Scule instalatori
- You cannot add that amount to the cart — we have 1 in stock and you already have 1 in your cart. View cart
“Acumulator LiFePo4 Deye 5.12kWh SE-F5 Pro-C” has been added to your cart. View cart
“Acumulator Fotovoltaice LiFePo4, 16.07kWh, VT-16076W, V-TAC” has been added to your cart. View cart
“Acumulator LiFePo4 Deye 5.12kWh BOS-G Pro, Deye” has been added to your cart. View cart
“Sursă de laborator curent continuu 0–400V 5A 2000W” has been added to your cart. View cart
Tester USB UNI-T UT658B
Rated 0 out of 5
In stock
10,02 €| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Brand |
UNI-T |
Umiditatea lemnului UNI-T UT377A
Rated 0 out of 5
In stock
23,85 €| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Brand |
UNI-T |
Vârf de testare lumină UNI-T UT-L01 pensetă SMD
Rated 0 out of 5
In stock
7,76 €| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Brand |
UNI-T |
Vârf de testare set UNI-T UT-L20
Rated 0 out of 5
In stock
3,56 €| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Brand |
UNI-T |
Vârf de testare Set UNI-T UT-L27, vârf cu șurub
Rated 0 out of 5
In stock
7,92 €| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Brand |
UNI-T |
Vârf de testare UNI-T UT- L06
Rated 0 out of 5
In stock
7,97 €| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Brand |
UNI-T |
Clampmetru, multimetru digital CM81, ANENG
Rated 0 out of 5
In stock
23,59 €| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18,5 × 6,5 × 3,2 cm |
| Brand |
Aneng |
| Capacitate |
Lanterna 10W, 1000lm, Carcasa Aluminiu, 3.7V 2000mAh
Rated 5.00 out of 5
In stock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 2 cm |
| Brand |
V-TAC |
| Capacitate |
Mufa RJ-45 UTP Cat.5e EZ Passthrough (100 buc)
Rated 0 out of 5
In stock
8,74 €| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 1 cm |
| Capacitate |
Multimetru digital 616, detectie automata, ANENG
Rated 0 out of 5
In stock
28,27 €| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 7 × 1,4 cm |
| Brand |
Aneng |
| Capacitate |
Termometru infrarosu TH103, detectie automata, ANENG
Rated 5.00 out of 5
In stock
10,57 €| Weight | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 5 × 7 cm |
| Brand |
Aneng |
| Capacitate |
Clampmetru, digital DT266-8, detectie automata, ANENG
Rated 0 out of 5
In stock
7,12 €| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 3 × 7 cm |
| Brand |
Aneng |
| Capacitate |
Multimetru digital AN113E, detectie automata, ANENG
Rated 0 out of 5
In stock
31,50 €| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 11 × 5,5 cm |
| Brand |
Aneng |
| Capacitate |
Multimetru digital DT830B, ANENG
Rated 0 out of 5
In stock
6,91 €| Weight | 0,150 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 11 × 5,5 cm |
| Brand |
Aneng |
| Capacitate |
Multimetru digital SZ06, ANENG
Rated 0 out of 5
In stock
9,15 €| Weight | 0,2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 11 × 5,5 cm |
| Brand |
Aneng |
| Capacitate |
Sursă de laborator curent continuu 0–400V 5A 2000W
Rated 0 out of 5
In stock
396,55 €| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 20 × 20 cm |
| Capacitate |
Sursă de laborator curent continuu 0–60V 6A 360W
Rated 0 out of 5
In stock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 30 × 30 cm |
| Capacitate |
Termovoltaice