWh |
| Značka |
V-TAC |
Fotovoltaický lithiový vysokonapěťový LiFePo4 20kWh, V-TAC
Skladem
| Hmotnost | 207 kg |
|---|---|
| Rozměry | 59 × 42 × 85 cm |
| Kapacita úložiště |
20,48 kWh |
| Napětí baterie |
204.8V |
| Kapacita |
40A |
| Značka |
V-TAC |
Acumulator LiFePo4 12.8V 200Ah
Skladem
| Hmotnost | 21 kg |
|---|---|
| Rozměry | 52,5 × 24,5 × 23 cm |
| Kapacita úložiště |
2,56 kWh |
| Napětí baterie |
12.8V |
| Značka |
Ronic Energy |
Acumulator LiFePo4 12.8V 100Ah
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 9,25 kg |
|---|---|
| Rozměry | 23 × 14,5 × 21,5 cm |
| Kapacita úložiště |
2,56 kWh |
| Napětí baterie |
12.8V |
| Značka |
Ronic Energy ,V-TAC |
Vysokonapěťová lithiová fotovoltaická baterie LiFePo4 25kWh, V-TAC
Skladem
| Hmotnost | 252 kg |
|---|---|
| Rozměry | 59 × 42 × 100 cm |
| Kapacita úložiště |
25,6 kWh |
| Napětí baterie |
256V |
| Kapacita |
40A |
| Značka |
V-TAC |
Vysokonapěťová lithiová fotovoltaická baterie LiFePo4 30kWh, V-TAC
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 298 kg |
|---|---|
| Rozměry | 59 × 42 × 115 cm |
| Kapacita úložiště |
30,72 kWh |
| Napětí baterie |
307.2V |
| Kapacita |
40A |
| Značka |
V-TAC |
Vysokonapěťová lithiová fotovoltaická baterie LiFePo4 35kWh, V-TAC
Skladem
| Hmotnost | 344 kg |
|---|---|
| Rozměry | 59 × 42 × 130 cm |
| Kapacita úložiště |
35,84 kWh |
| Napětí baterie |
358.4V |
| Kapacita |
40A |
| Značka |
V-TAC |
Vysokonapěťová lithiová fotovoltaická baterie LiFePo4 40kWh, V-TAC
Skladem
| Hmotnost | 390 kg |
|---|---|
| Rozměry | 59 × 42 × 145 cm |
| Kapacita úložiště |
40,96 kWh |
| Napětí baterie |
409.6V |
| Kapacita |
40A |
| Značka |
V-TAC |
Baterie Deye LiFePo4 Deye 5,12 kWh SE-G5.1 Pro-B
Skladem
| Hmotnost | 52 kg |
|---|---|
| Rozměry | 44,5 × 13,3 × 43 cm |
| Kapacita úložiště |
5,12 kWh |
| Napětí baterie |
51.2V |
| Značka |
Deye |
Měnič Deye 5kW + úložiště 5,12 kWh, RW-F5.3-1H3
Skladem
| Hmotnost | 83 kg |
|---|---|
| Rozměry | 85,5 × 78 × 32 cm |
| Kapacita úložiště |
5,12 kWh |
| Napětí baterie |
51.2V |
| Značka |
Deye |
| Power |
5KW |
| Napětí MPPT |
150-425 VDC |
| PV Max VOC |
600 VDC |
| Připojení |
Bluetooth ,WiFi |
| Paralelní funkce |
Z |
Fotovoltaický akumulátor LiFePo4 10,64 kWh RW-G10.6, DEYE
Není skladem
1.565,40 €| Hmotnost | 96 kg |
|---|---|
| Rozměry | 60 × 75 × 20 cm |
| Kapacita úložiště |
10,64 kWh |
| Napětí baterie |
51.2V |
| Kapacita |
208 Ah |
| Značka |
Deye |
Deye 6,14kW LiFePo4 baterie RW-M6.1-B
Není skladem
1.809,10 €| Hmotnost | 55 kg |
|---|---|
| Rozměry | 46 × 72 × 15 cm |
| Kapacita úložiště |
6,14 kWh |
| Napětí baterie |
51.2V |
| Značka |
Deye |
Lithiová baterie LifePo4 5,12 kWh, Pytes E-BOX-48100R
Skladem
| Hmotnost | 51 kg |
|---|---|
| Rozměry | 50 × 70 × 13 cm |
| Kapacita úložiště |
5,12 kWh |
| Napětí baterie |
51.2V |
| Kapacita |
100Ah |
| Značka |
Pytes |
Fotovoltaická baterie LiFePO4 48V 5,12kWh, Pytes
K dispozici na doobjednávku
1.108,20 €| Hmotnost | 43 kg |
|---|---|
| Rozměry | 48 × 53 × 14 cm |
| Kapacita úložiště |
5,12 kWh |
| Napětí baterie |
51.2V |
| Kapacita |
100Ah |
| Značka |
Pytes |
LiFePo4 akumulátor, 51,2 V, 5,1 kWh, TAB
Skladem
| Hmotnost | 47,5 kg |
|---|---|
| Rozměry | 44 × 16 × 45,9 cm |
| Kapacita úložiště |
5,1 kWh |
| Napětí baterie |
51.2V |
| Značka |
TAB |
Acumulator Powerbox G2, 10.24kWh, IP65, incalzire, DYNESS
Skladem
1.795,80 €| Hmotnost | 98 kg |
|---|---|
| Rozměry | 71 × 16 × 64 cm |
| Kapacita úložiště |
10,24 kWh |
| Napětí baterie |
51.2V |
| Kapacita |
200Ah |
| Značka |
DYNESS |
Baterie LiFePO4 14,33 kWh DYNESS Powerbrick
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 114 kg |
|---|---|
| Rozměry | 43 × 23 × 86 cm |
| Kapacita úložiště |
14,33 kWh |
| Napětí baterie |
51.2V |
| Kapacita |
280 Ah |
| Značka |
DYNESS |
Baterie LiFePO4 14,33 kWh, IP65, s vyhříváním DYNESS
Skladem
2.347,90 €| Hmotnost | 114 kg |
|---|---|
| Rozměry | 43 × 23 × 85 cm |
| Kapacita úložiště |
14,33 kWh |
| Napětí baterie |
51.2V |
| Kapacita |
280 Ah |
| Značka |
DYNESS |
Baterie LiFePO4 5,12 kWh DYNESS DL5.0C
Skladem
| Hmotnost | 45 kg |
|---|---|
| Rozměry | 55 × 51 × 19 cm |
| Kapacita úložiště |
5,12 kWh |
| Napětí baterie |
51.2V |
| Kapacita |
100Ah |
| Značka |
DYNESS |
Lithiová baterie LiFePO4 48V 5,12kWh, Pytes V5°, vyhřívaná
Není skladem
| Hmotnost | 48 kg |
|---|---|
| Rozměry | 62 × 51,5 × 23,5 cm |
| Kapacita úložiště |
5,12 kWh |
| Napětí baterie |
51.2V |
| Kapacita |
100Ah |
| Značka |
Pytes |
Řídicí modul Pytes Pytes HV48100BCU, Pytes
K dispozici na doobjednávku
1.069,60 €| Hmotnost | 43 kg |
|---|---|
| Rozměry | 48 × 53 × 14 cm |
| Značka |
Pytes |
Termovoltaika