Stoc status
Brand
- ISOTEC (9)
- K2 Systems (15)
Sisteme de prindere
“Sistem prindere fixare panou pentru Rulote, Bãrci, SolarTech” has been added to your cart. View cart
Clemă acoperiș tablă fălțuită (compatibila K2)
Rated 5.00 out of 5
In stock
| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 5 cm |
Set 4 cleme capat panou fotovoltaic
Rated 0 out of 5
In stock
4,40 €| Weight | 0,4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Capacitate |
Clema capat panouri fotovoltaice 30-42mm neagra , K2 2002589
Rated 5.00 out of 5
In stock
3,25 €| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 3 × 7 cm |
| Brand |
K2 Systems |
| Capacitate |
Clema capat panouri fotovoltaice 30-42mm, K2 2002514
Rated 5.00 out of 5
In stock
| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 3 × 7 cm |
| Brand |
K2 Systems |
| Capacitate |
Clema capat panouri fotovoltaice 30mm
Rated 0 out of 5
In stock
1,02 €| Weight | 0,05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 2 × 2 cm |
| Capacitate |
Clema capat panouri fotovoltaice 35mm
Rated 0 out of 5
In stock
1,02 €| Weight | 0,05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 2 × 2 cm |
| Capacitate |
Clema dubla panouri fotovoltaice 30-42mm neagra , K2 2003072
Rated 5.00 out of 5
In stock
3,25 €| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 3 × 7 cm |
| Brand |
K2 Systems |
| Capacitate |
Set 8 cleme duble panou fotovoltaic
Rated 0 out of 5
In stock
9,60 €| Weight | 0,4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Capacitate |
Set 10 cleme suport profil tip L
Rated 0 out of 5
In stock
27,20 €| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Capacitate |
Piulita M10, K2 1000042
Rated 5.00 out of 5
In stock
| Weight | 0,05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Brand |
K2 Systems |
| Capacitate |
Piulita M8, K2 1000043
Rated 0 out of 5
In stock
0,24 €| Weight | 0,05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Brand |
K2 Systems |
| Capacitate |
Profil Îmbinare Sina panouri profil suport tip C, 8buc/set
Rated 0 out of 5
In stock
49,00 €| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Capacitate |
Sina MiniRail MK2 Set (Generatia 2), K2 2004211
Rated 0 out of 5
In stock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 10 cm |
| Brand |
K2 Systems |
| Capacitate |
Sistem prindere fixare panou pentru Rulote, Bãrci, SolarTech
Rated 0 out of 5
In stock
46,77 €| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 7 cm |
| Capacitate |
SolidRail UL+L RailConnector Set, K2 1004107
Rated 0 out of 5
In stock
| Brand |
K2 Systems |
|---|---|
| Capacitate |
Suport fixare sina SpeedRail SpeedClip, K2 1001164
Rated 0 out of 5
In stock
| Weight | 0,10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 1 × 1 cm |
| Brand |
K2 Systems |
| Capacitate |
Surub 6×38 SpeedClip (Compatibil K2)
Rated 0 out of 5
In stock
| Weight | 0,02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 2 cm |
| Capacitate |
Surub ancora acoperis tabla M10x200 (Compatibil K2)
Rated 5.00 out of 5
In stock
| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 1 × 1 cm |
| Capacitate |
Surub 6×38 SpeedClip, K2 1005193
Rated 0 out of 5
In stock
0,49 €| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Brand |
K2 Systems |
| Capacitate |
Surub T M10x30, K2 1000041
Rated 5.00 out of 5
In stock
| Weight | 0,05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Brand |
K2 Systems |
| Capacitate |
Triunghi montaj panouri, reglabil, 20-35°
Rated 0 out of 5
In stock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 150 × 5 × 5 cm |
| Capacitate |
Termovoltaice