Fotovoltaické příslušenství
„Pojistka válcová pojistka AC 40A/500V CH14x51 gG, ETI“ produkt byl přidán do košíku. Zobrazit košík
Válcová pojistka pojistka AC 32A/500V CH10x38 gG, válcová pojistka AC 32A/500V CH10x38 gG, ETI
Hodnocení 0 z 5
Skladem
| Hmotnost | 0,1 kg |
|---|---|
| Rozměry | 1 × 5 × 1 cm |
| Značka |
TSI |
Pojistka válcová pojistka AC 40A/500V CH14x51 gG, ETI
Hodnocení 0 z 5
Skladem
| Hmotnost | 0,1 kg |
|---|---|
| Rozměry | 1 × 5 × 1 cm |
| Značka |
TSI |
Venkovní pojistkový panel IP65, 1 řada, 18UH, Schrack
Hodnocení 0 z 5
Skladem
38,90 €| Hmotnost | 1 kg |
|---|---|
| Rozměry | 42 × 25 × 14 cm |
| Značka |
Schrack |
Venkovní pojistkový panel IP65, 1 řada, 8UH, Schrack
Hodnocení 0 z 5
Skladem
21,10 €| Hmotnost | 1 kg |
|---|---|
| Rozměry | 20 × 20 × 12 cm |
| Značka |
Schrack |
Vnitřní pojistkový panel, 2 řady, 24UH, Schrack
Hodnocení 0 z 5
Skladem
35,90 €| Hmotnost | 1 kg |
|---|---|
| Rozměry | 40 × 20 × 10 cm |
Pár fotovoltaických konektorů 4-6mm² MC-PV-4-EVO2 1500V, Staubli
Hodnocení 5.00 z 5
Skladem
3,70 €| Hmotnost | 0,05 kg |
|---|---|
| Rozměry | 10 × 10 × 10 cm |
| Typ Aktuální |
Stejnosměrný proud |
Pár fotovoltaických konektorů MC4 1000V IP67 4-6mm²
Hodnocení 5.00 z 5
Skladem
2,00 €| Hmotnost | 0,05 kg |
|---|---|
| Rozměry | 10 × 10 × 10 cm |
| Typ Aktuální |
Stejnosměrný proud |
| Kapacita |
Pár fotovoltaických konektorů 10mm² MC4 1500V, Staubli
Hodnocení 5.00 z 5
Skladem
5,20 €| Hmotnost | 0,05 kg |
|---|---|
| Rozměry | 10 × 10 × 10 cm |
| Typ Aktuální |
Stejnosměrný proud |
| Kapacita |
Pár fotovoltaických konektorů 4-6mm² MC4 1500V, Staubli
Hodnocení 0 z 5
Skladem
2,80 €| Hmotnost | 0,05 kg |
|---|---|
| Rozměry | 10 × 10 × 10 cm |
| Typ Aktuální |
Stejnosměrný proud |
10×38, 2p, 32A, 32A, SolarTech
Hodnocení 5.00 z 5
Skladem
| Hmotnost | 0,2 kg |
|---|---|
| Rozměry | 3,5 × 8,4 × 7,7 cm |
| Typ Aktuální |
Stejnosměrný proud |
| Kapacita |
Přípojnice 300A 6P Sada pro připojení přípojnic
Hodnocení 5.00 z 5
Skladem
57,00 €| Hmotnost | 1 kg |
|---|---|
| Rozměry | 18 × 4 × 5 cm |
| Kapacita |
Válcová pojistka, 10×38, 16A, 1000V DC, SolarTech
Hodnocení 0 z 5
Skladem
| Hmotnost | 0,01 kg |
|---|---|
| Rozměry | 10 × 38 × 1 cm |
| Typ Aktuální |
Stejnosměrný proud |
| Kapacita |
Válcová pojistka, 10×38, 20A, 1000V DC, SolarTech
Hodnocení 5.00 z 5
Skladem
| Hmotnost | 0,01 kg |
|---|---|
| Rozměry | 10 × 38 × 1 cm |
| Typ Aktuální |
Stejnosměrný proud |
| Kapacita |
Smartmeter DEYE Monofazat SDM230 MODBUS 1P,EASTRON
Hodnocení 5.00 z 5
Skladem
55,80 €| Hmotnost | 1 kg |
|---|---|
| Rozměry | 20 × 20 × 20 cm |
| Kapacita |
Třífázový inteligentní měřič DEYE SDM630 Modbus P3, EASTRON
Hodnocení 0 z 5
Skladem
139,70 €| Hmotnost | 1 kg |
|---|---|
| Rozměry | 20 × 20 × 20 cm |
| Kapacita |
Chytrý měřič Fronius TS 65A-3 3-fázový
Hodnocení 0 z 5
Skladem
358,00 €| Hmotnost | 1 kg |
|---|---|
| Rozměry | 15 × 10 × 20 cm |
| Značka |
Fronius |
Termovoltaika