Stoc status
Brand
Capacitate stocare
- 1.28kWh (6)
- 10.24kWh (6)
- 10.64kWh (1)
- 100kWh (1)
- 105hWh (1)
- 12.5kWh (1)
- 14.33kWh (2)
- 15kWh (1)
- 16.07kWh (2)
- 161.28kWh (1)
- 16kWh (1)
- 2.04kWh (1)
- 2.56kWh (6)
- 20.48kWh (1)
- 20kWh (1)
- 233kWh (1)
- 25.6kWh (2)
- 261kWh (1)
- 3.84kWh (1)
- 30.72kWh (1)
- 35.84kWh (1)
- 40.96kWh (2)
- 5.12kWh (19)
- 5.1kWh (1)
- 6.14kWh (1)
- 61.44kWh (2)
- 640Wh (1)
- 81.92kWh (1)
- 9.6kWh (2)
Functie paralel
- Da (5)
Acumulatori Solari
„Acumulator LiFePo4 5.12kWh VT-51201-B V-TAC” a fost adăugat în coș. Vezi coșul
Kit Acumulatori High Voltage BOS-G PRO, 61.44kWh, DEYE
Evaluat la 0 din 5
Available on backorder
11.721,20 €| Greutate | 622 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 53 × 60,2 × 221,9 cm |
| Conexiune |
BMS-Can |
| Functie paralel |
Da |
| Voltaj baterie |
528-700.8V |
| Acumulatori acceptati |
Gel ,Litiu ,Plumb-Acid |
| Brand |
V-TAC |
| Capacitate stocare |
61.44kWh |
Kit Acumulatori High Voltage LiFePO₄ 100kWh V-TAC
Evaluat la 0 din 5
Available on backorder
21.950,10 €| Greutate | 1400 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 112 × 136,7 × 217,9 cm |
| Brand |
V-TAC |
| Capacitate stocare |
100kWh |
| Voltaj baterie |
358.4V |
Kit Acumulatori High Voltage Oliter 233kWh, V-TAC
Evaluat la 0 din 5
Available on backorder
41.058,20 €| Greutate | 2560 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 160 × 140 × 210 cm |
| Brand |
V-TAC |
| Capacitate stocare |
233kWh |
| Voltaj baterie |
832V |
Kit Acumulatori High Voltage Oliter 261kWh, V-TAC
Evaluat la 0 din 5
Available on backorder
44.216,50 €| Greutate | 2700 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 160 × 140 × 210,5 cm |
| Brand |
V-TAC |
| Capacitate stocare |
261kWh |
| Voltaj baterie |
832V |
Kit stocare 20kWh – Acumulator 5.12kWh V-TAC, Rack, Accesorii
Evaluat la 0 din 5
In stock
3.131,00 €| Greutate | 210 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 66,5 × 44 × 60 cm |
| Capacitate stocare |
20kWh |
Modul de control BOS-A HVB 800V/160A-EU, Deye
Evaluat la 0 din 5
Available on backorder
1.095,70 €| Greutate | 19 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 44 × 57 × 15 cm |
| Brand |
Deye |
Modul de control High Voltage HVB750V/100A-EU, Deye
Evaluat la 0 din 5
In stock
928,00 €| Greutate | 19 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 44 × 57 × 15 cm |
| Brand |
Deye |
Rack BOS-A pentru 11 module, Deye
Evaluat la 0 din 5
Available on backorder
392,40 €| Greutate | 47 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 61 × 61 × 190 cm |
| Brand |
Deye |
Rack High Voltage 3U-HRACK 19″ pentru 13 module, Deye
Evaluat la 0 din 5
In stock
550,50 €| Greutate | 85 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 60 × 60 × 224 cm |
| Brand |
Deye |
Rack pentru 3 acumulatori 5.12kWh V-TAC
Evaluat la 0 din 5
In stock
47,00 €| Greutate | 10 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 60 × 60 × 100 cm |
| Brand |
SolarTech |
Rack pentru 4 acumulatori 5.12kWh Pytes
Evaluat la 0 din 5
In stock
63,50 €| Greutate | 10 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 60 × 60 × 100 cm |
| Brand |
SolarTech |
Rack pentru 4 acumulatori 5.12kWh V-TAC
Evaluat la 0 din 5
In stock
63,50 €| Greutate | 10 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 60 × 60 × 100 cm |
| Brand |
SolarTech |
Rack pentru 4 acumulatori Pytes V5°, Cu Încălzire
Evaluat la 0 din 5
In stock
49,00 €| Greutate | 1,44 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 5 × 17,7 × 6,2 cm |
| Brand |
Pytes |
Rack pentru 8 acumulatori 5.12kWh Pytes
Evaluat la 0 din 5
In stock
119,20 €| Greutate | 20 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 60 × 60 × 160 cm |
| Brand |
SolarTech |
Rack pentru 8 acumulatori 5.12kWh V-TAC
Evaluat la 0 din 5
In stock
119,20 €| Greutate | 20 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 60 × 60 × 160 cm |
| Brand |
SolarTech |
Acumulator LiFePo4 5.12kWh VT-51201-B V-TAC
Evaluat la 0 din 5
In stock
| Greutate | 50 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 44 × 13,3 × 54 cm |
| Capacitate stocare |
5.12kWh |
| Voltaj baterie |
51.2V |
| Brand |
V-TAC |
Acumulator LiFePo4 5.12kWh VT-51201-W, V-TAC
Evaluat la 0 din 5
Available on backorder
| Greutate | 50 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 44 × 13,3 × 54 cm |
| Capacitate stocare |
5.12kWh |
| Voltaj baterie |
51.2V |
| Brand |
V-TAC |
Baterie Stație Portabilă 1000W, Încărcare solară sau la priză, Bluetti
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
507,30 €| Greutate | 10 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 31 × 20 × 25 cm |
| Brand |
BLUETTI |
Baterie Stație Portabilă 1800W, Încărcare solară sau la priză, Bluetti
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
760,00 €| Greutate | 16 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 34 × 24,7 × 31,7 cm |
| Brand |
BLUETTI |
Baterie Stație Portabilă 2400W, Încărcare solară sau la priză, Bluetti
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
1.420,60 €| Greutate | 28,8 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 42 × 28 × 36,6 cm |
| Brand |
BLUETTI |
Baterie Stație Portabilă Bluetti 2400W, Încărcare solară sau la priză
Evaluat la 0 din 5
In stock
1.319,10 €| Greutate | 33 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 42 × 30 × 40 cm |
| Brand |
BLUETTI |
Baterie Stație Portabilă 3000W, Încărcare solară sau la priză, Bluetti
Evaluat la 0 din 5
In stock
3.247,30 €| Greutate | 76 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 50 × 30 × 76 cm |
| Brand |
BLUETTI |
Baterie Stație Portabilă 3000W, Încărcare solară sau la priză, Bluetti
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
1.014,70 €| Greutate | 21,6 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 52 × 32 × 35,8 cm |
| Brand |
BLUETTI |
Baterie Stație Portabilă 3000W, Încărcare solară sau la priză, Bluetti
Evaluat la 0 din 5
Out of stock
1.319,10 €| Greutate | 29,5 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 52,5 × 32,7 × 20,9 cm |
| Brand |
BLUETTI |
Load more products
Loading...
Termovoltaice