Stoc status
Brand
Capacitate stocare
- 1.28kWh (6)
- 10.24kWh (5)
- 10.64kWh (1)
- 100kWh (1)
- 105hWh (1)
- 12.5kWh (1)
- 14.33kWh (2)
- 15kWh (1)
- 16.07kWh (2)
- 161.28kWh (1)
- 16kWh (1)
- 2.04kWh (1)
- 2.56kWh (6)
- 20.48kWh (1)
- 20kWh (1)
- 233kWh (1)
- 25.6kWh (2)
- 261kWh (1)
- 3.84kWh (1)
- 30.72kWh (1)
- 35.84kWh (1)
- 40.96kWh (2)
- 5.12kWh (17)
- 5.1kWh (1)
- 6.14kWh (1)
- 61.44kWh (2)
- 640Wh (1)
- 81.92kWh (1)
- 9.6kWh (1)
Functie paralel
- Da (5)
Acumulatori Solari
„Rack BOS-A pentru 11 module, Deye” a fost adăugat în coș. Vezi coșul
Kit stocare 20kWh – Acumulator 5.12kWh V-TAC, Rack, Accesorii
Evaluat la 0 din 5
In stock
3.199,80 €| Greutate | 210 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 66,5 × 44 × 60 cm |
| Capacitate stocare |
20kWh |
Modul de control BOS-A HVB 800V/160A-EU, Deye
Evaluat la 0 din 5
Available on backorder
1.119,80 €| Greutate | 19 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 44 × 57 × 15 cm |
| Brand |
Deye |
Modul de control High Voltage HVB750V/100A-EU, Deye
Evaluat la 0 din 5
In stock
948,40 €| Greutate | 19 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 44 × 57 × 15 cm |
| Brand |
Deye |
Rack BOS-A pentru 11 module, Deye
Evaluat la 0 din 5
Available on backorder
401,00 €| Greutate | 47 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 61 × 61 × 190 cm |
| Brand |
Deye |
Rack High Voltage 3U-HRACK 19″ pentru 13 module, Deye
Evaluat la 0 din 5
In stock
562,60 €| Greutate | 85 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 60 × 60 × 224 cm |
| Brand |
Deye |
Rack pentru 3 acumulatori 5.12kWh V-TAC
Evaluat la 0 din 5
In stock
48,00 €| Greutate | 10 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 60 × 60 × 100 cm |
| Brand |
SolarTech |
Rack pentru 4 acumulatori 5.12kWh Pytes
Evaluat la 0 din 5
In stock
64,87 €| Greutate | 10 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 60 × 60 × 100 cm |
| Brand |
SolarTech |
Rack pentru 4 acumulatori 5.12kWh V-TAC
Evaluat la 0 din 5
In stock
64,87 €| Greutate | 10 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 60 × 60 × 100 cm |
| Brand |
SolarTech |
Rack pentru 4 acumulatori Pytes V5°, Cu Încălzire
Evaluat la 0 din 5
In stock
49,00 €| Greutate | 1,44 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 5 × 17,7 × 6,2 cm |
| Brand |
Pytes |
Rack pentru 8 acumulatori 5.12kWh Pytes
Evaluat la 0 din 5
In stock
121,81 €| Greutate | 20 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 60 × 60 × 160 cm |
| Brand |
SolarTech |
Rack pentru 8 acumulatori 5.12kWh V-TAC
Evaluat la 0 din 5
In stock
121,81 €| Greutate | 20 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 60 × 60 × 160 cm |
| Brand |
SolarTech |
Acumulator LiFePo4 5.12kWh VT-51201-B V-TAC
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 50 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 44 × 13,3 × 54 cm |
| Capacitate stocare |
5.12kWh |
| Voltaj baterie |
51.2V |
| Brand |
V-TAC |
Acumulator LiFePo4 5.12kWh VT-51201-W, V-TAC
Evaluat la 0 din 5
Available on backorder
| Greutate | 50 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 44 × 13,3 × 54 cm |
| Capacitate stocare |
5.12kWh |
| Voltaj baterie |
51.2V |
| Brand |
V-TAC |
Baterie Stație Portabilă 1000W, Încărcare solară sau la priză, Bluetti
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
518,37 €| Greutate | 10 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 31 × 20 × 25 cm |
| Brand |
BLUETTI |
Baterie Stație Portabilă 1800W, Încărcare solară sau la priză, Bluetti
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
776,64 €| Greutate | 16 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 34 × 24,7 × 31,7 cm |
| Brand |
BLUETTI |
Baterie Stație Portabilă 2400W, Încărcare solară sau la priză, Bluetti
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
1.451,80 €| Greutate | 28,8 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 42 × 28 × 36,6 cm |
| Brand |
BLUETTI |
Baterie Stație Portabilă Bluetti 2400W, Încărcare solară sau la priză
Evaluat la 0 din 5
In stock
1.348,08 €| Greutate | 33 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 42 × 30 × 40 cm |
| Brand |
BLUETTI |
Baterie Stație Portabilă 3000W, Încărcare solară sau la priză, Bluetti
Evaluat la 0 din 5
In stock
3.318,65 €| Greutate | 76 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 50 × 30 × 76 cm |
| Brand |
BLUETTI |
Baterie Stație Portabilă 3000W, Încărcare solară sau la priză, Bluetti
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
1.036,94 €| Greutate | 21,6 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 52 × 32 × 35,8 cm |
| Brand |
BLUETTI |
Baterie Stație Portabilă 3000W, Încărcare solară sau la priză, Bluetti
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
1.348,08 €| Greutate | 29,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 52,5 × 32,7 × 20,9 cm |
| Brand |
BLUETTI |
Baterie Stație Portabilă 3000W, Încărcare solară sau la priză, Bluetti
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
2.383,19 €| Greutate | 50 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 52 × 32 × 55 cm |
| Brand |
BLUETTI |
Baterie Stație Portabilă 300W, Încărcare solară sau la priză, Bluetti
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
217,39 €| Greutate | 3,6 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15,6 × 17,4 cm |
Baterie Stație Portabilă 5000W, Încărcare solară sau la priză, Bluetti
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
1.350,12 €| Greutate | 30 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 52 × 32,5 × 35,8 cm |
| Brand |
BLUETTI |
Baterie Stație Portabilă 5000W, Încărcare solară sau la priză, Bluetti
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
2.696,37 €| Greutate | 60 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 52 × 32 × 67 cm |
| Brand |
BLUETTI |
Load more products
Loading...
Termovoltaice