Obchod
Akumulátor LiFePo4 Deye 5,12 kWh BOS-G Pro, Deye
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 44 kg |
|---|---|
| Rozměry | 44 × 57 × 13 cm |
| Kapacita úložiště |
5,12 kWh |
| Napětí baterie |
51.2V |
| Značka |
Deye |
Akumulátor LiFePo4 Deye 7,68 kWh BOS-A, V-TAC
K dispozici na doobjednávku
1.346,00 €| Hmotnost | 66 kg |
|---|---|
| Rozměry | 63,2 × 57,6 × 13,5 cm |
| Kapacita úložiště |
5,12 kWh |
| Napětí baterie |
51.2V |
| Značka |
Deye |
Měnič DEYE Hybrid 30 kW třífázový SUN-30K-SG02HP3-EU-AM3
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 80 kg |
|---|---|
| Rozměry | 53 × 90 × 30 cm |
| Připojení |
BMS-Can ,RS232 ,WiFi |
| Maximální stejnosměrný zatěžovací proud |
100A |
| Paralelní funkce |
Z |
| Vstřikování do sítě |
Z |
| Power |
30KW |
| Maximální výkon fotovoltaiky |
39000W |
| PV Max VOC |
1000 VDC |
| Napětí MPPT |
150-850 VDC |
| Tip |
Hybridní ,Triphazat |
| Značka |
Deye |
Sada vysokonapěťových akumulátorů 161,28 kWh, DEYE
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 1586 kg |
|---|---|
| Rozměry | 61 × 61 × 190 cm |
| Připojení |
BMS-Can ,RS485 |
| Paralelní funkce |
Z |
| Napětí baterie |
806,4 V |
| Akumulátory jsou přijímány |
Gel ,Soudní spory ,Olověné kyseliny |
| Značka |
Deye |
| Kapacita úložiště |
161,28 kWh |
Sada vysokonapěťových akumulátorů 81,92 kWh BOS-G Pro, DEYE
K dispozici na doobjednávku
15.980,00 €| Hmotnost | 837 kg |
|---|---|
| Rozměry | 106 × 60,2 × 162,9 cm |
| Připojení |
BMS-Can ,RS485 |
| Paralelní funkce |
Z |
| Napětí baterie |
819,2 V |
| Akumulátory jsou přijímány |
Gel ,Soudní spory ,Olověné kyseliny |
| Značka |
Deye |
| Kapacita úložiště |
81,92 kWh |
Řídicí modul BOS-A HVB 800V/160A-EU, Deye
K dispozici na doobjednávku
1.119,80 €| Hmotnost | 19 kg |
|---|---|
| Rozměry | 44 × 57 × 15 cm |
| Značka |
Deye |
Rack BOS-A pro 11 modulů, Deye
K dispozici na doobjednávku
401,00 €| Hmotnost | 47 kg |
|---|---|
| Rozměry | 61 × 61 × 190 cm |
| Značka |
Deye |
Baterie Deye LiFePo4 Deye 5,12 kWh SE-G5.1 Pro-B
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 52 kg |
|---|---|
| Rozměry | 44,5 × 13,3 × 43 cm |
| Kapacita úložiště |
5,12 kWh |
| Napětí baterie |
51.2V |
| Značka |
Deye |
Invertor DEYE Hibrid 5kW Monofazat SUN-5K-SG05LP1-EU-AM2-P
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 21 kg |
|---|---|
| Rozměry | 35 × 60 × 25 cm |
| Připojení |
WiFi |
| Maximální stejnosměrný zatěžovací proud |
90A |
| Paralelní funkce |
Z |
| Vstřikování do sítě |
Z |
| Power |
5KW |
| PV Max VOC |
500 VDC |
| Maximální výkon fotovoltaiky |
6500W |
| Tip |
Hybridní ,Jednofázový |
| Napětí MPPT |
150-425 VDC |
| Značka |
Deye |
Měnič DEYE Hybrid 8 kW jednofázový SUN-8K-SG05LP1-EU-AM2-P
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 30 kg |
|---|---|
| Rozměry | 40 × 70 × 35 cm |
| Připojení |
WiFi |
| Maximální stejnosměrný zatěžovací proud |
190A |
| Paralelní funkce |
Z |
| Vstřikování do sítě |
Z |
| Power |
8KW |
| PV Max VOC |
500 VDC |
| Maximální výkon fotovoltaiky |
12800W |
| Tip |
Hybridní ,Jednofázový |
| Napětí MPPT |
150-425 VDC |
| Značka |
Deye |
Měnič DEYE Hybrid 12 kW jednofázový SUN-12K-SG02LP1-EU-AM3
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 36 kg |
|---|---|
| Rozměry | 42 × 67 × 23 cm |
| Připojení |
RS232 ,WiFi |
| Maximální stejnosměrný zatěžovací proud |
250A |
| Paralelní funkce |
Z |
| Vstřikování do sítě |
Z |
| Power |
12KW |
| Maximální výkon fotovoltaiky |
18000W |
| PV Max VOC |
500 VDC |
| Napětí MPPT |
150-425 VDC |
| Tip |
Hybridní ,Jednofázový |
| Značka |
Deye |
Střídač DEYE Hybrid 12kW třífázový SUN-12K-SG04LP3-EU
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 40 kg |
|---|---|
| Rozměry | 65 × 55 × 45 cm |
| Připojení |
RS232 ,RS485 ,WiFi |
| Maximální stejnosměrný zatěžovací proud |
240A |
| Paralelní funkce |
Z |
| Vstřikování do sítě |
Z |
| Power |
12KW |
| Maximální výkon fotovoltaiky |
15600W |
| PV Max VOC |
800 VDC |
