Zobrazeno 10 výsledků
Stoc status
Značka
- K2 Systems (9)
Plechové dlaždice
Dvojitá svorka pro fotovoltaické panely 25–40 mm, K2 2004146
Hodnocení 0 z 5
Skladem
| Hmotnost | 0,087 kg |
|---|---|
| Rozměry | 5 × 3 × 7 cm |
| Značka |
K2 Systems |
RailUp 2003191 startér fotovoltaického panelu
Hodnocení 0 z 5
Skladem
5,70 €| Hmotnost | 0,14 kg |
|---|---|
| Rozměry | 5 × 3 × 7 cm |
| Značka |
K2 Systems |
Střešní kotevní šroub M10x250, K2 2003274
Hodnocení 0 z 5
Skladem
5,00 €| Hmotnost | 0,255 kg |
|---|---|
| Rozměry | 8 × 1 × 7 cm |
| Značka |
K2 Systems |
Fotovoltaické panely 30-42mm černé , K2 2002589
Hodnocení 5.00 z 5
Skladem
3,20 €| Hmotnost | 0,1 kg |
|---|---|
| Rozměry | 5 × 3 × 7 cm |
| Značka |
K2 Systems |
| Kapacita |
Svorka pro fotovoltaické panely 30-42 mm, K2 2002514
Hodnocení 5.00 z 5
Skladem
| Hmotnost | 0,1 kg |
|---|---|
| Rozměry | 5 × 3 × 7 cm |
| Značka |
K2 Systems |
| Kapacita |
Dvojitá svorka pro fotovoltaické panely 30-42 mm černá , K2 2003072
Hodnocení 5.00 z 5
Skladem
3,20 €| Hmotnost | 0,1 kg |
|---|---|
| Rozměry | 5 × 3 × 7 cm |
| Značka |
K2 Systems |
| Kapacita |
Matice M10, K2 1000042
Hodnocení 5.00 z 5
Skladem
| Hmotnost | 0,05 kg |
|---|---|
| Rozměry | 1 × 1 × 1 cm |
| Značka |
K2 Systems |
| Kapacita |
M8, K2 1000043
Hodnocení 0 z 5
Skladem
0,24 €| Hmotnost | 0,05 kg |
|---|---|
| Rozměry | 1 × 1 × 1 cm |
| Značka |
K2 Systems |
| Kapacita |
Střešní kotevní šroub M10x200 (kompatibilní s K2)
Hodnocení 5.00 z 5
Skladem
| Hmotnost | 0,2 kg |
|---|---|
| Rozměry | 10 × 1 × 1 cm |
| Kapacita |
T-šroub M10x30, K2 1000041
Hodnocení 5.00 z 5
Skladem
| Hmotnost | 0,05 kg |
|---|---|
| Rozměry | 1 × 1 × 1 cm |
| Značka |
K2 Systems |
| Kapacita |
Termovoltaika