Stoc status
Značka
Solární baterie
„Stojan pro 3 akumulátory 5,12 kWh V-TAC“ produkt byl přidán do košíku. Zobrazit košík
Fotovoltaický akumulátor LiFePO4, 10,24 kWh, VT-10242W, IP65, -20 °C
Hodnocení 0 z 5
Skladem
| Hmotnost | 98 kg |
|---|---|
| Rozměry | 52 × 33,5 × 89 cm |
| Napětí baterie |
51.2V |
| Kapacita úložiště |
10,24 kWh |
| Značka |
V-TAC |
Fotovoltaický akumulátor LiFePo4, 16,07 kWh, VT-16076B, V-TAC
Hodnocení 0 z 5
Skladem
| Hmotnost | 130 kg |
|---|---|
| Rozměry | 51 × 87 × 24 cm |
| Napětí baterie |
51.2V |
| Kapacita úložiště |
16,07 kWh |
| Značka |
V-TAC |
Fotovoltaický akumulátor LiFePo4, 16,07 kWh, VT-16076W, V-TAC
Hodnocení 0 z 5
Skladem
| Hmotnost | 130 kg |
|---|---|
| Rozměry | 51 × 87 × 24 cm |
| Napětí baterie |
51.2V |
| Kapacita úložiště |
16,07 kWh |
| Značka |
V-TAC |
Akumulátor LiFePo4 12,8 V 200 Ah GETI
Hodnocení 0 z 5
Skladem
554,12 €| Hmotnost | 21 kg |
|---|---|
| Rozměry | 52,5 × 24 × 22 cm |
| Kapacita úložiště |
2,56 kWh |
| Napětí baterie |
12.8V |
| Značka |
Geti |
Acumulator LiFePo4 12V 100Ah, DT-12V100A-A01
Hodnocení 0 z 5
Skladem
179,80 €| Hmotnost | 11,8 kg |
|---|---|
| Rozměry | 33 × 17,4 × 21,5 cm |
| Kapacita úložiště |
1,28 kWh |
| Napětí baterie |
12.8V |
Akumulátor LiFePo4 12 V 200 Ah, DT-12V200A-A01
Hodnocení 0 z 5
Skladem
359,80 €| Hmotnost | 17 kg |
|---|---|
| Rozměry | 50,5 × 24,5 × 24 cm |
| Kapacita úložiště |
1,28 kWh |
| Napětí baterie |
12.8V |
Akumulátor LiFePo4 12 V 300 Ah, DT-12V300A-A01
Hodnocení 0 z 5
Skladem
399,80 €| Hmotnost | 30 kg |
|---|---|
| Rozměry | 52,6 × 23,5 × 22 cm |
| Kapacita úložiště |
1,28 kWh |
| Napětí baterie |
12.8V |
Akumulátor LiFePo4 24 V 100 Ah, DT-24V100A-A01
Hodnocení 0 z 5
Skladem
359,80 €| Hmotnost | 11,8 kg |
|---|---|
| Rozměry | 38,4 × 19,4 × 25,5 cm |
| Kapacita úložiště |
1,28 kWh |
| Napětí baterie |
24V |
Akumulátor LiFePo4 25,6 V 100 Ah GETI
Hodnocení 0 z 5
Skladem
546,10 €| Hmotnost | 20 kg |
|---|---|
| Rozměry | 52,5 × 24 × 22 cm |
| Kapacita úložiště |
2,56 kWh |
| Napětí baterie |
25.6V |
| Značka |
Geti |
Acumulator LiFePo4 Deye 5.12kWh SE-F5 Pro-C
Hodnocení 0 z 5
Skladem
869,80 €| Hmotnost | 44 kg |
|---|---|
| Rozměry | 40,4 × 54,7 × 12,1 cm |
| Kapacita úložiště |
5,12 kWh |
| Napětí baterie |
51.2V |
| Značka |
Deye |
Paralelní kabely k bateriím 20 mm², 30 cm, sada
Hodnocení 0 z 5
Skladem
