Stoc status
Značka
- Deye (7)
- DYNESS (1)
- Felicity Solar (3)
- Lande (2)
- Pomega (2)
- Pytes (2)
- Ronic Energy (1)
- V-TAC (10)
- Victron (23)
Kapacita úložiště
Paralelní funkce
- Z (5)
Solární baterie
Akumulátor LiFePo4 Deye 5,12 kWh BOS-G Pro, Deye
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 44 kg |
|---|---|
| Rozměry | 44 × 57 × 13 cm |
| Kapacita úložiště |
5,12 kWh |
| Napětí baterie |
51.2V |
| Značka |
Deye |
Akumulátor LiFePo4 Deye 7,68 kWh BOS-A, V-TAC
K dispozici na doobjednávku
1.346,00 €| Hmotnost | 66 kg |
|---|---|
| Rozměry | 63,2 × 57,6 × 13,5 cm |
| Kapacita úložiště |
5,12 kWh |
| Napětí baterie |
51.2V |
| Značka |
Deye |
Baterie LiFePo4, FLA48314-EU, 16kWh, Felicity Solar
K dispozici na doobjednávku
1.899,80 €| Hmotnost | 143,5 kg |
|---|---|
| Rozměry | 96 × 55,5 × 45 cm |
| Kapacita úložiště |
16 kWh |
| Napětí baterie |
51.2V |
| Kapacita |
100Ah |
| Značka |
Felicity Solar |
Kit Acumulatori High Voltage 161.28kWh BOS-A, DEYE
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 1586 kg |
|---|---|
| Rozměry | 61 × 61 × 190 cm |
| Připojení |
BMS-Can ,RS485 |
| Paralelní funkce |
Z |
| Napětí baterie |
806,4 V |
| Akumulátory jsou přijímány |
Gel ,Soudní spory ,Olověné kyseliny |
| Značka |
Deye |
| Kapacita úložiště |
161,28 kWh |
Sada vysokonapěťových akumulátorů 81,92 kWh BOS-G Pro, DEYE
K dispozici na doobjednávku
15.980,00 €| Hmotnost | 837 kg |
|---|---|
| Rozměry | 106 × 60,2 × 162,9 cm |
| Připojení |
BMS-Can ,RS485 |
| Paralelní funkce |
Z |
| Napětí baterie |
819,2 V |
| Akumulátory jsou přijímány |
Gel ,Soudní spory ,Olověné kyseliny |
| Značka |
Deye |
| Kapacita úložiště |
81,92 kWh |
Kit Acumulatori High Voltage BOS-G PRO, 61.44kWh, DEYE
K dispozici na doobjednávku
11.979,00 €| Hmotnost | 622 kg |
|---|---|
| Rozměry | 53 × 60,2 × 221,9 cm |
| Připojení |
BMS-Can |
| Paralelní funkce |
Z |
| Napětí baterie |
528-700,8 V |
| Akumulátory jsou přijímány |
Gel ,Soudní spory ,Olověné kyseliny |
| Značka |
V-TAC |
| Kapacita úložiště |
61,44 kWh |
Vysokonapěťové akumulátory LiFePO₄ 100kWh V-TAC Vysokonapěťové akumulátory LiFePO₄ 100kWh V-TAC
K dispozici na doobjednávku
22.338,00 €| Hmotnost | 1400 kg |
|---|---|
| Rozměry | 112 × 136,7 × 217,9 cm |
| Značka |
V-TAC |
| Kapacita úložiště |
100 kWh |
| Napětí baterie |
358.4V |
Sada vysokonapěťových akumulátorů Oliter 233kWh, V-TAC
K dispozici na doobjednávku
41.716,00 €| Hmotnost | 2560 kg |
|---|---|
| Rozměry | 160 × 140 × 210 cm |
| Značka |
V-TAC |
| Kapacita úložiště |
233 kWh |
| Napětí baterie |
832V |
Vysokonapěťová baterie Oliter 261kWh, V-TAC, vysokonapěťová sada baterií
K dispozici na doobjednávku
44.998,00 €| Hmotnost | 2700 kg |
|---|---|
| Rozměry | 160 × 140 × 210,5 cm |
| Značka |
V-TAC |
| Kapacita úložiště |
261 kWh |
| Napětí baterie |
832V |
Řídicí modul BOS-A HVB 800V/160A-EU, Deye
K dispozici na doobjednávku
1.119,80 €| Hmotnost | 19 kg |
|---|---|
| Rozměry | 44 × 57 × 15 cm |
| Značka |
Deye |
Rack BOS-A pro 11 modulů, Deye
K dispozici na doobjednávku
401,00 €| Hmotnost | 47 kg |
|---|---|
| Rozměry | 61 × 61 × 190 cm |
| Značka |
Deye |
Akumulátor LiFePo4 5,12 kWh VT-51201-W, V-TAC
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 50 kg |
|---|---|
| Rozměry | 44 × 13,3 × 54 cm |
