Stoc status
Příslušenství k bateriím
„Pojistka 60A/58V, 48V MIDI, Victron Energy“ produkt byl přidán do košíku. Zobrazit košík
Rack BOS-A pro 11 modulů, Deye
Hodnocení 0 z 5
K dispozici na doobjednávku
401,00 €| Hmotnost | 47 kg |
|---|---|
| Rozměry | 61 × 61 × 190 cm |
| Značka |
Deye |
Přípojnice 150A 2P s krytem a 20 šrouby, Victron Energy
Hodnocení 0 z 5
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 1 kg |
|---|---|
| Rozměry | 4 × 23 × 3 cm |
| Značka |
Victron |
| Kapacita |
Přípojnice 150A 4P s krytem, Victron Energy
Hodnocení 0 z 5
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 0,3 kg |
|---|---|
| Rozměry | 4 × 15 × 3 cm |
| Značka |
Victron |
| Kapacita |
Přípojnice 250A 2P s krytem a 6 šrouby, Victron Energy
Hodnocení 0 z 5
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 0,3 kg |
|---|---|
| Rozměry | 4 × 15 × 3 cm |
| Značka |
Victron |
| Kapacita |
Přípojnice 250A 4P s krytem, Victron Energy
Hodnocení 0 z 5
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 0,4 kg |
|---|---|
| Rozměry | 4 × 23 × 7 cm |
| Značka |
Victron |
| Kapacita |
Pojistka 40A/58V, 48V MIDI, Victron Energy
Hodnocení 0 z 5
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 0,1 kg |
|---|---|
| Rozměry | 2 × 2 × 2 cm |
| Značka |
Victron |
| Kapacita |
Pojistka 50A/58V, 48V MIDI, Victron Energy
Hodnocení 0 z 5
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 0,1 kg |
|---|---|
| Rozměry | 2 × 2 × 2 cm |
| Značka |
Victron |
| Kapacita |
Pojistka 60A/58V, 48V MIDI, Victron Energy
Hodnocení 0 z 5
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 0,1 kg |
|---|---|
| Rozměry | 2 × 2 × 2 cm |
| Značka |
Victron |
| Kapacita |
Pojistka 80A/58V, 48V MIDI, Victron Energy
Hodnocení 0 z 5
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 0,1 kg |
|---|---|
| Rozměry | 2 × 2 × 2 cm |
| Značka |
Victron |
| Kapacita |
Přípojnice 600A 4P s krytem, Victron Energy
Hodnocení 0 z 5
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 0,7 kg |
|---|---|
| Rozměry | 6 × 21 × 8 cm |
| Značka |
Victron |
| Kapacita |
Pojistky MEGA 250A/58V, 48V Victron Energy
Hodnocení 0 z 5
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 0,1 kg |
|---|---|
| Rozměry | 2 × 2 × 2 cm |
| Značka |
Victron |
| Kapacita |
Držák pojistky MIDI, Victron Energy
Hodnocení 0 z 5
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 0,1 kg |
|---|---|
| Rozměry | 2 × 2 × 2 cm |
| Značka |
Victron |
| Kapacita |
BMV-712 Smart, Victron Energy
Hodnocení 0 z 5
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 1 kg |
|---|---|
| Rozměry | 10 × 10 × 10 cm |
| Značka |
Victron |
BMV-702 9 - 90 VDC, černá, Victron Energy
Hodnocení 0 z 5
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 1 kg |
|---|---|
| Rozměry | 10 × 10 × 10 cm |
| Značka |
Victron |
BMV-702 9 - 90 VDC, Victron Energy
Hodnocení 0 z 5
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 1 kg |
|---|---|
| Rozměry | 10 × 10 × 10 cm |
| Značka |
Victron |
Cerbo GX, Victron Energy
Hodnocení 0 z 5
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 1 kg |
|---|---|
| Rozměry | 7 × 15 × 4 cm |
| Značka |
Victron |
| Kapacita |
Cerbo-S GX, Victron Energy
Hodnocení 0 z 5
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 1 kg |
|---|---|
| Rozměry | 7 × 15 × 4 cm |
| Značka |
Victron |
| Kapacita |
Colour Control GX, Victron Energy
Hodnocení 0 z 5
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 1 kg |
|---|---|
| Rozměry | 13 × 12 × 4 cm |
| Značka |
Victron |
| Kapacita |
Podlahový stojan 26U 19″ 19″ 600×800 pro Pytes/Pylontech
Hodnocení 0 z 5
K dispozici na doobjednávku
404,69 €| Hmotnost | 78 kg |
|---|---|
| Rozměry | 60 × 80 × 130 cm |
| Značka |
Lande |
| Kapacita |
Pevný zásobník/nádoba pro podlahový regál s hloubkou 800 mm
Hodnocení 0 z 5
K dispozici na doobjednávku
25,42 €| Hmotnost | 3 kg |
|---|---|
| Rozměry | 48 × 57 × 3 cm |
| Značka |
Lande |
| Kapacita |
Termovoltaika