| Napětí MPPT |
200-650 VDC |
| Tip |
Hybridní ,Triphazat |
| Napětí baterie |
48V |
| Akumulátory jsou přijímány |
Gel ,Soudní spory ,Olověné kyseliny |
| Značka |
Deye |
Měnič DEYE Hybrid 16 kW jednofázový SUN-16K-SG01LP1
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 52 kg |
|---|---|
| Rozměry | 47 × 76 × 28 cm |
| Připojení |
BMS-Can ,RS232 ,WiFi |
| Maximální stejnosměrný zatěžovací proud |
290A |
| Paralelní funkce |
Z |
| Vstřikování do sítě |
Z |
| Power |
16KW |
| Maximální výkon fotovoltaiky |
20800W |
| PV Max VOC |
500 VDC |
| Napětí MPPT |
150-425 VDC |
| Tip |
Hybridní ,Jednofázový |
| Značka |
Deye |
Střídač DEYE Hybrid 80 kW, třífázový, SUN-80K-SG02HP3-EU HV
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 97,5 kg |
|---|---|
| Rozměry | 60,6 × 72,7 × 31,4 cm |
| Připojení |
BMS-Can ,RS232 ,WiFi |
| Maximální stejnosměrný zatěžovací proud |
160A |
| Paralelní funkce |
Z |
| Vstřikování do sítě |
Z |
| Power |
80KW |
| Maximální výkon fotovoltaiky |
160000W |
| PV Max VOC |
1100 VDC |
| Napětí MPPT |
150-850 VDC |
| Tip |
Hybridní ,Triphazat |
| Značka |
Deye |
Měnič DEYE 50kW + úložiště 61,44kWh HV Oliter, V-TAC
K dispozici na doobjednávku
21.707,40 €| Hmotnost | 633 kg |
|---|---|
| Rozměry | 58 × 58,4 × 216,2 cm |
| Připojení |
BMS-Can |
| Maximální stejnosměrný zatěžovací proud |
100A |
| Paralelní funkce |
Z |
| Vstřikování do sítě |
Z |
| Power |
50KW |
| Maximální výkon fotovoltaiky |
65000W |
| PV Max VOC |
1000 VDC |
| Napětí MPPT |
150-850 VDC |
| Tip |
Hybridní ,Triphazat |
| Napětí baterie |
556.8-681.6V |
| Akumulátory jsou přijímány |
Gel ,Soudní spory ,Olověné kyseliny |
| Značka |
Deye |
Střídač DEYE Ongrid 100kW Prosumator SUN-100K-G03
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 81 kg |
|---|---|
| Rozměry | 83 × 52 × 32 cm |
| Značka |
Deye |
| Kapacita | |
| Vstřikování do sítě |
Z |
| Power |
100KW |
| Tip |
Ongrid ,Triphazat |
Střídač DEYE Ongrid 50kW Prosumator SUN-50K-G03
K dispozici na doobjednávku
2.170,20 €| Hmotnost | 45 kg |
|---|---|
| Rozměry | 64 × 53 × 30 cm |
| Značka |
Deye |
| Vstřikování do sítě |
Z |
| Power |
50KW |
| Tip |
Ongrid ,Triphazat |
Střídač DEYE Ongrid 20kW Prosumator SUN-20K-G04
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 23 kg |
|---|---|
| Rozměry | 37 × 58 × 22 cm |
| Značka |
Deye |
| Kapacita | |
| Vstřikování do sítě |
Z |
| Power |
20KW |
| Tip |
Ongrid ,Triphazat |
Střídač DEYE Ongrid 3kW Prosumator SUN-3K-G04P1-EU-AM1
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 5 kg |
|---|---|
| Rozměry | 28 × 31 × 18,4 cm |
| Značka |
Deye |
| Kapacita | |
| Vstřikování do sítě |
Z |
| Tip |
Jednofázový ,Ongrid |
| Power |
3KW |
Střídač DEYE Ongrid 5kW Prosumator SUN-5K-G
K dispozici na doobjednávku
557,01 €| Hmotnost | 8 kg |
|---|---|
| Rozměry | 33 × 33 × 19 cm |
| Značka |
Deye |
| Kapacita | |
| Vstřikování do sítě |
Z |
| Tip |
Jednofázový ,Ongrid |
| Power |
5KW |
Střídač DEYE Ongrid 5kW Prosumator SUN-5K-G06P3
K dispozici na doobjednávku
685,94 €| Hmotnost | 11 kg |
|---|---|
| Rozměry | 29 × 47 × 18 cm |
| Značka |
Deye |
| Kapacita | |
| Vstřikování do sítě |
Z |
| Tip |
Ongrid ,Triphazat |
| Power |
5KW |
Střídač DEYE Ongrid 70kW Prosumator SUN-70K-G
K dispozici na doobjednávku
3.518,15 €| Hmotnost | 60 kg |
|---|---|
| Rozměry | 70 × 58 × 30 cm |
| Značka |
Deye |
| Kapacita | |
| Vstřikování do sítě |
Z |
| Power |
70KW |
| Tip |
Ongrid ,Triphazat |
Střídač DEYE Ongrid 80kW Prosumator SUN-80K-G
K dispozici na doobjednávku
3.935,04 €| Hmotnost | 60 kg |
|---|---|
| Rozměry | 70 × 58 × 30 cm |
| Značka |
Deye |
| Kapacita | |
| Vstřikování do sítě |
Z |
| Power |
80KW |
| Tip |
Ongrid ,Triphazat |
Střídač DEYE Ongrid 8kW Prosumator SUN-8K-G
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 15,3 kg |
|---|---|
| Rozměry | 33 × 41 × 20 cm |
| Značka |
Deye |
| Kapacita | |
| Vstřikování do sítě |
Z |
| Tip |
Jednofázový ,Ongrid |
| Power |
8KW |
Termovoltaika