Stoc status
Brand
- ISOTEC (9)
- K2 Systems (28)
Sisteme de prindere
“SolidRail UL+L RailConnector Set, K2 1004107” has been added to your cart. View cart
S-5! Seam Clamp Clemă acoperiș tablă fălțuită, K2 2001052
Rated 0 out of 5
Out of stock
8,54 €| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 3 × 1 cm |
| Brand |
K2 Systems |
| Capacitate |
Sina MiniRail MK2 Set (Generatia 2), K2 2004211
Rated 0 out of 5
In stock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 10 cm |
| Brand |
K2 Systems |
| Capacitate |
Sistem prindere fixare panou pentru Rulote, Bãrci, SolarTech
Rated 0 out of 5
In stock
46,77 €| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 7 cm |
| Capacitate |
SolidRail UL+L RailConnector Set, K2 1004107
Rated 0 out of 5
In stock
| Brand |
K2 Systems |
|---|---|
| Capacitate |
SpeedRail SpeedConnector Set, K2 1003571
Rated 0 out of 5
Out of stock
2,34 €| Brand |
K2 Systems |
|---|---|
| Capacitate |
Suport fixare sina SpeedRail SpeedClip, K2 1001164
Rated 0 out of 5
In stock
| Weight | 0,10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 1 × 1 cm |
| Brand |
K2 Systems |
| Capacitate |
Surub 6×38 SpeedClip (Compatibil K2)
Rated 0 out of 5
In stock
| Weight | 0,02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 2 cm |
| Capacitate |
Surub ancora acoperis tabla M10x200 (Compatibil K2)
Rated 5.00 out of 5
In stock
| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 1 × 1 cm |
| Capacitate |
Surub 6×25 SpeedRail EPDM, K2 1005207
Rated 0 out of 5
Out of stock
0,63 €| Weight | 0,01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Brand |
K2 Systems |
| Capacitate |
Surub 6×38 SpeedClip, K2 1005193
Rated 0 out of 5
In stock
0,49 €| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Brand |
K2 Systems |
| Capacitate |
Surub ancora acoperis tabla M10x180, K2 2000120
Rated 0 out of 5
Out of stock
4,47 €| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 440 × 4 × 4 cm |
| Brand |
K2 Systems |
| Capacitate |
Surub ancora acoperis tabla M10x200, K2 2000121
Rated 5.00 out of 5
Out of stock
4,47 €| Weight | 0,3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 440 × 4 × 4 cm |
| Brand |
K2 Systems |
| Capacitate |
Surub T M10x30, K2 1000041
Rated 5.00 out of 5
In stock
| Weight | 0,05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Brand |
K2 Systems |
| Capacitate |
Surub ancora acoperis tabla M10x250, K2 2000122
Rated 0 out of 5
Out of stock
5,08 €| Weight | 0,3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 440 × 4 × 4 cm |
| Brand |
K2 Systems |
| Capacitate |
Triunghi montaj panouri, reglabil, 20-35°
Rated 0 out of 5
In stock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 150 × 5 × 5 cm |
| Capacitate |
Termovoltaice