Stoc status
Brand
Capacitate stocare
- 1.28kWh (6)
- 10.24kWh (5)
- 10.64kWh (1)
- 100kWh (1)
- 105hWh (1)
- 12.5kWh (1)
- 14.33kWh (2)
- 15kWh (1)
- 16.07kWh (2)
- 161.28kWh (1)
- 16kWh (1)
- 2.04kWh (1)
- 2.56kWh (6)
- 20.48kWh (1)
- 20kWh (1)
- 233kWh (1)
- 25.6kWh (2)
- 261kWh (1)
- 3.84kWh (1)
- 30.72kWh (1)
- 35.84kWh (1)
- 40.96kWh (2)
- 5.12kWh (17)
- 5.1kWh (1)
- 6.14kWh (1)
- 61.44kWh (2)
- 640Wh (1)
- 81.92kWh (1)
- 9.6kWh (1)
Functie paralel
- Da (5)
Acumulatori Solari
„Tava/raft fix pentru rack podea adancime 800mm” a fost adăugat în coș. Vezi coșul
Egalizator Balancer 24S 10A celule Li-Ion, LiFePo4, LTO, NCM
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 20 × 20 × 20 cm |
| Capacitate |
Egalizator acumulatori 24V GEL AGM PB-Acid
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
28,47 €| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 20 × 20 × 5 cm |
| Capacitate |
BMV-712 Smart, Victron Energy
Evaluat la 0 din 5
Available on backorder
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 10 × 10 cm |
| Brand |
Victron |
BMV-702 9 – 90 VDC, Negru, Victron Energy
Evaluat la 0 din 5
Available on backorder
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 10 × 10 cm |
| Brand |
Victron |
Interfata modul JKBMS comunicare invertoare fotovoltaice
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
157,90 €| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 10 × 10 cm |
| Brand |
SolarTech |
| Capacitate |
BMV-702 9 – 90 VDC, Victron Energy
Evaluat la 0 din 5
Available on backorder
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 10 × 10 × 10 cm |
| Brand |
Victron |
Cerbo GX, Victron Energy
Evaluat la 0 din 5
Available on backorder
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 7 × 15 × 4 cm |
| Brand |
Victron |
| Capacitate |
Cerbo-S GX, Victron Energy
Evaluat la 0 din 5
Available on backorder
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 7 × 15 × 4 cm |
| Brand |
Victron |
| Capacitate |
Color Control GX, Victron Energy
Evaluat la 0 din 5
Available on backorder
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 13 × 12 × 4 cm |
| Brand |
Victron |
| Capacitate |
Kit Cabluri Pylontech/Pytes
Evaluat la 5.00 din 5
In stock
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 20 × 10 × 5 cm |
| Brand |
Pylontech |
JKBMS 48V 100A/200A 13S – 16S Li-Ion, LiFePo4, BD6A20S10P
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
85,41 €| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 15 × 10 × 5 cm |
| Capacitate |
Rack High Voltage 3U-HRACK 19″ pentru 12 module, Deye
Evaluat la 0 din 5
In stock
562,60 €| Greutate | 85 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 60 × 60 × 224 cm |
| Brand |
Deye |
Rack podea 26U 19″ 600×800 pentru Pytes/Pylontech
Evaluat la 0 din 5
Available on backorder
396,00 €| Greutate | 78 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 60 × 80 × 130 cm |
| Brand |
Lande |
| Capacitate |
Rack podea 22U 19″ 600×800 pentru Pytes/Pylontech/Vestwoods
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
268,70 €| Greutate | 65 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 60 × 80 × 116,4 cm |
| Brand |
Asytech |
| Capacitate |
Rack/suport pentru acumulator VestWoods 5.12kWh
Evaluat la 4.00 din 5
In stock
57,20 €| Greutate | 5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 60 × 60 × 30 cm |
| Brand |
Vestwoods |
| Capacitate |
Rack/suport pentru acumulator VestWoods 9.6kWh
Evaluat la 0 din 5
In stock
57,20 €| Greutate | 5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 60 × 60 × 30 cm |
| Brand |
Vestwoods |
Set bara de conexiune Busbar 300A 6P
Evaluat la 5.00 din 5
In stock
57,00 €| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 18 × 4 × 5 cm |
| Capacitate |
Suporti/Bracket Acumulator Pytes E-BOX-48100R
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
69,70 €| Greutate | 5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 51 × 28 × 70 cm |
| Brand |
Pytes |
| Capacitate |
Tava/raft fix 1U pentru rack
Evaluat la 0 din 5
In stock
16,00 €| Greutate | 1,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 48 × 27 × 5 cm |
| Brand |
Asytech |
| Capacitate |
Tava/raft fix pentru rack podea adancime 800mm
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
22,10 €| Greutate | 1,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 48 × 27 × 5 cm |
| Brand |
Asytech |
| Capacitate |
Incalzitor slim pentru rack-uri sau cabinete, 150W
Evaluat la 0 din 5
In stock
47,60 €| Greutate | 0,25 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 16 × 8 × 2 cm |
| Brand |
Plastim |
Tava/raft fix pentru rack podea adancime 800mm
Evaluat la 0 din 5
Available on backorder
24,90 €| Greutate | 3 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 48 × 57 × 3 cm |
| Brand |
Lande |
| Capacitate |
Tester celule acumulatori LiFePo4 Li-Ion 3.2v-5v 40A EBC-A40L
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
288,60 €| Greutate | 5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 50 × 35 × 20 cm |
| Capacitate |
Termovoltaice