13,80 €| Hmotnost | 1 kg |
|---|---|
| Rozměry | 20 × 10 × 5 cm |
| Značka |
Geti |
Vysokonapěťový konektor baterie/měniče, typ MC4, Mum, 4-6 mm²
Hodnocení 0 z 5
Skladem
10,00 €| Hmotnost | 0,05 kg |
|---|---|
| Rozměry | 30 × 30 × 5 cm |
| Typ Aktuální |
Stejnosměrný proud |
Vysokonapěťový konektor baterie/měniče, typ MC4, samec, 4-6 mm²
Hodnocení 0 z 5
Skladem
10,00 €| Hmotnost | 0,05 kg |
|---|---|
| Rozměry | 30 × 30 × 5 cm |
| Typ Aktuální |
Stejnosměrný proud |
Sada 8 držáků R-Bracket Akumulátor Pytes E-BOX-48100R
Hodnocení 0 z 5
Skladem
519,80 €| Hmotnost | 7,7 kg |
|---|---|
| Rozměry | 53,5 × 72,5 × 13,5 cm |
| Značka |
Pytes |
20kWh úložná sada - 5,12kWh baterie V-TAC 5,12kWh, stojan, příslušenství
Hodnocení 0 z 5
Skladem
3.199,80 €| Hmotnost | 210 kg |
|---|---|
| Rozměry | 66,5 × 44 × 60 cm |
| Kapacita úložiště |
20 kWh |
Vysokonapěťový řídicí modul HVB750V/100A-EU, Deye
Hodnocení 0 z 5
Skladem
948,40 €| Hmotnost | 19 kg |
|---|---|
| Rozměry | 44 × 57 × 15 cm |
| Značka |
Deye |
Vysokonapěťový stojan 3U-HRACK 19″ pro 13 modulů, Deye
Hodnocení 0 z 5
Skladem
562,60 €| Hmotnost | 85 kg |
|---|---|
| Rozměry | 60 × 60 × 224 cm |
| Značka |
Deye |
Stojan pro 3 akumulátory 5,12 kWh V-TAC
Hodnocení 0 z 5
Skladem
48,00 €| Hmotnost | 10 kg |
|---|---|
| Rozměry | 60 × 60 × 100 cm |
| Značka |
SolarTech |
Stojan pro 4 baterie 5,12 kWh Pytes
Hodnocení 0 z 5
Skladem
64,87 €| Hmotnost | 10 kg |
|---|---|
| Rozměry | 60 × 60 × 100 cm |
| Značka |
SolarTech |
Stojan pro 4 baterie 5,12 kWh V-TAC
Hodnocení 0 z 5
Skladem
64,87 €| Hmotnost | 10 kg |
|---|---|
| Rozměry | 60 × 60 × 100 cm |
| Značka |
SolarTech |
Stojan pro 4 akumulátory Pytes V5°, s ohřevem
Hodnocení 0 z 5
Skladem
49,00 €| Hmotnost | 1,44 kg |
|---|---|
| Rozměry | 5 × 17,7 × 6,2 cm |
| Značka |
Pytes |
Stojan pro 8 baterií 5,12 kWh Pytes
Hodnocení 0 z 5
Skladem
121,81 €| Hmotnost | 20 kg |
|---|---|
| Rozměry | 60 × 60 × 160 cm |
| Značka |
SolarTech |
Rack pentru 8 acumulatori 5.12kWh V-TAC
Hodnocení 0 z 5
Skladem
121,81 €| Hmotnost | 20 kg |
|---|---|
| Rozměry | 60 × 60 × 160 cm |
| Značka |
SolarTech |
Akumulátor LiFePo4 5,12 kWh VT-51201-B V-TAC
Hodnocení 0 z 5
Skladem
| Hmotnost | 50 kg |
|---|---|
| Rozměry | 44 × 13,3 × 54 cm |
| Kapacita úložiště |
5,12 kWh |
| Napětí baterie |
51.2V |
| Značka |
V-TAC |
Načíst další produkty
Načítání...
Termovoltaika