| Kapacita úložiště |
5,12 kWh |
| Napětí baterie |
51.2V |
| Značka |
V-TAC |
Acumulator LiFePo4 12.8V 100Ah
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 9,25 kg |
|---|---|
| Rozměry | 23 × 14,5 × 21,5 cm |
| Kapacita úložiště |
2,56 kWh |
| Napětí baterie |
12.8V |
| Značka |
Ronic Energy ,V-TAC |
Vysokonapěťová lithiová fotovoltaická baterie LiFePo4 30kWh, V-TAC
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 298 kg |
|---|---|
| Rozměry | 59 × 42 × 115 cm |
| Kapacita úložiště |
30,72 kWh |
| Napětí baterie |
307.2V |
| Kapacita |
40A |
| Značka |
V-TAC |
Baterie Deye LiFePo4 Deye 5,12 kWh SE-G5.1 Pro-B
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 52 kg |
|---|---|
| Rozměry | 44,5 × 13,3 × 43 cm |
| Kapacita úložiště |
5,12 kWh |
| Napětí baterie |
51.2V |
| Značka |
Deye |
Fotovoltaická baterie LiFePO4 48V 5,12kWh, Pytes
K dispozici na doobjednávku
1.132,52 €| Hmotnost | 43 kg |
|---|---|
| Rozměry | 48 × 53 × 14 cm |
| Kapacita úložiště |
5,12 kWh |
| Napětí baterie |
51.2V |
| Kapacita |
100Ah |
| Značka |
Pytes |
Baterie LiFePO4 14,33 kWh DYNESS Powerbrick
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 114 kg |
|---|---|
| Rozměry | 43 × 23 × 86 cm |
| Kapacita úložiště |
14,33 kWh |
| Napětí baterie |
51.2V |
| Kapacita |
280 Ah |
| Značka |
DYNESS |
Řídicí modul Pytes Pytes HV48100BCU, Pytes
K dispozici na doobjednávku
1.093,07 €| Hmotnost | 43 kg |
|---|---|
| Rozměry | 48 × 53 × 14 cm |
| Značka |
Pytes |
Vysokonapěťová bateriová sada Oliter 105kWh, V-TAC
K dispozici na doobjednávku
18.709,04 €| Hmotnost | 1029 kg |
|---|---|
| Rozměry | 120 × 60 × 187 cm |
| Značka |
V-TAC |
| Kapacita úložiště |
105hWh |
| Napětí baterie |
512V |
Vysokonapěťová bateriová sada DEYE 40,96 kWh, V-TAC 40,96 kWh Vysokonapěťová bateriová sada
K dispozici na doobjednávku
10.981,31 €| Hmotnost | 408 kg |
|---|---|
| Rozměry | 53 × 60 × 159 cm |
| Připojení |
BMS-Can ,RS485 |
| Paralelní funkce |
Z |
| Napětí baterie |
409.6V |
| Akumulátory jsou přijímány |
Gel ,Soudní spory ,Olověné kyseliny |
| Značka |
V-TAC |
| Kapacita úložiště |
40,96 kWh |
Vysokonapěťová bateriová sada Oliter 61,44 kWh, V-TAC, vysoké napětí
K dispozici na doobjednávku
| Hmotnost | 633 kg |
|---|---|
| Rozměry | 58 × 58,4 × 216,2 cm |
| Připojení |
BMS-Can |
| Paralelní funkce |
Z |
| Napětí baterie |
556.8-681.6V |
| Akumulátory jsou přijímány |
Gel ,Soudní spory ,Olověné kyseliny |
| Značka |
V-TAC |
| Kapacita úložiště |
61,44 kWh |
Fotovoltaická baterie, LiFePo4, 5,12 kWh, PBW-51100, Pomega
K dispozici na doobjednávku
1.464,00 €| Hmotnost | 50 kg |
|---|---|
| Rozměry | 44 × 18 × 61 cm |
| Napětí baterie |
51.2V |
| Kapacita úložiště |
5,12 kWh |
| Značka |
Pomega |
Fotovoltaická baterie, LiFePo4, 5,12 kWh, PBL-51100, Pomega
K dispozici na doobjednávku
1.464,00 €| Hmotnost | 50 kg |
|---|---|
| Rozměry | 44 × 16 × 53 cm |
| Napětí baterie |
51.2V |
| Kapacita úložiště |
5,12 kWh |
| Značka |
Pomega |
Lithiová baterie LiFePo4 10,24 kWh HV Lithiová fotovoltaická baterie LiFePo4, Felicity Solar
K dispozici na doobjednávku
3.660,30 €| Hmotnost | 120 kg |
|---|---|
| Rozměry | 60 × 34 × 170 cm |
| Kapacita úložiště |
10,24 kWh |
| Napětí baterie |
204.8V |
| Kapacita |
30A |
| Značka |
Felicity Solar |
Termovoltaika