Stoc status
Značka
- Deye (7)
- DYNESS (1)
- Felicity Solar (3)
- Lande (2)
- Pomega (2)
- Pytes (2)
- Ronic Energy (1)
- V-TAC (10)
- Victron (23)
Kapacita úložiště
Paralelní funkce
- Z (5)
Solární baterie
Fotovoltaická lithiová baterie LiFePo4 12,8V 100Ah Lithium LiFePo4 Smart, Victron
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 15 kg |
|---|---|
| Rozměry | 19,7 × 32,1 × 15,2 cm |
| Značka |
Victron |
| Kapacita úložiště |
1,28 kWh |
| Napětí baterie |
12.8V |
Fotovoltaická lithiová baterie LiFePo4 12,8V 160Ah Lithium LiFePo4 Smart, Victron
K dispozici na doobjednávku
975,93 €| Hmotnost | 20 kg |
|---|---|
| Rozměry | 23,7 × 32,1 × 15,2 cm |
| Značka |
Victron |
| Kapacita úložiště |
2,04 kWh |
| Napětí baterie |
12.8V |
Fotovoltaická lithiová baterie LiFePo4 12,8V 200Ah Lithium LiFePo4 Smart, Victron
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 20 kg |
|---|---|
| Rozměry | 23,7 × 32,1 × 15,2 cm |
| Značka |
Victron |
| Kapacita úložiště |
2,56 kWh |
| Napětí baterie |
12.8V |
Fotovoltaická lithiová baterie LiFePo4 12,8V 50Ah Lithium LiFePo4 Smart, Victron
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 12 kg |
|---|---|
| Rozměry | 18,8 × 19,9 × 14,7 cm |
| Značka |
Victron |
| Kapacita úložiště |
640Wh |
| Napětí baterie |
12.8V |
Lithiová baterie LiFePo4 25,6 kWh HV Lithium LiFePo4 fotovoltaická baterie, Felicity Solar
K dispozici na doobjednávku
9.989,11 €| Hmotnost | 250 kg |
|---|---|
| Rozměry | 60 × 37 × 170 cm |
| Kapacita úložiště |
25,6 kWh |
| Napětí baterie |
512V |
| Kapacita |
30A |
| Značka |
Felicity Solar |
Lithiová baterie LiFePo4 25,6V 100Ah Lithium LiFePo4 Smart, Victron
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 28 kg |
|---|---|
| Rozměry | 19,7 × 65 × 16,3 cm |
| Značka |
Victron |
| Kapacita úložiště |
2,56 kWh |
| Napětí baterie |
25.6V |
Lithiová baterie LiFePo4 25,6V 200Ah Lithium LiFePo4 Smart, Victron
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 39 kg |
|---|---|
| Rozměry | 23,7 × 65 × 16,3 cm |
| Značka |
Victron |
| Kapacita úložiště |
5,12 kWh |
| Napětí baterie |
25.6V |
Přípojnice 150A 2P s krytem a 20 šrouby, Victron Energy
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 1 kg |
|---|---|
| Rozměry | 4 × 23 × 3 cm |
| Značka |
Victron |
| Kapacita |
Přípojnice 150A 4P s krytem, Victron Energy
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 0,3 kg |
|---|---|
| Rozměry | 4 × 15 × 3 cm |
| Značka |
Victron |
| Kapacita |
Přípojnice 250A 2P s krytem a 6 šrouby, Victron Energy
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 0,3 kg |
|---|---|
| Rozměry | 4 × 15 × 3 cm |
| Značka |
Victron |
| Kapacita |
Přípojnice 250A 4P s krytem, Victron Energy
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 0,4 kg |
|---|---|
| Rozměry | 4 × 23 × 7 cm |
| Značka |
Victron |
| Kapacita |
Pojistka 40A/58V, 48V MIDI, Victron Energy
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 0,1 kg |
|---|---|
| Rozměry | 2 × 2 × 2 cm |
| Značka |
Victron |
| Kapacita |
Pojistka 50A/58V, 48V MIDI, Victron Energy
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 0,1 kg |
|---|---|
| Rozměry | 2 × 2 × 2 cm |
| Značka |
Victron |
| Kapacita |
Pojistka 60A/58V, 48V MIDI, Victron Energy
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 0,1 kg |
|---|---|
| Rozměry | 2 × 2 × 2 cm |
| Značka |
Victron |
| Kapacita |
Pojistka 80A/58V, 48V MIDI, Victron Energy
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 0,1 kg |
|---|---|
| Rozměry | 2 × 2 × 2 cm |
| Značka |
Victron |
| Kapacita |
Přípojnice 600A 4P s krytem, Victron Energy
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 0,7 kg |
|---|---|
| Rozměry | 6 × 21 × 8 cm |
| Značka |
Victron |
| Kapacita |
Pojistky MEGA 250A/58V, 48V Victron Energy
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 0,1 kg |
|---|---|
| Rozměry | 2 × 2 × 2 cm |
| Značka |
Victron |
| Kapacita |
Držák pojistky MIDI, Victron Energy
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 0,1 kg |
|---|---|
| Rozměry | 2 × 2 × 2 cm |
| Značka |
Victron |
| Kapacita |
BMV-712 Smart, Victron Energy
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 1 kg |
|---|---|
| Rozměry | 10 × 10 × 10 cm |
| Značka |
Victron |
BMV-702 9 - 90 VDC, černá, Victron Energy
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 1 kg |
|---|---|
| Rozměry | 10 × 10 × 10 cm |
| Značka |
Victron |
BMV-702 9 - 90 VDC, Victron Energy
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 1 kg |
|---|---|
| Rozměry | 10 × 10 × 10 cm |
| Značka |
Victron |
Cerbo GX, Victron Energy
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 1 kg |
|---|---|
| Rozměry | 7 × 15 × 4 cm |
| Značka |
Victron |
| Kapacita |
Cerbo-S GX, Victron Energy
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 1 kg |
|---|---|
| Rozměry | 7 × 15 × 4 cm |
| Značka |
Victron |
| Kapacita |
Colour Control GX, Victron Energy
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 1 kg |
|---|---|
| Rozměry | 13 × 12 × 4 cm |
| Značka |
Victron |
| Kapacita |
Termovoltaika